Gde slaviti rodjendan?

odgovora

Objavljeno

Pomozite! :) Slavili bismo Sari rodjendan, ali ne znam koju igraonicu da odaberemo. Jel imate neka iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog sa Novog Beograda? :) Moracu da trazim sama...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog sa Novog Beograda? :) Moracu da trazim sama...:)

Sanja prijatelji mog devera imaju igraonicu na Novom Beogradu slagacu te da li kod super vera, ako hoces mogu ti se raspitati za broj? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja prijatelji mog devera imaju igraonicu na Novom Beogradu slagacu te da li kod super vera, ako hoces mogu ti se raspitati za broj? :)

Pogledacu neke u blizini, ako nista ne uradim, trazicu ti broj. Hvala u svakom slucaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PUF-PUF kod novog Merkatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamara i Tika-taka u Piramidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ima ih dosta ali sve zavisi da li bi otvorenog ili zatvorenog tipa.Ako si za varijantu otvorenog tipa,onda mozes bez problema, samo da izaberes koja ti se vise svidja...ako nisi onda sledi mucenje(kao nama) :( .

Čigra u Glavnoj je prostrana,sve je u jednom nivou,povoljne cene(otvorenog tipa),Puf-puf po meni najbolja ali takodje otvorenog tipa.Ima u starom Merkatoru(ne secam se imena) na spratu,mislim da je zatvorenog tipa i da odgovara Sarinom uzrastu,malo je skuplja od drugih,Luja Adamiča Hip-Hop zatvorenog tipa...

Ako se setim jos valjanih pisacu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

kakav je vas stav o proslavi decijih rodjendana u igraonicama,McDonaldsu ili drugim iznajmljenim prostorima?Moj sin uskoro puni 5 godina,pa me interesuje sta vi mislite da je najprikladnije?

Inace,ide u vrtic,dosta drugara ima i na dosta rodjendana je isao-uglavnom igraonice.Da li ste misljenja da i roditelji treba da budu prisutni ako vec platimo osoblje koje ih cuva tih 2 sata?

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

kakav je vas stav o proslavi decijih rodjendana u igraonicama,McDonaldsu ili drugim iznajmljenim prostorima?Moj sin uskoro puni 5 godina,pa me interesuje sta vi mislite da je najprikladnije?

Inace,ide u vrtic,dosta drugara ima i na dosta rodjendana je isao-uglavnom igraonice.Da li ste misljenja da i roditelji treba da budu prisutni ako vec platimo osoblje koje ih cuva tih 2 sata?

Hvala unapred!

Ja jesam za igraonice ili Mek. S obzirom da ti je dete predškolskog uzrasta mislim da roditelj treba da bude tu, ja svakako ne bih ostavila dete samo.

P.S.imamo već ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jesam za igraonice ili Mek. S obzirom da ti je dete predškolskog uzrasta mislim da roditelj treba da bude tu, ja svakako ne bih ostavila dete samo.

P.S.imamo već ovu t

Joj,izvinjavam se za ponavljanje,nisam mogla da nadjem temu.Gde da pogledam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do sada slavili po igraonicama uz dodatnu animaciju, pretpostavljam da cemo tako proslaviti i sesti rodjendan. Ja jos uvek ne bi ostavila dete samo na nekom rodjendanu, niti je neko od nasih gostiju to uradio za nas peti rodjendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

kakav je vas stav o proslavi decijih rodjendana u igraonicama,McDonaldsu ili drugim iznajmljenim prostorima?Moj sin uskoro puni 5 godina,pa me interesuje sta vi mislite da je najprikladnije?

Inace,ide u vrtic,dosta drugara ima i na dosta rodjendana je isao-uglavnom igraonice.Da li ste misljenja da i roditelji treba da budu prisutni ako vec platimo osoblje koje ih cuva tih 2 sata?

Hvala unapred!

