Blenderi i sokovnici

odgovora

Objavljeno

Hvala Ana!

Hocu da se promuvam malo po nasim prodavnicama ali ne stizem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanichka i mi ga aktiviramo za vikend. Vadimo bistri sok od kajsija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je pisao za sokovnik Fisher....Na kupujem prodajem je bio za 5000din...Vredi li on? Msmmmm, ima 1000 obrtaja..A kako cedi vocke?

Sva sam u nekoj pripremi zdrave hrane.....Zaledila sam sto sam mogla do sada za L, bacam se na pravljenje bistrih i kasastih sokica! Pitanje: Gde kupiti manje teglice i flase?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je pisao za sokovnik Fisher....Na kupujem prodajem je bio za 5000din...Vredi li on? Msmmmm, ima 1000 obrtaja..A kako cedi vocke?

Sva sam u nekoj pripremi zdrave hrane.....Zaledila sam sto sam mogla do sada za L, bacam se na pravljenje bistrih i kasastih sokica! Pitanje: Gde kupiti manje teglice i flase?

Pa ja imam par komada od kupovnih sokova i kašica. :D

A mi nismo još pravili sokiće :D Neće da ih pije,dzaba mi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da sam pisala ovde pre par meseci, pa evo da pohvalim baby bullet da je odlican, lak za odrzavanje, za 10 sekundi gotovo sve, dok sam sa sestrinim stap mikserom bas dugo blendala grasak i opet nije ljuskice usitnio dobro..

Melje zitarice odlicno, meso, ma sve zivo..steta sto se tako kratko koristi..sad joj vec viljuskom gnjecim meksu hranu, mada i dalje dosta toga blendam, ali za par meseci vec nece biti potrebe za njim uopste :)

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.