Kad srce prestane da kuca...

odgovora

Objavljeno

Hariet,jako mi je zao kada procitam ovako nesto!Molim se za tebe i za novu bebicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja dugo nisam bila na ovoj temi, pre malo vise od godinu sam izgubila bebu u 26. nedelji. zamro plod, tek nekoliko dana kasnije su otkrili pa se onda borili za moj zivot.

jos uvek nije uzrok pronadjen, sad se vucaram od jednog do drugog dr, ni privatni ni drzavni se nesto posebno ne angazuju.

Jedna dr. kaze ne treba to da radis, druga me opet salje kod nje, kaze ipak treba i tako...prepucavaju se preko mene.

Al ne odustajem, resila sam da ispitam uzroke, iako kazu da u 50% slucajeva se ne otkrije uzrok, al ne mogu tek tako da se prepustim seledecoj trudnoci dok bar osnovno ne ispitam. A rekla mi je i dr. da ne planiram trudnocu pre svih odradjenih analiza.

Bol ne prestaje ni sad, i jedina ti je zelja da opet ostanes trudna, a istovremeno se toliko plasis, i naravno moras da cekas da se sva ispitivanja zavrse.

Uvek sam bila jaka i svasta sam mogla lako podneti, optimista sam...al ovo me nekako smrvilo. Umesto da ojacam, ja sam oslabila.sitnica me moze izbaciti iz balansa. idem napred, guram, nisam se predala al sve je to nekako ipak vestacko, u iscekivanju...

Veliki poljubac za sve vas,

sve smo kroz slicno prosle, budite jake i pokazimo da mi to mozemo prevazici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malagarava, naježih se... Mislim da sledeća trudnoća sve to izleči, ideš napred, nemoj da se okrećeš previše nazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve clanove!

Krajem avgusta prosle godine sam ostala prvi put u zivotu ztrudna medjutim detetu se srce nije razvilo,to jest nije ni zakucalo tako da sam morala na kiretazu.Vise doktora mi je objasnilo da medicina nema objasnjenja zasto se to i kako desava ali se desava i to cesto.Moj ginekolog tvrdi da se takav slucaj jako retko ponavlja i da je za sada sve u redu.Od kiretaze je proslo sedam meseci i radima na drrugoj trudnoci.Iskreno zelim da verujem da ce sve biti kako treba.

Interesuje me da li poznajete slicne slucajeve i sta sve znate o toj pojavi?Kako preduprediti da se ne ponovi?

Veliki pozdrav i u napred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve clanove!

Krajem avgusta prosle godine sam ostala prvi put u zivotu ztrudna medjutim detetu se srce nije razvilo,to jest nije ni zakucalo tako da sam morala na kiretazu.Vise doktora mi je objasnilo da medicina nema objasnjenja zasto se to i kako desava ali se desava i to cesto.Moj ginekolog tvrdi da se takav slucaj jako retko ponavlja i da je za sada sve u redu.Od kiretaze je proslo sedam meseci i radima na drrugoj trudnoci.Iskreno zelim da verujem da ce sve biti kako treba.

Interesuje me da li poznajete slicne slucajeve i sta sve znate o toj pojavi?Kako preduprediti da se ne ponovi?

Veliki pozdrav i u napred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.