Naravno....,mi obožavamo igraonice a naše rođendane slavimo u prostorima prikladnim za to...inače kao misliš da li roditelji treba da budu prisutni,deteta koje slavi rođendan ili dece-gostiju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno....,mi obožavamo igraonice a naše rođendane slavimo u prostorima prikladnim za to...inače kao misliš da li roditelji treba da budu prisutni,deteta koje slavi rođendan ili dece-gostiju :unsure:

Sad cu da ti kazem sta me je zbunilo i,mogu reci,zaprepastilo.Mislila sam na roditelje koji dovedu decu u igraonicu.Moj brat je proslog meseca slavio detetu rodjendan u igraonici-zakup od 2 sata je bio 10.000. to je neka standardna cena,sokice male za decu,peciva i toru je platio 5.000(bilo je 24-oro dece),a sank sa picem za roditelje te dece je platio 24.000!!!!!!!!!!!E to me je sokiralo.Nezgodno je i glupo da dete ostavis samo u igraonici i jeste da,ako ne mozes to da priustis ne treba da pravis,ali mislim da je ovo previse!Ja kada ga odvedem na rodjendan,bude mi glupo i kafu da popijem na racun roditelja koje samo vidim u prolazu u vrticu.(sa nekima se i druzimo,ali to je odprilike 6-7 mama)Da li je glupo i bezobrazno sa moje strane sto ovo govorim?Ako jeste,unapred se izvinjavam :( !

Ne znam da li da se upustim u igraonicu i ja ili sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cu da ti kazem sta me je zbunilo i,mogu reci,zaprepastilo.Mislila sam na roditelje koji dovedu decu u igraonicu.Moj brat je proslog meseca slavio detetu rodjendan u igraonici-zakup od 2 sata je bio 10.000. to je neka standardna cena,sokice male za decu,peciva i toru je platio 5.000(bilo je 24-oro dece),a sank sa picem za roditelje te dece je platio 24.000!!!!!!!!!!!E to me je sokiralo.Nezgodno je i glupo da dete ostavis samo u igraonici i jeste da,ako ne mozes to da priustis ne treba da pravis,ali mislim da je ovo previse!Ja kada ga odvedem na rodjendan,bude mi glupo i kafu da popijem na racun roditelja koje samo vidim u prolazu u vrticu.(sa nekima se i druzimo,ali to je odprilike 6-7 mama)Da li je glupo i bezobrazno sa moje strane sto ovo govorim?Ako jeste,unapred se izvinjavam :( !

Ne znam da li da se upustim u igraonicu i ja ili sta da radim?

E pa to ti je ili slaviš kako treba ili ne slaviš ;) ...ja niokada nisam ostavljala decu do 5. 6. god.....na rođendanima je puno dece,svako hoće da piški...kaki....udari se...plače....ja nikada nisam volela da mi roditelji ostavljaju dete mlađe od 6 godina,upravo zboh ovih stvari koje sam navela....mnogo puta se desi da se dete udari pa plače e tu samo tata ili mama 'pomažu'....a uglavnom na rođendan dođe oko 60 % društva iz vrtića tako da tu ne bude više od nekoliko maksimum 10 'roditelja'...koji popiju po jedno piće ili nijedno.....a to za igraonice je velika zamka (naplaćuju piće kao po kafićima 'regularnim')....ja ti toplo preporučujem rođendaonicu Tavanko,tu je ,kao i u drugim sličnim rođendaonicama izbor na nama da li ćemo doneti svoje piće ili ćemo koristiti 'njihovo' koje je obično po cenama po litri 'iz prodavnice' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lutkice, mislim da su te cifre malo napumpane! Gde se nalazi ta igraonica?

Ja sam gledala ovih dana cene igraonica i u principu su manje više iste cene (sat vremena 3,000din)... i našla sam jednu na Novom Beogradu (na Savi splav) gde možeš da platiš zakup samo, a piće doneseš svoje). Stvarno preteruju sa cenom pića, negde je čak i skuplje nego u kafiću! Ok neka bude ta cena kad dodješ da se dete igra, ali mislim da bi trebalo da smanje cene kad je u pitanju rodjndan, da daju neki popust!

Mi smo još mali, ali ne bi dete ostavljala iako su tamo plaćene žene za čuvanje (videla sam kako čuvaju decu, a negde i neće da čuvaju malu decu). Možda tek kad krene u školu ću da ga ostavljam. :)

p.s. spominjete da ima već tema o igraonicama, ja sam našla ovu Igraonice za rodjendan da li administratori mogu da ih spoje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cu da ti kazem sta me je zbunilo i,mogu reci,zaprepastilo.Mislila sam na roditelje koji dovedu decu u igraonicu.Moj brat je proslog meseca slavio detetu rodjendan u igraonici-zakup od 2 sata je bio 10.000. to je neka standardna cena,sokice male za decu,peciva i toru je platio 5.000(bilo je 24-oro dece),a sank sa picem za roditelje te dece je platio 24.000!!!!!!!!!!!E to me je sokiralo.Nezgodno je i glupo da dete ostavis samo u igraonici i jeste da,ako ne mozes to da priustis ne treba da pravis,ali mislim da je ovo previse!Ja kada ga odvedem na rodjendan,bude mi glupo i kafu da popijem na racun roditelja koje samo vidim u prolazu u vrticu.(sa nekima se i druzimo,ali to je odprilike 6-7 mama)Da li je glupo i bezobrazno sa moje strane sto ovo govorim?Ako jeste,unapred se izvinjavam :( !

