Cipelice za prohodavanje

odgovora

Objavljeno

Preslatke...stvarno je kvalitetna obuća...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciciban je definitivno kupila neka kineska firma,danas smo kupovali cipelice pa nam je prodavac (prijatelj) rekao!Kao i to da je od Cicibana i Polina ostalo samo ime a nista od kvaliteta!Mi smo se odlucili za cipelice Pavle imaju prelep izbor i za decake i devojcice http://www.obucapavle.rs/Kolekcija.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciciban je definitivno kupila neka kineska firma,danas smo kupovali cipelice pa nam je prodavac (prijatelj) rekao!Kao i to da je od Cicibana i Polina ostalo samo ime a nista od kvaliteta!Mi smo se odlucili za cipelice Pavle imaju prelep izbor i za decake i devojcice http://www.obucapavle.rs/Kolekcija.htm

Zar bi neko prodao jedan BREND,koji treaje vec 30 godina?Po ovome,posto imaju i Nike kineske,znacilo bi da je Nike prodat kinezima!Ili npr Naturino italijanska marka obuce za decu je izuzetno skupa,a za nase trziste se prave u Knjazevcu i prodaju po ceni od 2000din,to bi onda znacilo da su Italijani prodali Srbima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naturino kod nas je outlet i cipelice koje imaju neku greskicu i zato je ta cena.Kod nas se prve samo gornji delovi ,a djonovi u Italiji i tamo se spajaju,pa kada nesto nije bas ok(napr.kriv sav,vidi se malo lepak...)onda oni to sve vracaju nama:) A Ciciban nismo imali ni jedne,kao sto neko rece -IZ PRINCIPA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde ste nalazile u BG-u te Frodo cipelice i Naturino ( jel to ono u Uscu? )?

Ja bih kupila mom bebcu za koji mesec jedne ali ne znam sta da radim jer ce on prohodati negde na prolece, leto. Kakve cipelice tada da mu kupim? Jel i tada da mu kupim te skroz zatvorene ili mogu neke otvorenije da se ne skuva? Sta da gledam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da je savitljiv djon(da mozes sa dva prsta da ga savijes),da je od prirodnih materijala,da je gore visoka da drzi zglobic,a ostalo nije bitno.E,sad ,neki ne savetuju otvorene,ali moje iskustvo sa njima je odlicno(pisala sam napred da sam Mini vec u junu,cim je prohodala ,kupila one sa dva kaisa ,skroz otvorene i bile su odlicne.Te su bile neke turske Tiflani i to su najbolje i najkvalitetnije sandalice koje je imala ikad)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naturino jeste to u Uscu,ali ja kupujem u Rumi ,jer je neuporedivo veci izbor i niza cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naturino jeste to u Uscu,ali ja kupujem u Rumi ,jer je neuporedivo veci izbor i niza cena.

A koja je cena tih Nturino cipelica? Mi smo u ZR-u kupili neke Marko`s,imaju naravno anatomski ulozak i skroz su ok.Kostale su 2500 din.Zbog toga me zanima da li su i druge marke te cene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naturino su bile 1900-sve,i cipelice i sandalice,a zimske cizme 2700din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerkica je rano prohodala. Sa sedam meseci je pocela da stoji,kasnije smo je stavljali u dubak. Tako da sam i prve cipelice kupila rano oko osmog meseca.Kupovali smo Polino.E, sad je sa sinom druga prica. Prvo sto mu sigurno jos necu kupiti prave cipelice, necu ga stavljati u dubak i tako. Promenila sam neka svoja misljenja u tom pogledu...Slazem se da je za dete najbolje da hoda boso, bar po kuci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno,poludila sam trazeci cipelice za Nikolu!Cijeli grad sam obisla,izbor jako los i ono sto ima nema broja.Na kraju smo kupili Marko'S cipelice,slatke su kombinacija teget i bez boje,anatomski ulozak i sada idemo da pravimo prve korake!17cf4c75a7617f6dc9951553ed8d0d2a.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mi smo Natasi kupili te Marko`s i odlicne su,juce smo kupili druge,takodje te marke jer je prve prerasla. Imaju slatke modele a isti anatomski ulozak kao i ciciban ili polino,proverila sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja obozavam pablosky deciju obucu...njbolji ulozak i koza mi je extra...ne znam da li ih ima u srbiji....mada evo mi smo danas kupili adidas patike, ali mi smo sad vec veliki...

neko je gore pitao za sandale...ja sam luki prve sandale gledla da budu savitljiv djon i kupila sam mu poluzatvorene na prstima posto dok ne nuce dobro da hodaju padaju i udaraju prstice, pa ih zatvorene sandalice zastite napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mi smo Natasi kupili te Marko`s i odlicne su,juce smo kupili druge,takodje te marke jer je prve prerasla. Imaju slatke modele a isti anatomski ulozak kao i ciciban ili polino,proverila sam.

