Otkrivanje pola bebe do 3.meseca

odgovora

Objavljeno

Zanjima me da li je neko upoznat sa tim da se pol bebe može saznati do 3.meeca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanjima me da li je neko upoznat sa tim da se pol bebe može saznati do 3.meeca

Da, postoji, moja komsika je to u Becu radila. Skupo je jako. Tako mi je bar ona pricala. Ona je to radila vise puta i svaki put kada nije bilo musko, ona je abortirala. Cula sam da je to sada cak i zabranjeno. I treba, ako se nauka koristi u razvrstavanje polova i treba da bude zabranjena. Zbog cega ti je vazno da otkrijes tako rano kog je pola bebica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, postoji, moja komsika je to u Becu radila. Skupo je jako. Tako mi je bar ona pricala. Ona je to radila vise puta i svaki put kada nije bilo musko, ona je abortirala. Cula sam da je to sada cak i zabranjeno. I treba, ako se nauka koristi u razvrstavanje polova i treba da bude zabranjena. Zbog cega ti je vazno da otkrijes tako rano kog je pola bebica?

:blink: ne mogu da verujem,svasta dokle ljudska glupost ide!cemu li se oni nadaju u zivotu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, postoji, moja komsika je to u Becu radila. Skupo je jako. Tako mi je bar ona pricala. Ona je to radila vise puta i svaki put kada nije bilo musko, ona je abortirala. Cula sam da je to sada cak i zabranjeno. I treba, ako se nauka koristi u razvrstavanje polova i treba da bude zabranjena. Zbog cega ti je vazno da otkrijes tako rano kog je pola bebica?

Kakvima Bog daje decu,vristala bih kad ovako nesto cujem.Grozila sam se takvih stvari ceo zivot,a pogotovo sad kad ne mogu ni jedno da napravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vi znate kako je ona bila opustena kada je to pricala? Kao da je sasvim normalno da je zensko dete "za bacanje". Frapirala sam se, tako da je ni komentara nisam udostojila. Ej! Zensko da omalovazava sopstveni rod! Oni su romi i kod njih je musko dete jako vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam dvije djevojcice,zelim trece dijete bez obzira kog pola nek je ZIVO I ZDRAVO,ja cu biti srecna jer cu biti majka troje djece a ne zato sto ce jedno biti musko ili ti zensko,Strasno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vi znate kako je ona bila opustena kada je to pricala? Kao da je sasvim normalno da je zensko dete "za bacanje". Frapirala sam se, tako da je ni komentara nisam udostojila. Ej! Zensko da omalovazava sopstveni rod! Oni su romi i kod njih je musko dete jako vazno.

Ja sam jajo iskljuciva za takve stvari,s takvom zenom bih se trudila svim silama da nemam vise nikakav kontakt.Jeste to njena stvar i mene se uopste ne tice,bar bi tako trebalo,ali ja prosto ne bih mogla da je gledam ocima :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je neko samo jako radoznao :rolleyes:

Ja sam jedva cekala da mi kazu pol iako mi je bilo totalno svejedno, ali bas sam zelela da znam.

Ovo za abortiranje nemam reci, sad kad gledam ovo moje pile vidim kolika je to ljubav, ma umrla bih da joj se nesto desi. Nije mi jasno kako neko moze da im naudi, ili ih se resi tek tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, postoji, moja komsika je to u Becu radila. Skupo je jako. Tako mi je bar ona pricala. Ona je to radila vise puta i svaki put kada nije bilo musko, ona je abortirala. Cula sam da je to sada cak i zabranjeno. I treba, ako se nauka koristi u razvrstavanje polova i treba da bude zabranjena. Zbog cega ti je vazno da otkrijes tako rano kog je pola bebica?

Boze me sacuvaj, kakav uzas... :angry: I ona je zensko, mozda bi bilo bolje za ovaj svet da je i nju neko abortirao :angry:

Palčica i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednostavno ne vidim razlog zbog cega bi se to radilo... :unsure:

Podrzavam jedino one koji, iz zdravstvenih razloga idu na konkretnije i dublje pretrage, pa rade dodatna ispitivanja. Ovo mi nema smisla, zaista (ne zelim nikoga da uvrijedim, naravno ;) )...

