Blenderi i sokovnici

odgovora

Objavljeno

Ту је доста битно купити апарат за који има резервни део. Ми смо имали неки ГОРЕЊЕ (са миксером добије се још неки сецко,посуда...) и радио је супер, међутим, покварило се нешто, и када сам контактирао сервис, рекли су јавиће се и два пута тако, и на крају ништа.

Сада имамо неки ручни БОСЦХ (бош) и ради, али је доста лош.

Треба имати неки бољи, то се користи често, а и боље је ако може нека "домаћа" храна да се нађе па да се спрема за дете.

Поздрав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanimaju marke i cene dobrih sokovnika, znam da je dobar onaj iz top shopa, ali i cena mu je dobra, preko deset hiljada. Extra cedi sve, ali ima li nesto jeftinije a da sigurno valja?

Kad je nesto jeftino,moglo da bude dobro? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ovaj vec 2 godine radi svakodnevno...nema sta ne meljem u njemu...

uex-9791.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanimaju marke i cene dobrih sokovnika, znam da je dobar onaj iz top shopa, ali i cena mu je dobra, preko deset hiljada. Extra cedi sve, ali ima li nesto jeftinije a da sigurno valja?

ne znam..ovde kod nas ima milion nepoznatih marki koje su dosta jeftine a koje imaju odlicne stvari...pa tako i sokovnike i blendere...pretpostavljam da i u srbiji postoje te neke manje poznate marke sa dobrim proizvodima.. naravno jeftinije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo DeLonghi RoboDiet sokovnik i bas smo zadovoljni ...ali ako nesto mrzim to je da ga perem posle upotrebe..

8468712360.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo boshov mali i prezadovoljna sam...znaci to je kao i secko i blender,iako je mali.....mada mi smo sad veliki i to ne koristimo vise, ali sam sa tim bila prezadovoljna...gledaj kad kupujes da kupis sto manji al jaci jer praviti kasice bebi u blenderu koji je ogroman je maltretiranje samo jer ces imati da se bakces sa ogromnom masinom koja ti zauzima dosta prostora u kuhinji plus za pranje su prakticniji mali.....

imas one bas bebi blendere pa pokusaj to da nadjes,..oni su mali i jako prakticni

a taj Bosch o kojem sam pricala je ovakav samo u drugoj boji...drndamo ga vec 5-6 godina i super je....

Bosch_MMR08R1-349567349867349867398476.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je nesto jeftino,moglo da bude dobro? :D

ne nadam se jeftinom, a dobrom, znam, ali da nije bas ni najskuplje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na slikama, bice od pomoci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a taj Bosch o kojem sam pricala je ovakav samo u drugoj boji...drndamo ga vec 5-6 godina i super je....

Bosch_MMR08R1-349567349867349867398476.j

Ovaj imam i to je jedino što koristim od aparata za seckanje, blendiranje, mlevenje.

Za malog ga nisam koristila, i kad je krenuo da jede, blenirala sam viljuškom :)

Najčešće ga koristim za luk, a i kad pravimo domaću vegetu, u ovome sve sameljemo.

Odlična sprava!

A koliko traje i drnda se, što reče - jeftina je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam secka colossus kitchen i prezadovoljna sam...

A blender, tj.multipraktik CORAL i stavrno nemam reci-super je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vy1-JC805S.jpg

Mi smo ovaj uzeli pre nekih mesec dana, i bas sam zadovoljna, cedi ko blesav , svaku kap , lako se cisti, rasklapa / sklapa, ....zalim sto ga ranije nismo uzeli,

deci sve sokove sveze sad dajem, od sargrepe preko cvekle ...

moze voce da se stavlja neoljusteno, ali meni je lepsi ukus kada skinem koru, semenke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj imam i to je jedino što koristim od aparata za seckanje, blendiranje, mlevenje.

Za malog ga nisam koristila, i kad je krenuo da jede, blenirala sam viljuškom :)

Najčešće ga koristim za luk, a i kad pravimo domaću vegetu, u ovome sve sameljemo.

Odlična sprava!

A koliko traje i drnda se, što reče - jeftina je. :)

Isti sam kupila super je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti sam kupila super je.