E super!Bila sam malo skepticna,mada sam i ja provjeravala te uloske,cak su mi djelovali identicni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja obozavam pablosky deciju obucu...njbolji ulozak i koza mi je extra...ne znam da li ih ima u srbiji....mada evo mi smo danas kupili adidas patike, ali mi smo sad vec veliki...

neko je gore pitao za sandale...ja sam luki prve sandale gledla da budu savitljiv djon i kupila sam mu poluzatvorene na prstima posto dok ne nuce dobro da hodaju padaju i udaraju prstice, pa ih zatvorene sandalice zastite napred.

E seceru ja sam pitala za sandale zato sto ce V prohdati u periodu kad ce biti toplo. I mislila sam se kako cu ga u cipelice po vrucini.

Vidjala sam te sandalice. Bas ti hvala na odgovoru. Sad ih nema u prodaji pa mi nije ni palo na pamet da to ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad stvarno moram ovo reci,jer bilo bi glupo da ne kazem da ste bile u pravu.

Juce smo bili kod pedijatra i sto se tice cipelica rekla mi je obuca za dete do godinu dana(tj.dok ne prohoda samostalno) je BOSO!!!!osim naravno kada idemo negde.

Tako da mi sada samo sljapkamo u debljim carapicama,ali moram priznati da smo jos od kako ste me iskritikovale,prestala da joj obuvam... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad stvarno moram ovo reci,jer bilo bi glupo da ne kazem da ste bile u pravu.

Juce smo bili kod pedijatra i sto se tice cipelica rekla mi je obuca za dete do godinu dana(tj.dok ne prohoda samostalno) je BOSO!!!!osim naravno kada idemo negde.

Tako da mi sada samo sljapkamo u debljim carapicama,ali moram priznati da smo jos od kako ste me iskritikovale,prestala da joj obuvam... :P

Bravo Danka :D

Drago mi je što si poslušala naše savete. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja htedoh reci isto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ortoped na kontroli pre mesec dana (kad je počela da ustaje) reče da cipele idu za napolje i to kada napravi tih famoznih 7 samostalnih koraka.

Na kontroli u savetovalištu pre par dana, dr reče da joj kupimo već cipele jer ipak ide uz nameštaj i da je to preporuka.

I ko je ovde lud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti poslusaj ortopeda,to je ipak njegova specijalnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti poslusaj ortopeda,to je ipak njegova specijalnost.

Prepisujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ortoped na kontroli pre mesec dana (kad je počela da ustaje) reče da cipele idu za napolje i to kada napravi tih famoznih 7 samostalnih koraka.

Na kontroli u savetovalištu pre par dana, dr reče da joj kupimo već cipele jer ipak ide uz nameštaj i da je to preporuka.

I ko je ovde lud?

Lud je onaj čija to nije specijalizacija! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Luka je veci deo vremena u cipelama, jer mi je tako, pedijatar rekao. I prvo dvoje dece kad sam gajila takav je bio savet A sad citam sta ste pisale i razmisljam kako se sve promenilo. I sta sad da radim, meni je logicnije da dete bude boso, ali resih da slusam dr. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su deca prohodala u Polino cipelicama, a u tom maleckom uzrastu koristili smo i Melania i Ciciban. A definitivno su i Pavle sipelice sjajne za prohodavanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pročitala sam dobar deo vaših postova i i dalje sam u dilemi. Vasilije se sve češće podiže na noge i pri tom se vrlo često dešava da krivi zglobove. Naš pedijatar nam je savetovao da kad počne da staje na noge kupimo cipelice za prohodavanje, a mojoj drugarici je njihova doktorka rekla da je bolje da beba bude bosa u periodu kad prohodava. Mišljenja su toliko podeljena, da stvarno ne znam šta da radim. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.