Perianalna fistula kod bebe

odgovora

Objavljeno

Kod nase bebe starosti 20 dana se pojavila analna fistula. sada beba ima 2 meseca i nakon 2 ture antibiotika fistula je jos tu. lekar nam govori da cekamo i 2 puta nedeljno idemo na istiskivanje. bebu ovo iritira i boli. da li je neko imao slicno iskustvo, svaki savet i pomoc bi nam dobrodosla. hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nase bebe starosti 20 dana se pojavila analna fistula. sada beba ima 2 meseca i nakon 2 ture antibiotika fistula je jos tu. lekar nam govori da cekamo i 2 puta nedeljno idemo na istiskivanje. bebu ovo iritira i boli. da li je neko imao slicno iskustvo, svaki savet i pomoc bi nam dobrodosla. hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo Olja, mozda bi bilo najbolje da se obratite za savet institutu za proucavanje lekovitog bilja Josif Pancic u Beogradu, imaju i savetovaliste i biljnu apoteku. Mada se iskreno nadam da ste problem vec resili i da bebicu taj problem vise ne muci:)

Imala sam slican problem, perianalni apsces , radjena mi je incizija i drenaza 4 puta kod hirurga , antibiotici tu i nisu od neke pomoci ali zato mi je njihov caj callendula ( od nevena i jos nekog bilja ) pomogao vise puta. Inace bi tog seckanja bilo jos vise. Tokom prve trudnoce pojavio se ponovo ali taj caj nije dozvoljen u drugom stanju , pretpostavljam i kod dece ali su mi preporucili ulje nevena koje sam mazala i apsces se povukao :)Dobar je i list kupusa preko noci , ali ipak potrazite njihov savet jer je u pitanju bebica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.