MLM - mrezni marketing

odgovora

Objavljeno

Sta mislite o mreznom marketingu?

Imate li iskustva, dobra ili losa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavno sam o tome pricala samo sa ljudima koji su uspeli, sto automatski imaju pozitivno misljenje. Bila sam skoro pozvana na prezentaciju tog tipa i bas sam pocela da razmisljam o tome, sto vise razmisljam vise imam neodredjeno misljenje, jer su mi razlozi za i protiv sve veci.

Ja sam sa 18god radila oriflame po principu "ja prodajem oriflame, ali posto mi je neprijatno da na tebi zaradjujem (sve su bili moji prijatelji i drugarice) uclanila bih te za 200din i jeftinije ces proci za 30%. Nisam imala nameru da radim mlm vec da koristim oriflame, ali sam dogurala do 21% i fine platice bez bilo kakvih prezentacija i ubedjivanja ljudi. Ustvari imala sam srece, a ne vestine. Onda sam se odjednom smorila da kupujem samo oriflame, imala operaciju zbog koje sam napravila pauzu i to je bio kraj mog "posla".

E sad, bila sam pozvana pre par dana na prezentaciju koju sam odslusala iz cistog postovanja prema osobi koja me je pozvala i skontala isto sto i ti: ja mislim da nikad ne bih uspela u toj vrsti posla. Ono sto sam u oriflamu uspela bila je puka sreca jer sam bila u takvom krugu ljudi gde su sve drugarice zelele da za sebe kupuju 30% jeftinije, pa istim principom uclanjivale i svoje drugarice... :)

komsinica koju sam uclanila i dan danas ima platicu od toga jer se bas posvetila.

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto kao i svaki drugi posao u oblasti komercijale i trgovine. Trgovina ti je u krvi, ili jesi ili nisi za trgovca. Ja sam iz one grupe ljudi koja nije za to a mm je stvoren da bude trgovac.

Izuzetno težak i naporan posao koji je u stvari čista psihologija.

secer voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam sigurna koliko je MLM dobar i pouzdan nacin zarade... kakogod, pokusacu ovaj link pa javljam iskustva!!! Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.