Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Jeko, zao mi je sto prolazis kroz ovakav uzas. Slazem se sa secerom.

Imam jedan predlog za tebe. Pre nego sto on podje na svirku, zakazi izlazak sa drugaricama i skockaj se za svoju dusu. Izadji i provedi se ili idi do neke drugarice i sacekaj da ode pa se vrati kuci. Uradi tako par puta da se zapita sta se desava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, draga, tek sada sam uhvatila malo vremena da procitam o cemu se radi... Bas mi je zao sto ti se to dogadja... Koliko mi se cini da je on vec bio ozenjen? Zbog cega se raspao njegov prvi brak? Ne mora to nista da znaci, ali mozda je varao svoju prvu zenu, pa ne misli da mijenja navike... Da sam na tvom mjestu, ja bih nocima cmizdrila, zvocala mu, molila Boga da sve bude kako treba, ali od toga nema vajde...

Najbolje je da smireno sagledas sve, ako vec od price nema nista, od akcije ce biti!

Dobro provjeri svoje sumnje, a onda uradi nesto od ovoga sto djevojke predlazu.. Mozda ipak nisi u pravu, u stvari, nadam se da nisi u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, zao mi je sto prolazis kroz ovakav uzas. Slazem se sa secerom.

Imam jedan predlog za tebe. Pre nego sto on podje na svirku, zakazi izlazak sa drugaricama i skockaj se za svoju dusu. Izadji i provedi se ili idi do neke drugarice i sacekaj da ode pa se vrati kuci. Uradi tako par puta da se zapita sta se desava!

Slazem se sa predlogom u potpunosti. S tim sto bi dodala da, sve dok ne razjasnis situaciju, ne ostaj trudna! Ako su tvoje sumnje opravdane, pitam se kako ce se tek ponasati kada budes trudna, ili kada postanete roditelji? Beba donosi i radost i brigu, samim tim i nemir u partnerskim odnosima (bar dok se ne naviknete na novi zivot), a onda, bar iz mog iskustva, muskarci vecinom *hvataju* krivinu svako na svoj nacin, bezeci tako od novih obaveza kojih je mnogo vise kad vas je troje. Ne kudi Boga, vec mu se zahvali sto ti je mozda na vreme otvorio oci. A sad cu mozda malo biti i preostra ali, ako BAS sa njim zelis dete, a finansijski dobro stojis, rodi sebi dete, a njega sutni. Neke muskarce treba iskoristiti samo za *priplod* i cao, pa neka mu se *besi* koja hoce na vrat. Nadam se da se niko na ovaj moj post nece uvrediti, to je moje misljenje. Jer i ta tvoja ljubav, ako ga toliko volis kao sto pretpostavljam, ce izblediti, jer se ljubav neguje ali ne tako kako on to cini. Srecno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, dušo moja...mlada si, on je dosta stariji od tebe, i muzičar je. Verovati mu se u potpunosti ne može, ali moje mišljenje je samo da sednete i razgovarate, ali ne o tome da li te vara ili ne, već o tome šta ti i on očekujete od vašeg braka, da li on želi bebu...

pile lile, ja se u potpuniosti slažem sa tvojiom izjavom da žena ako ima mogućnosti da sama odgaja dete, iskoristi muškarca za "priplod" i da ga šutne. Dragana Katić je moja favoritkinja po tom pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, zao mi je sto prolazis kroz ovakav uzas. Slazem se sa secerom.

Imam jedan predlog za tebe. Pre nego sto on podje na svirku, zakazi izlazak sa drugaricama i skockaj se za svoju dusu. Izadji i provedi se ili idi do neke drugarice i sacekaj da ode pa se vrati kuci. Uradi tako par puta da se zapita sta se desava!

slazem se sa predlogom... nemoj samo da sedis i mucis sebe sumnjom... uradi nesto da znas na cemu si... a njegove izjave bas i nisu na mestu.

2764033z48xvopbqu.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozes ako hoces da otvoris lazni profil na fejsbuku i trazi ga za prijatelja, ako prihvati imaces pristup svemu... a zasto da ne...

749287ockxrdo3y2.jpg

Jeko ako ti treba fejk profil imam ja.Extra zenska,ima i slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ako ti treba fejk profil imam ja.Extra zenska,ima i slike

:lol::lol::lol::lol:

SANJA LEGENDO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ako ti treba fejk profil imam ja.Extra zenska,ima i slike

m0168.gif m0168.gif m0168.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol::lol:

SANJA LEGENDO

Znas li sta je zenska-plavusa,slike u kupacem,dekolte,ovo ono,sve na izvolte :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti srce!ako zatreba javljam

mada se situacija polako smiruje

bogu hvala

a sta ce tebi profil sa zenskim slikama :blink::blink::blink:

nije valjda za proveru??? :lol::lol::lol::huh:

ej kriminalna si!

ljubimmmmm punooooooooo......

hvala sto misls na mene!

