Prvi put sa bebom na put - kada?

odgovora

Objavljeno

Juce sam zvala jednu agenciju.Rekli su mi da beba mora da bude u auto sedistu,tako da ponesem auto sediste,i oni ce da ga pricvrste za njihovo sediste.Beba ne sme da bude u prednjoj strani autobusa,tako da ce oni da nam odrede gde je najbolje za nas.

Objavljeno

MI planiramo da idemo na duzi put sa bebom a imamo 3,5meseca :rolleyes:. Ja sam iskreno htela i ranije, ali su nas sprecile druge okolnosti. Moramo da idemo da vidimo deku i baku :P Mene su roditelji prvi put vodili na put sa 42dana a i supruga tako da to meni ne deluje kao neki bauk. Javicemo vam kako je bilo.

Hejj.. :) mi planiramo da idemo na put,oko 31.decembra,ali i dalje razmisljamo kako ce to da izgleda sa bebom od 3,5 meseca,10.januara ce 4 meseca... znas li koliko treba beba da je van sedista u toku putovanja na pauzama? Mene i supruga samo brine kako ce da izgleda put i kako ce ona da se ponasa beba... jer znam da ne treba da sedi duze od 2h u sedistu...  

Objavljeno

Hejj.. :) mi planiramo da idemo na put,oko 31.decembra,ali i dalje razmisljamo kako ce to da izgleda sa bebom od 3,5 meseca,10.januara ce 4 meseca... znas li koliko treba beba da je van sedista u toku putovanja na pauzama? Mene i supruga samo brine kako ce da izgleda put i kako ce ona da se ponasa beba... jer znam da ne treba da sedi duze od 2h u sedistu...  

Taj post je iz 2010. :D 

Objavljeno

Mi smo sa 4 meseca najdalje isli od Podgorice do Novog Sada, to je nesto manje od 600 km. Uglavnom ce spavati, pravite ponekad pauze, ti sedi nazad i to je to.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Dusicaaa · Objavljeno
      Po kalendaru bih trebala da dobijem za 7 dana, ali nemam nikakav simptom PMS-A. I da, smucio mi se cimet i imam u ustima bljutav ukus,čak i šta više mi se zgadila banana koju sam obožavala da jedem. Izvinjavam se na dugom postu. I zahvaljujem se na odgovoru. 
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Dusicaaa · Objavljeno
      Evo da vam se i ja pridruži, počela sam da čitam od početka šta ste sve pisale i vidim da je sve možda, a možda i nije. Pa me interesuje, ako moze neka da mi kaze da li je imala sličan simptom kao i ja. Menstruacija su mi redovne na 29 dan, prošli mesec mi je kasnila 6 dana i dobila sam, trajala je 6 dana. Međutim, dešava mi se od prestanka menstruacija da mi se odjednom samo pojave glavobolje, koje prodaju posle nekih petnaest minuta često mokrim, idem na nekih pola sata do sat vremena u wc, nesanuca, traženje limunade, sinoć sam u jedan ustala i pravila limunadu, muče me glasovi, temperatura 36,9 evo i sada sam je merila, inače mi je normalna temperatura 36,6. Po kalendaru bih trebala da dobijem za 7 dana, ali nemam nikakav simptom PMS-A. I da, smucio mi se cimet i imam u ustima bljutav ukus,čak i šta više mi se zgadila banana koju sam obožavala da jedem. Izvinjavam se na dugom postu. I zahvaljujem se na odgovoru. 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la bepce · Objavljeno
      Nista ne premisljaj, nego na pos'o!  znas kako kazu-u zivotu ces se uvei kajati zbog stvari koje ne uradis,a ne zbog onih koje uradis!   Moramo da ozivimo forum, sto znaci da moras da se pridruzis trudnicama. 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Brezica · Objavljeno
      Nisam još trudna, premišljam se opasno 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la bepce · Objavljeno
      Jesi ti medju trudnicama ili cekalicama? ja treba da se selim ove nedelje, i danas mi poceo go, taman sam se razmahala po stanu da pakujem i cistim i zovu me iz vrtica da mali ima temp 38. I evo nas sad kod kuce, svuda haos, ne znam gde da se okrenem
  • Teme