Najbolji drug / drugarica

odgovora

Objavljeno

Da li vase dete u ovom uzrastu ima najboljeg druga ili drugaricu i koliko cesto menja to ko mu je najboji prijatelj?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vase dete u ovom uzrastu ima najboljeg druga ili drugaricu i koliko cesto menja to ko mu je najboji prijatelj? :)

Mom Filipu je najbolja drugarica Nina....već sam postavljala slike. Znači njih dvoje i više im niko ne treba... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom Filipu je najbolja drugarica Nina....već sam postavljala slike. Znači njih dvoje i više im niko ne treba... :)

A je imala drugaricu sa koja joj je bila najbolja drugarica dok nije krenula u skolu. Ona je krenula u jednu a drugarica u drugu skolu pa su im se putevi nekako rayisli. Sada ima par drugarica i svaki put joj je neka druga najbolja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana me uvek pita pre nego sto obuje moje cipele da li smo mi najbolje drugarice. Ako joj odgovorim potvrdno to znaci da moze da ih obuje :D. Valjda to znaci da sam joj ja najbolja drugarica.

Od dece nikog posebno ne izdvaja, svi su joj dragi i voli drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vase dete u ovom uzrastu ima najboljeg druga ili drugaricu i koliko cesto menja to ko mu je najboji prijatelj? :)

moji djete ima najboljog druga brata i sestru oni se najbolje igraju kad su zajedno :lol: i slazu stalno traze da idu kod seke i neće da idu kući hoće da ostanu čitav dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vase dete u ovom uzrastu ima najboljeg druga ili drugaricu i koliko cesto menja to ko mu je najboji prijatelj?:)

Anja je u vrtiću od jaslica imala najbolju drugaricu, kada su krenule u predškolsko bile su u različitim grupama, pa je Anja našla novu najbolju drugaricu, koja joj je i sada najbolja iako ne idu u isto odeljenje. Aleksa ima najboljeg druga od jaslica i 3 najbolje drugarice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Starija cerka ima par super drugara iz vrtica, i bas se druze i mnogo se vole.

Sa dve drugarice, isto iz vrtica, vidja se jos cesce jer se mi roditelji druzimo. Mada, njih tri su najbolje drugarice i one to same kazu.. igraju se bas cesto, svajdaju se i mire se bez nekih vecih problema.

Koliko ce to da traje, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.