Ne znam da li da se upustim u igraonicu i ja ili sta da radim?

Nadji prostor gde donosite svoje pice, mi smo u jednom takvom slavili 5. rodjendan (Decija scena je u pitanju)iloi zakazi rodjendan u Cirkusu (Usce ili Delta sity) 180 e All inc. za decu ukljucujuci i tortu, za roditelje se pice dodatno placa ali mi smo bili na dva tri rodjendana i mame se uglavnom razbeze po radnjama ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj polovini septembra proslavljamo cerin 3.rodjendan. Nadam se da ce biti lepo vreme i u tom slucaju bilo bi mi zao da to bude u zatvorenom prostoru. Prozujala sam danas po internetu u potrazi za igraonicama na Novom Beogradu i jedino sto sam pronasla je Zamak na Keju. Otisla sam da se raspitam za cene i slobodne termine. Svidelo mi se, jedino sto je otvorenog tipa, pa ne znam koliko ce moja princeza na svoj divan dan biti u centru paznje. Kakva su vasa iskustva, da li ste isli tamo na rodjendane i da li znate nesto bolje na otvorenom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo rodjendan proslavili kod s&s u stanu. stan je veliki ima puno mesta, Luka jos ne ide u vrtic i nema nekog bas drustva i puno male decepa nam igraonica nije ni ulazila u razmatranje. za rodjendane sa puno dece igraonica je zakon. da mi Stefan nije ovako mali pravili bi na placu, ima puno mesta, trave.. mogu deca da se igraju ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, mi smo skoro bili na jednom rodjendanu i nasli smou nasem komsiluku predivnu igraonicu gde cemo Andjeli slaviti sledeci rodjendan! 2 sata su 4 i po hiljade, deo za decu je bas lepo sredjen, sve je super cisto a deo za roditelje izgleda kao neki super kafic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, mi smo skoro bili na jednom rodjendanu i nasli smou nasem komsiluku predivnu igraonicu gde cemo Andjeli slaviti sledeci rodjendan! 2 sata su 4 i po hiljade, deo za decu je bas lepo sredjen, sve je super cisto a deo za roditelje izgleda kao neki super kafic.

Mogu li da dobijem informaciju gde je i kako se zove igraonica? Hvala i srecna NG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo sada u premisljanju gde da slavimo rodjendan i vrlo smo blizu zakljucku da cemo biti u prirodi. Na Adi ili Kosutnjaku u popodnevnim satima. Ja sam za neku varijantu da izaberemo neko igraliste, a mi matori da rasprostremo cebenca i da nas Bog vidi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo sada u premisljanju gde da slavimo rodjendan i vrlo smo blizu zakljucku da cemo biti u prirodi. Na Adi ili Kosutnjaku u popodnevnim satima. Ja sam za neku varijantu da izaberemo neko igraliste, a mi matori da rasprostremo cebenca i da nas Bog vidi. ;)

Uuuuuu dza mi se :D Jos kad biste mogli da rostiljate... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima na Adi mesto sa 10 i vise rostilja, kao mesto za izlete, ali tu nemamo blizu igraliste...ili ima...moracemo da proverimo. U Kosutnjaku mozemo da rostiljamo ali tamo nema igralista. Sta li nam je prioritet? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima na Adi mesto sa 10 i vise rostilja, kao mesto za izlete, ali tu nemamo blizu igraliste...ili ima...moracemo da proverimo. U Kosutnjaku mozemo da rostiljamo ali tamo nema igralista. Sta li nam je prioritet? :)

Imaju na Adi blizu roštilja ljuljaške i neke penjalice, tj. bilo ih je prošle jeseni a ima i dosta praznog prostora da mogu klinci loptom da se igraju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima na Adi mesto sa 10 i vise rostilja, kao mesto za izlete, ali tu nemamo blizu igraliste...ili ima...moracemo da proverimo. U Kosutnjaku mozemo da rostiljamo ali tamo nema igralista. Sta li nam je prioritet? :)

Ponesite topao rostilj na Adu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.