Zestica lubrikant

odgovora

Objavljeno

Saznala sam,sasvim slučajno, u jednom časopisu za Zestica lubrikant koji pravi prijatnu atmosferu i optimalnu ph vrednost za spermatozoide a pritom ih i ubrzava.Interesuje me da li je ijedna od vas imala bilo kakva iskustva sa ovim novim proizvodom na tržištu?

Objavljeno

Saznala sam,sasvim slučajno, u jednom časopisu za Zestica lubrikant koji pravi prijatnu atmosferu i optimalnu ph vrednost za spermatozoide a pritom ih i ubrzava.Interesuje me da li je ijedna od vas imala bilo kakva iskustva sa ovim novim proizvodom na tržištu?

Ne znam za, konkretno, taj, ali znam da postoje ti baby-friendly lubrikanti i imam zelju da probam neki. Mozda nam on pomogne! :P

Objavljeno

Ne znam za, konkretno, taj, ali znam da postoje ti baby-friendly lubrikanti i imam zelju da probam neki. Mozda nam on pomogne! :P

vidis vidis ja za ovo nisam ni znala!!! ziveo bebac!! :D

Пилче i Ljubinka volite ovo

Objavljeno

Nov je na tražištu,tako sam ja skontala a opet ne bi da si izazovem neke probleme.A opet izludeću dok čekam da mi priroda pomogne :(

Objavljeno

vidis vidis ja za ovo nisam ni znala!!! ziveo bebac!! :D

:D Ljubim te ja!

Nov je na tražištu,tako sam ja skontala a opet ne bi da si izazovem neke probleme.A opet izludeću dok čekam da mi priroda pomogne :(

Mislim da on ne moze da izazove nikakve probleme, kao ni neki drugi lubrikant. Obicni lubrikanti, nisu povoljni za spermatozoide jer ih 'kao' usporavaju, mada je moguce ostati u drugom stanju i sa njima.

Popricaj sa farmaceutom ili kupi i probaj mesec/dva.

Sigurno ne mogu da naskode.

Objavljeno

Videla sam na FFu da veliki broj njih koje su zatrudnele su koristile te frendli lubrikante

Objavljeno

Videla sam na FFu da veliki broj njih koje su zatrudnele su koristile te frendli lubrikante

Extra,mada naravno ni to nije jeftina varijanta :unsure: ,kontam da je sve bolje od veštačke.Za sve više žena čujem da ima naprave trojke :(

P.S. šta je FF?

Objavljeno

Extra,mada naravno ni to nije jeftina varijanta :unsure: ,kontam da je sve bolje od veštačke.Za sve više žena čujem da ima naprave trojke :(

P.S. šta je FF?

:)

Fertility Friend. Sajt na kojem pravis svoj grafikon bazalne temperature.

Objavljeno

P.S. šta je FF?

Trojke??? Koji je taj lubrikant odmah ga kupujem?????????!!!!!!

Пилче voli ovo

Objavljeno

Trojke??? Koji je taj lubrikant odmah ga kupujem?????????!!!!!!

Nije ih lubrikant napravio već veštačka oplodnja :)

Objavljeno

Nije ih lubrikant napravio već veštačka oplodnja :)

:lol: :lol: :lol: Sto jes'-jes'! :lol:

Objavljeno

Gago jel ste probali? meni je danas stiglo al sacekacu naznake O da iskoristim prvi put :)

Objavljeno

Ej.devojke nisam bila tu neko vreme,probali smo onako bzv..ovih dana bas pratim O pa cemo videti...drzim nam palceve :wub:

Sackili voli ovo

Objavljeno

ja sam promasila kada je O ali smo bar probali i bilo je fino :) Nismo nikad pre korsitili lubrikante pa nam je bilo zanimljivo :D

Sintija voli ovo

Objavljeno

Jel zna neko gde ima da se naruci?

Objavljeno

Ado,je l si pronasla nesto?

Ja ovih dana krecem da obilazim apoteke,mozda na nesto i nabasam...

I kako se ovo uopste cita,sa ž ili z?

I ovo c,je l se cita kao c ili k?

Malo mi je glupo da gresim,a nikada nisam cula kako se rec izgovara...

Objavljeno

E nasla sam na jednom sajtu, ako ti treba javi mi se na pp da ti posaljem link

Inace je z kao zeleznicka :D i c kao crv

Vuciguraj i ivannnica volite ovo

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Novi članovi Bebac foruma
      Započeo/la Aida87 · Objavljeno
      Zdravo, moja beba ima 40 dana i danas je prvi put zaspala na stomaku.Koliko dugo smije spavati u tom polozaju,cini mi se da mu godi jer juce nije spavao cijeli dan (malo ga grcevi muce).!? Hvala unaprijed na odgovoru
    • Porodilište - Sombor
      Započeo/la JovanicaC · Objavljeno
      Bralac, mnogo nam znači tvoja pomoć.  Uglavnom sam i spakovala sve to što si pomenula. Samo eto me je bunila ta odeća za bebu pošto mi je par mama reklo da ponesem odeću (zeke i benkice) a par vas da ne treba ništa.    Termin mi je 15. 06. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la wonderwoman · Objavljeno
      Auu sta je sa ovim forumom, nigde nikog nema 32 nedelja, termin je 25.7. I ocekujem devojcicu, pocinje da me bolucka donji stomak, u prvoj trudnoci to nisam imala a nosila sam decaka jako nisko. Pozdrav svima! 
    • Porodilište - Požarevac
      Započeo/la wonderwoman · Objavljeno
      Pozdrav mame i buduće mame  ima li koja da se skoro poradjala u poxarevackom porodilistu? Nisam od 2013e,malo sam u zaostatku sa informacijama, sve je dobrodoslo! Hvala! 
    • Porodilište - Čačak
      Započeo/la Sarita10 · Objavljeno
      Moje iskustvo sa kraja 2019 godine je odlično! Sto se tice porodilistu u Cacku jedinu primedbu imam na sestre sa neonatologije. Donose bebe na podoj, odu, nema ih po sat vremena. Obavezno je dojenje lezeci, i kako legnes sa bebom da doji nema okretanja na drugu dojku dok ne dodju, a njih nema, bebe plaču. Ne mozes da ustanes iz tog položaja zbog rane. I zene ne dobijaju savete i pomoc oko dojenja. Nije ni čudo što danas retko ko doji. Sve ostalo u porodilistu ocena 5! Babice su predivne, čistoca je na zavidnom nivou, sve je renovirano, novo, svaki čas dobijamo nove spavacice koje nisu pocepane kao sto su ranije bile. Moj porodjaj je bio prirodan. Dali su mi nesto za ublažavanje bolova kad sam došla u salu, nisam trazila nista, a to mi je mnogo pomoglo.  Da napomenem da nisam imala nikog poznatog u porodilistu, ni jednog doktora, ni sestru, a prema meni su svi bili divni.  Ovo pišem jer znam da ima puno negativnih komentara, ali nije sve baš tako. Moj stav je da je čačansko poridiliste veoma dobro, u nekim stvarima bolje i od Narodnog Fronta i drugih vecih bolnica.  Sve pohvale! 
  • Teme