Ma ima da budeš prezadovoljna - ja u njemu meljem i orase i keks za kolače - ma sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima da budeš prezadovoljna - ja u njemu meljem i orase i keks za kolače - ma sve :)

Šta zamisliš i ne zamisliš, ja sam prezadovoljna s tim što je moj SIEMENS. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala bi mi preporka za dobar blender ( ne secko) do 5000 dinara.

U ovom moru marki i kopija vise uopste ne znam kako izabrati.

Bacila sam oko na ovaj http://www.tehnomanija.rs/blenderi/gorenje...er-b-600-b.html a onda sam procitala negde da ne mlelje dobro da ostaju komadici.

Sad gledam i ovaj al vise nisam pametna http://www.tehnomanija.rs/blenderi/philips...er-hr-2000.html

Pa me zanima imali neko iskstva sa ova 2 modela, ili nekim trecim a da je bas zadovoljan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh i ja to tražim ali ne bih samo da je blender već i mikser, pošto ga nemam u ovom stanu, a nisam dosad ni imala nešto vremena da pravim kolače. Zato bih kad već kupujem kupila nešto što može vršiti obe funkcije, blender bih zbog bebe. Kao što kaže Lorelaj ima tu mnogo izbora, ali svakom nešto fali, a ovde i nisu toliko jeftini. Na kraju ću verovatno uzeti obični štapni mikser za bebu a sebi onaj klasični :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala bi mi preporka za dobar blender ( ne secko) do 5000 dinara.

U ovom moru marki i kopija vise uopste ne znam kako izabrati.

Bacila sam oko na ovaj http://www.tehnomanija.rs/blenderi/gorenje...er-b-600-b.html a onda sam procitala negde da ne mlelje dobro da ostaju komadici.

Sad gledam i ovaj al vise nisam pametna http://www.tehnomanija.rs/blenderi/philips...er-hr-2000.html

Pa me zanima imali neko iskstva sa ova 2 modela, ili nekim trecim a da je bas zadovoljan?

Imam sa trećim i odličan mi je :)

http://www.tehnomanija.rs/blenderi/clatron...er_um_3006.html

Jeste jeftin, al pu, pu da ne čuje zlo radi ko doksa :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nađoh i ja blender, neki predviđen baš za dečiju hranu, sa sve smajlićima na sebi i onim posudicama za skladištenje. Još samo da nađem zdravu hranu, ovde je to malo poteže <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nađoh i ja blender, neki predviđen baš za dečiju hranu, sa sve smajlićima na sebi i onim posudicama za skladištenje. Još samo da nađem zdravu hranu, ovde je to malo poteže <_<

Mi bledner koristimo samo za voće (više ko sokovnik) :)

A ja ne preporučujem da se hrana blenda za dete, nego gnječiti viljuškom - nek ima i grudvica, meso seckati (sad sam OT) i hraniti bejbi, tako će beba učiti prv oda "mulja" hranu pa onda i da žvaće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče blendera za dečiju hapicu ja sam koristila štapić a i sad ga često koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne pitam zbog decije hrane, vec mi treba za kuhinju-za sve. Imam i ja taj stapni, njega cuvam bas za bebu.

Mm je nesto alergican na marke tipa clatronic, vivax i sl. Ja stvarno vise ne znam.Mulineks je vazio za kvalitet ali su im cene puno zesce od 5000.

Ivancice kakv noz ima taj clatronicov, sa koliko ostrica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam razmišljala o štapnom mikseru za bebu, ali sam ipak uzela blender jer on može i da melje žitarice, samo se stavi drugi nož, a za mikser morala bih da tražim i posudu bez onih Bpa i kojekakvih čudesa. Pravila sam već i sebi neke napitke, lepo izmiksa i usitni, a pere svi delovi sem motora se peru u mašini za posuđe i ne zauzima puno mesta. Sad još i da posluži kvalitetom i biću prezadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa ja sam za namenu "činija" koristila staklenu teglu

Lorelaj moji imaju taj Clatronik i dosta je mali tj baš malo može da usitni tako da je on praktičan samo za dečiju hapicu (što je po meni mana) ali je zato praktičan za čišćenja (praktičniji od štapa). Oštrice su mu dobre, jake i ne tupe se brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.