Kada ste poslednji put procitale neku knjgu   192 votes

  1. 1. Koje žanrove najčešće čitate

    • Trileri-drame
      54
    • Ljubavni
      41
    • Edukativni
      32
    • Autobiogrfije i biografije
      18
    • Klasična književnost
      40
    • Poezija
      7

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Uzela par novih iz biblioteke:

Brilliant brain games for kids to enjoy (citamo mm i ja na smenu)

Understanding your three-year-old - Louise Emanuel

The water birth book - Janet Balaskas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zauvek u srcu - Vesna Dedic Milojevic

‎....ali, znate šta je najvažnije i dovoljno za sreću? Da jedna vaša uloga, jedan poljubac, jedno veče ili šetnja po ulicama napr. Pariza ili po Skadarskoj ulici, jedna vaša SMS poruka, ostane nekom zauvek u srcu. Zato su blagoslovene žene koje imaju decu, samo deca uvek sve zapamte........ZAUVEK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJubavni zivot diktatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam pocela Skupljacicu badema-Simoneta Anjelo Hornbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzela ponovo da citam "Kad su cvetal tikve" a htela sam od koelja ali je ovde jos uvek nema :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzela ponovo da citam "Kad su cvetal tikve" a htela sam od koelja ali je ovde jos uvek nema :angry:

Jel "Pobednik stoji sam"? Kupio mi je mm juce kad sam mu se zalila da sam za dva dana slistila poslednje dve koje sam imala neprocitane. :lol: Jedva cekam tu novi tematiku o "superklasi" jer kazu da je opet drugacija knjiga od svih njegovih prethodnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel "Pobednik stoji sam"? Kupio mi je mm juce kad sam mu se zalila da sam za dva dana slistila poslednje dve koje sam imala neprocitane. :lol: Jedva cekam tu novi tematiku o "superklasi" jer kazu da je opet drugacija knjiga od svih njegovih prethodnih.

Ma pobednika sam procitala jos pre porodjaja nego je valjda izasla nova,vidla sam u nekoj novini odlomak al sam zaboravila u kojoj ali izgleda da u srbiji jos uvek nije stigla posto su me bibliotekarke bledo gledale kad sam trazila :(

Jeste,totalno drugacija,malo me zbunilo to ali je ipak ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke, znam da je off topic, ali kad je sajam knjiga u bgdu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pobednika sam procitala jos pre porodjaja nego je valjda izasla nova,vidla sam u nekoj novini odlomak al sam zaboravila u kojoj ali izgleda da u srbiji jos uvek nije stigla posto su me bibliotekarke bledo gledale kad sam trazila :(

Jeste,totalno drugacija,malo me zbunilo to ali je ipak ok.

Ma daj to sad Paidea prodaje "Valkyries" kao Andjeo cuvar! To mu je knjiga objavljena u svetu jos 1988-e. Nije mi jasno kako je tek sad objavljuju na srpskom kad je na svim ostalim jezicima prosla bezbroj izdanja. Ja sam taj roman proslog leta citala na engleskom, a prosle nedelje na srpskom nakon sto sam je dobila u Julu!

Suma sumarum- posle Pobednik stoji sam iz aprila 2009-e nije nista novo izdao ;)

E ja sad zvanicno zvucim ko sumanuti fanatik koji zna sve o radu i delu PK-a :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel "Pobednik stoji sam"? Kupio mi je mm juce kad sam mu se zalila da sam za dva dana slistila poslednje dve koje sam imala neprocitane. :lol: Jedva cekam tu novi tematiku o "superklasi" jer kazu da je opet drugacija knjiga od svih njegovih prethodnih.

Ma daj to sad Paidea prodaje "Valkyries" kao Andjeo cuvar! To mu je knjiga objavljena u svetu jos 1988-e. Nije mi jasno kako je tek sad objavljuju na srpskom kad je na svim ostalim jezicima prosla bezbroj izdanja. Ja sam taj roman proslog leta citala na engleskom, a prosle nedelje na srpskom nakon sto sam je dobila u Julu!

