Gde slaviti rodjendan?

odgovora

Objavljeno

Yeco, ako bas hoces negde na otvorenom, nedjes lokaciju gde imas i igraliste i klupice i stolove, narucis gotov rostilj, napravis dve salate, poneses pice, plasticne case/tanjire/viljuske/nozeve, dve tri lopte, kesu za djubre :D i gotovo ;)

Nama je super sto imamo dvoriste, stvarno ne znam sta bih bez njega al je malo zeznuto sto H rodj pada u decembru pa ne mogu da ih teram napolje :lol:

Ali sto se mene tice, ne pada mi na pamet da slavim rodjendan u igraonici.

Imaju je i kod mene u kuci tako da bi mi to bilo bacanje para ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaju na Adi blizu roštilja ljuljaške i neke penjalice, tj. bilo ih je prošle jeseni a ima i dosta praznog prostora da mogu klinci loptom da se igraju. :)

P je rodjendan 18. jula. Moze da bude vrucincina, ne zna se.

Pitala sam u igraonici informativno da li su slobodni u julu. Rekli su mi da imaju zakazanih 23 rodjendana za jul vec sada :blink: Klimatizovan prostor-to je.

Ja ne bih.

Pored mm nema sanse da bi porucivali nesto od hrane.

Maro, zovem na rodjendan kad se odlucimo ;)

Jel bese igraliste preko puta rostilj-livade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P je rodjendan 18. jula. Moze da bude vrucincina, ne zna se.

Pitala sam u igraonici informativno da li su slobodni u julu. Rekli su mi da imaju zakazanih 23 rodjendana za jul vec sada :blink: Klimatizovan prostor-to je.

Ja ne bih.

Pored mm nema sanse da bi porucivali nesto od hrane.

Maro, zovem na rodjendan kad se odlucimo ;)

Jel bese igraliste preko puta rostilj-livade?

:)

Igralište to malo je baš na livadi, bila sam ja prošlog leta tamo na jednom roštilj-rođendanu ali nije bilo baš puno dece. Super nam je bilo što su stolovi bili ispod drveta pa smo imali lepu hladovinu. Možda ne bi bilo loše da odete u izvidnicu.

Ako bude vrućinčina poskidate klince, ponesete im pištolje na vodu pa neka uživaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam i mislila da uradimo. Icicemo da vidimo jer moram da vidim i gde cemo parkirati kola, tj. koliko ce nam kola biti daleko. Bar da na rostilju pecemo kukuruz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam i mislila da uradimo. Icicemo da vidimo jer moram da vidim i gde cemo parkirati kola, tj. koliko ce nam kola biti daleko. Bar da na rostilju pecemo kukuruz ;)

I kola mogu relativno blizu da se parkiraju ;)

Mmmmm volim kukuruz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi rodjendane slavimo kod kuce jer imamo veliku kuci i ima prostora i kako sam baksuz oboje su zimska deca , ali da nemam prostora verovatno bih iznajmila igraonicu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Otvorila sam ovu temu jer nisam primetila da se negde pisalo o proslavama rođendana za ovaj uzrast u kućnim uslovima, a upravo je to ono što nas očekuje uskoro.

Do sada smo već bili na svakakvim proslavama i ja sam zaključila da se moja deca najlepše provedu na manjim kućnim proslavama. Posle sam o tome pričala i sa vaspitačicom mog sina, koju jako cenim, i ona mi je rekla da je nepisano pravilo da se deci na proslavu zove onoliko gostiju koliko imaju godina. Tolika grupa dece može da se igra smisleno. A sve preko tog broja prelazi u manje ili više kontrolisani haos.

Tako, mi planiramo dva slavlja i oba puta će biti po šestoro dece - dvoje naših i četiri gosta. Pokušaću da im napravim Lego tortu sa sajta Minjine kuhinjice. Biće naravno i nešto slaniša, ali ništa preterano. Akcenat bih da stavim na igru. Volela bih da osmislim nešto posebno, nešto po čemu će se taj dan razlikovati od uobičajenog igranjca kad nam dođu drugari.

Ima li neko predlog za igru? Slavljenik će napuniti četiri godine, a gosti su sličnog uzrasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja razmisljam o tome.Starija cerka sad 13-og puni cetri godine.Sto je najgore meni su neki gosti najavili da ce ujedno doci i na njen rodjendan i ujedno na povojnicu za bebu,tako da ce kod nas biti veselo :blink: Nadam se da ce mm dobiti slobodno popodne,jer ja sama s njih troje i plus gosti,ne znam kako cu,tj ne mogu nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.