Izrasline na koži

odgovora

Objavljeno

Izvadili su taj hemangiom. Ustanovili su da je to. Poslali su ga na analizu, usili mi prst imobilisali ga i ne smem da ga mrdam 10 dana. Nadam se da ce rezultat biti ok. Hvala na brizi zenske moje drage :wub:

Miva,bice to sve ok,sad sve 4 u vis i uzivaj! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, grlim te i da analize budu ok! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvadili su taj hemangiom. Ustanovili su da je to. Poslali su ga na analizu, usili mi prst imobilisali ga i ne smem da ga mrdam 10 dana. Nadam se da ce rezultat biti ok. Hvala na brizi zenske moje drage :wub:

Ma ok je. zar taj hemangiom nemaju bebe kad se rode sa onim crvenim tipa na celu ili negde pa on godinama se smanjuje. Nisam ja znala da je to toliko opasno za hitno skidanje,ali mozda jer si ga raskrvarila.Bitno da si zavrsila sa tim, sta god da ti pokaze analiza, ti si se njega resilaas te briga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ok je. zar taj hemangiom nemaju bebe kad se rode sa onim crvenim tipa na celu ili negde pa on godinama se smanjuje. Nisam ja znala da je to toliko opasno za hitno skidanje,ali mozda jer si ga raskrvarila.Bitno da si zavrsila sa tim, sta god da ti pokaze analiza, ti si se njega resilaas te briga.

Da, pukao je i od tada je stalno krvario. Zapravo, prvo sam ga povredila kada sam nesto rendala, a onda je on krenuo da raste munjevitom brzinom. Zato su rekli da mora da se skine. Javicu kakv je rezultat. Da, to izgleda kao to sto bebe imaju na glavi, videla sam par njih sa tim crvenim "klikerima", ali mi je jedna majka rekla da je to masno tkivo, mada mozda je bilo sramota da kaze da je hemangiom-znate kakvi su ljudi po tom pitanju, uglavnom kriju takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva ja sada vidim post. Drago mi je da si zavrsila sa tim, opusteno sada, uzivkaj! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvadili su taj hemangiom. Ustanovili su da je to. Poslali su ga na analizu, usili mi prst imobilisali ga i ne smem da ga mrdam 10 dana. Nadam se da ce rezultat biti ok. Hvala na brizi zenske moje drage :wub:

Eto, nije bilo nista tako strasno. ;) Ja verujem da nije maligan samim tim sto si ga ti povredila. Da je sam od sebe poceo da krvari, mozda bi i sumnjala da je maligno. Ovako sam ubedjena da nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva,podrska i od mene!

Neka ti muzic ugadja sada dok se ne oporavis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tumor je benigni, konce su skinuli. Valjda se nece vratiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tumor je benigni, konce su skinuli. Valjda se nece vratiti ;)

super. daleko mu lepa kuca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tumor je benigni, konce su skinuli. Valjda se nece vratiti ;)

Cool!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tumor je benigni, konce su skinuli. Valjda se nece vratiti ;)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tumor je benigni, konce su skinuli. Valjda se nece vratiti ;)

E, odlično! Ljubim te! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, predivna vest. Mada sam i očekivala takve rezultate ali opet uvek "ćutiš" dok ne dobiješ crno na belo ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.