A za onu bolesnicu iz Mivinog komsiluka nemam rijeci, stvarno svako daje sebi za pravo da se nazove majkom! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, postoji, moja komsika je to u Becu radila. Skupo je jako. Tako mi je bar ona pricala. Ona je to radila vise puta i svaki put kada nije bilo musko, ona je abortirala. Cula sam da je to sada cak i zabranjeno. I treba, ako se nauka koristi u razvrstavanje polova i treba da bude zabranjena. Zbog cega ti je vazno da otkrijes tako rano kog je pola bebica?

Da li vi znate kako je ona bila opustena kada je to pricala? Kao da je sasvim normalno da je zensko dete "za bacanje". Frapirala sam se, tako da je ni komentara nisam udostojila. Ej! Zensko da omalovazava sopstveni rod! Oni su romi i kod njih je musko dete jako vazno.

m0905.gif Gospode Boze !!!!

Jedno je biti radoznao i zeleti ali uticati na to tako sto ces abortirati jer ti se ne svidja ishod ....m0935.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ajte molim vas, zamisli da krenu da se radjaju samo muska deca. Pa koliko sam shvatila sada je i zabranjeno, normalno, izumrla bi planeta bez zena. Svasta. Meni apsolutno noje bilo bitno da li je decak ili devojcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno, strasno, prestrasno!!!!! Najezila sam se od grozote!

Ono sto znam je da postoje, daleko bilo, neke nasledne bolesti koje napadaju samo jedan pol. U tom slucaju mozda ne bi bilo lose videti tako rano koji je pol.

Naravno tu je onaj aspekt radoznalosti!!!!!!!!!!!!!! Znam da bih ja bila stasno radoznala i nestrpljiva da saznam kog je pola, nekako bi mi bilo kao da bolje vec tada poznajem svoju bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno tu je onaj aspekt radoznalosti!!!!!!!!!!!!!! Znam da bih ja bila stasno radoznala i nestrpljiva da saznam kog je pola, nekako bi mi bilo kao da bolje vec tada poznajem svoju bebu

Da, ali ispred svega ide ono:"Samo da bude zivo i zdravo". :)

Kroz trudnocu, ali jos vise kroz roditeljstvo, ucimo se strpljenju... A i ta tri mjeseca "prolete", neces ni osjetiti, ma, cijela trudnoca mi je kao neki ubrzan film...

Inace, sto se tice otkrivanja pola, desi se da ljekari pogrijese i u kasnijem stadijumu trudnoce, to nije nista neobicno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ali ispred svega ide ono:"Samo da bude zivo i zdravo". :)

Kroz trudnocu, ali jos vise kroz roditeljstvo, ucimo se strpljenju... A i ta tri mjeseca "prolete", neces ni osjetiti, ma, cijela trudnoca mi je kao neki ubrzan film...

Inace, sto se tice otkrivanja pola, desi se da ljekari pogrijese i u kasnijem stadijumu trudnoce, to nije nista neobicno. ;)

Naravno prvo to pa sve ostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam dvije djevojcice,zelim trece dijete bez obzira kog pola nek je ZIVO I ZDRAVO,ja cu biti srecna jer cu biti majka troje djece a ne zato sto ce jedno biti musko ili ti zensko,Strasno..

ja imam decaka i devojcicu....nijednom nisam pitala za pol,doktor mi je sam rekao,ali uopste mi nije bilo bitno,jedino zbog robice da sve pripremim do porodjaja....sad mi je takodje svejedno...NAJVAZNIJE DA JE ZIVO I ZDRAVO!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je pogotovo izraženo u Crnoj Gori. Čitala sam članak gdje masovno abortiraju žensku djecu. Mislim da će u skorije vrijeme ovo zakonom da zabrane.

Podržavam rano otkrivanje ploda radi genetskih predispozicija da se određena bolest prenese samo na djevojčice ili samo na dječake pa roditelji nisu sigurni da li uopšte praviti djecu i slično.

Drugih razloga za tako nešto ja ne vidim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grozota,pa kako moze to raditi samo zato sto je zensko?uff

i ja sam bila radoznala da vidim sta nosim kao i svaka zena ali nikad se nisam razocarala sto sam rodila curicu,evo sad sam opet trudna i opet sam radoznala sta ce biti ali svejedno bitno mi je da je zvo i zdravo pa dal curica il decak nije bitno,moja su malisana da mi cupaju kosu i da me grizu i da me ljube i grle sve ce mamica da izdrzi ;)

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.