Suma sumarum- posle Pobednik stoji sam iz aprila 2009-e nije nista novo izdao ;)

E ja sad zvanicno zvucim ko sumanuti fanatik koji zna sve o radu i delu PK-a :lol::lol::lol:

Ahaha,Micilici,dobra si! :lol: Ali i ja znam nekad tako zvucati... :lol: Skroz te razumem... :)

Juce izvadila iz biblioteke Alndjela cuvara,ostalo mi jos pola,veceras cu zavrsiti sigurno.Meni se bas dopada,na razliku od "Pobednik stoji sam".Nije losa prica o superklasi,ali nekako meni nije legla... Ali u svakom slucaju na sjajne zvezde filma i moda gledam drugim ocima,definitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke, znam da je off topic, ali kad je sajam knjiga u bgdu???

Nisam sigurna ali čini mi se od 25-30. oktobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

logo_knjige2010_200.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaha,Micilici,dobra si! :lol: Ali i ja znam nekad tako zvucati... :lol: Skroz te razumem... :)

Juce izvadila iz biblioteke Alndjela cuvara,ostalo mi jos pola,veceras cu zavrsiti sigurno.Meni se bas dopada,na razliku od "Pobednik stoji sam".Nije losa prica o superklasi,ali nekako meni nije legla... Ali u svakom slucaju na sjajne zvezde filma i moda gledam drugim ocima,definitivno...

:rolleyes:;):lol:

Jao ja nikako da pocnem citati Pobednika... Ajde videcu dal ce se meni dopasti kad je budem presla... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala Andjela cuvara,bas me nadahnula,sad mogu da se poradjam... :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala sam pre 2 dana jednu,odmah uhvatila drugu u ruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lisa Luc "Dosijei o Spelmanovima"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja procita tikve,evo spremam se da je vratim u biblioteku al neznam sta da uzmem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haruki Murikami - Kad padne noc

Bezveze, zavisi sta volis da citas - domace pisce, strane pisce, klasike, trendi pisce (spisateljice), drustveno angazovane

Salman Ruzdi lepo pise o razlikama i slicnostima Istoka i Zapada

Orhan Pamuk takodje

Karlos Ruis Safon lepo pise - kod nas su izdate Senka vetra i Igra andjela.

Haled Hoseini - Lovac na zmajeve i Hiljadu cudesnih sunaca

Anita Dajamant - Crveni sator (prelepa knjiga, ako volis zensko pismo)

...

Nadam se da ce te zainteresovati nesto od ove ponude ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasnis,kasnis,vec uzela vesticu iz portobela :D

Volim sve sem ljubavnih i poezije,mislim,citam ja i to al reeeetkoooo...

Orhana su hvalili puno a ja jos nista od njega nisam citala...sledeci put cu njega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da,procitala od neke savremene spisateljice lemorovu ljubav i uopste mi se ne svidja a pre toga osmicu i ok mi je,ne pitajte me ko je napisao,nemam pojma :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala Andjela cuvara,bas me nadahnula,sad mogu da se poradjam... :lol:;)

:lol: :lol: :lol:

Znaci devojke koje nestrpljivo cekaju porodjaj:procitati ovu knjigu! :lol:

A sta sad da citam?Ne volim domace pisce i ne volim trendi pisce... Sta onda? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Znaci devojke koje nestrpljivo cekaju porodjaj:procitati ovu knjigu! :lol:

A sta sad da citam?Ne volim domace pisce i ne volim trendi pisce... Sta onda? :lol:

:lol: :lol:

Ma, nista- budi cesce na Bebcu, pa neces imati vremena za citanje! :lol:

P.S. Ja sam iz biblioteke uzela tri knjige od Isidore Bjelice, i nisam bas odusevljena... Vise ne zelim citati njena djela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Ma, nista- budi cesce na Bebcu, pa neces imati vremena za citanje! :lol:

P.S. Ja sam iz biblioteke uzela tri knjige od Isidore Bjelice, i nisam bas odusevljena... Vise ne zelim citati njena djela...

Bas me cudi sto nisi odusevljena :D

I ja sam razmisljala da uzmem nesto da vidim o cemu eminentna spisateljica pise pa se uvek odlucim za nesto drugo,ali sad necu u opste razmisljati o tome!

Uzmi Hari Potera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hari Poter je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hari Poter je super!

Ja sam procitala dve,procitacu i ostale,volim takve knjige,raspale mi mastu i opuste me totalno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.