Ljuljaske

odgovora

Objavljeno

Ovakvu sam ja imala smile.gif

Gde to moze da se nadje? Mene su starija braca i sestre stavljali u carsaf i hvatali ga sa obe strane, to je cini mi se slicna fora biggrin.gif

Sta mislis o ovoj ljulji i sa koliko moze u nju? jgn-images.jpg

Sveki zapela da je kupi posto poto. Ja bas i nisam za,cini mi se da je mala, prerasce je brzo, a i ne znam sa koliko smem da je koristim. Ono sto si postavila deluje zanimljivo.

Mi imamo ovakvu i otpocetka se ljuljala u njoj,sa nekih mesec dana i dan danas hoce ponekad u nju (stoji nam unutra) a sad se i seka ljulja.

Kada ste poceli da stavljate dete u ljuljasku? Od kada ste koristili ovu n34-ljulja.jpg ?

A prosle god smo kupili ovakvu za napolje i uziva u njoj,pocela je sa nekih godinu dana jer je tad pocelo lepo vreme ali moze i sa 6 meseci,bio nam je bata u gostima i lepo se ljuljao (ima 6 meseci).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja dusica obozava ljuljaske :rolleyes: Na zalost prvi put smo je vodili nakon sto je napunila godinu dana jer kuci je nemamo a vec kad je mogla da se ljulja bila je zima i eto... Mislim na ljuljaske za dvoriste. Kuci nismo imali i jos uvek nemamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

n34-ljulja.jpg ?

Una ljuljaske poput ovih OBOZAVA a onu sa preve slike je isprobala ali nije nesto bila odusevljena ne znam munut ako je sedela u njoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.