Bebina koza

odgovora

Objavljeno

Mame,cime mazete bebinu kozu kad ispuca i zasto se to desava?

Moj bebac je uvek imao lepu kozu.Posle kupanja je uvek namazem uljem,a kad idemo napolje kremom za suncanje.Ali vec nekoliko dana mu se peruta koza u predelu nosa i na nosicu.Ne znam sto?I sta god da namazem opet se vrati to perutanje.Sta bi to moglo biti?Neki nedostatak vitamina ili????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci da je bilo sta tako kao sto je nedostatak vitamina. Jednostavno, ako mu rastu zubi ia ko trpa rike u usta, moze da bude od pljuvacke. Da si ovde, rekla bih ti da mazes jekodermom. Ovako, nisam sigurna. Mozda ce Kamilica imati bolju ideju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame,cime mazete bebinu kozu kad ispuca i zasto se to desava?

Moj bebac je uvek imao lepu kozu.Posle kupanja je uvek namazem uljem,a kad idemo napolje kremom za suncanje.Ali vec nekoliko dana mu se peruta koza u predelu nosa i na nosicu.Ne znam sto?I sta god da namazem opet se vrati to perutanje.Sta bi to moglo biti?Neki nedostatak vitamina ili????

Ako se i crveni nije isključeno da je alergijica. Jedino da mu stalno mažeš sa pantenolom neko vreme pa napravi pauzu. Ako ni pantenol ne učini neki vidni pomak u roku od 7 dana probaj da se kupate sa kozijim sapunom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok hvala,probacemo nesto.Ja mu uvek mazala Pavlovicevu mast kad vidim neku promenu na kozi,i uvek nestane.Medjutim ovog puta se uvek vrati.Stalno cesa nosic ljutito,Sto kaze Ana,mozda je i neka alergija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve preporuke za Eucerin losion...Odličan je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok hvala,probacemo nesto.Ja mu uvek mazala Pavlovicevu mast kad vidim neku promenu na kozi,i uvek nestane.Medjutim ovog puta se uvek vrati.Stalno cesa nosic ljutito,Sto kaze Ana,mozda je i neka alergija.

Uh, nemoj Pavlovicevu! Ona zatvara pore. Nju koristi samo za ispod pelena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SANLUKA,probaj da ne mazes uljem jedno vrijeme,pojedina ulja isusuju kozu!Mi koristimo ovu kremu i prezadovoljna sam!

663.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.