Prvi put sa bebom na put - kada?

odgovora

Objavljeno

Juce sam zvala jednu agenciju.Rekli su mi da beba mora da bude u auto sedistu,tako da ponesem auto sediste,i oni ce da ga pricvrste za njihovo sediste.Beba ne sme da bude u prednjoj strani autobusa,tako da ce oni da nam odrede gde je najbolje za nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI planiramo da idemo na duzi put sa bebom a imamo 3,5meseca :rolleyes:. Ja sam iskreno htela i ranije, ali su nas sprecile druge okolnosti. Moramo da idemo da vidimo deku i baku :P Mene su roditelji prvi put vodili na put sa 42dana a i supruga tako da to meni ne deluje kao neki bauk. Javicemo vam kako je bilo.

Hejj.. :) mi planiramo da idemo na put,oko 31.decembra,ali i dalje razmisljamo kako ce to da izgleda sa bebom od 3,5 meseca,10.januara ce 4 meseca... znas li koliko treba beba da je van sedista u toku putovanja na pauzama? Mene i supruga samo brine kako ce da izgleda put i kako ce ona da se ponasa beba... jer znam da ne treba da sedi duze od 2h u sedistu...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hejj.. :) mi planiramo da idemo na put,oko 31.decembra,ali i dalje razmisljamo kako ce to da izgleda sa bebom od 3,5 meseca,10.januara ce 4 meseca... znas li koliko treba beba da je van sedista u toku putovanja na pauzama? Mene i supruga samo brine kako ce da izgleda put i kako ce ona da se ponasa beba... jer znam da ne treba da sedi duze od 2h u sedistu...  

Taj post je iz 2010. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo sa 4 meseca najdalje isli od Podgorice do Novog Sada, to je nesto manje od 600 km. Uglavnom ce spavati, pravite ponekad pauze, ti sedi nazad i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.