Zezali smo druga ja i mm.Ako treba tu sam :) Ali nadam se da ce se situacija smiriti i da nece trebati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko detetu je potreban otac. Bar tako ulazimo u brak. Ne podrzavam to daj da napravim dete da imam za sebe jer to je sebicno. Da imas 40 i nesto godina to bi mi bilo ok. Ali sa tvojih 20, to nikad ne bih radila. Jer i da ne da Boze se rastanete sad, ti imas jos toliko vremena da se jos 5 puta udas i izrodis jos petoro dece. Ne kazem da detetu ce faliti nesto ako ga samo majka odgaja,da me neko pogresno ne razume, ali u tvom slucaju za time nema potrebe. Eh da su mi tvoje godine draga, ne bih se uopste brinula :lol:

Uzivaj samo i proveri sta se desava.

Sta je tvoj muz u horoskopu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vala da znas da je stvarno LEGENDA

SANJA SANJA SANJA SANJA SANJA SANJA SANJA....!!!!m0112.gif

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Jeko,resices ti tu situaciju na najbolji moguci naci. Jos si brate jako mlada da bi lupala tu lepu glavicu tako teskim temema. Sto rece Secer,sto mi nisu tvoje godine,a ova pamet,kakav crni muzicar i njegove zajebancije.U potpunosti se slazem sa savetom koji ti je dala Anci,udri sesto kontru pa gde pukne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rodjen je 27 feb 77 horoskopski znak ribe

sto? :huh:

pa pitam cisto da znam o kakvom coveku govorimo :lol:

ribe vrdaju mnogo.....

ne smem ni da kazem da sam i ja riba :lol:

ali naravno sad ne vrdam. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali naravno sad ne vrdam. :lol:

Ali su ribe klizave :D mogu laHko da iskliznu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja reko mozda znas da vracas pa ti treba horoskopski znak! :lol: :lol: :lol: taman sam pomislila da ces da ga pretvoris u pacova! :lol: :lol: :lol:

samo mi jos fali da znam da vracam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa pitam cisto da znam o kakvom coveku govorimo :lol:

ribe vrdaju mnogo.....

ne smem ni da kazem da sam i ja riba :lol:

ali naravno sad ne vrdam. :lol:

Ufff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj draga! Tek sam sad ovo videle. Teško je dati ti pravi odgovor, ali biću iskrena i nemoj mi na tome zameriti. Taj parfem i sjaj govori da bi tu moglo biti svašta. razumem te u potpunosti. Ja bih poludela. Iskreno mislim da imnaš razloga za brigu. Ali on ti sam nikad neće ništa priznati. STO POSTO! Nego trebaš da ga uhvatiš na delu. Pokušaj da pregledaš telefon, otiđi tamo gde svira, a naravno da ne zna. Ali, najvažnije je da ti sama sa sobom "razgovara". Zamisli da je to istina, da ga uhvatiš sa nekom na gomili. Ako mi bi mu oprostila i prešla preko toga onda je bolje da on ne zna da ti znaš za nju. Jer ako vidi da pređeš preko toga uradiće ti to ponovo! jao jeko kako me je ovo iznerviralo! ljubim te! Zaista je teško govoriti o tome ali sam bila iskrena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

promenio sifru na fb!

ne mogu da se ulogujem na njegov nalog!

zar mi treba jos neki dokaz????

Jao katastrofa! daj mi ime i prezime da ga ispičkam i svih 16!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa pitam cisto da znam o kakvom coveku govorimo :lol:

ribe vrdaju mnogo.....

ne smem ni da kazem da sam i ja riba :lol:

ali naravno sad ne vrdam. :lol:

e i moj je riba,a uz sve to muzicar :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa predlogom u potpunosti. S tim sto bi dodala da, sve dok ne razjasnis situaciju, ne ostaj trudna! Ako su tvoje sumnje opravdane, pitam se kako ce se tek ponasati kada budes trudna, ili kada postanete roditelji? Beba donosi i radost i brigu, samim tim i nemir u partnerskim odnosima (bar dok se ne naviknete na novi zivot), a onda, bar iz mog iskustva, muskarci vecinom *hvataju* krivinu svako na svoj nacin, bezeci tako od novih obaveza kojih je mnogo vise kad vas je troje. Ne kudi Boga, vec mu se zahvali sto ti je mozda na vreme otvorio oci. A sad cu mozda malo biti i preostra ali, ako BAS sa njim zelis dete, a finansijski dobro stojis, rodi sebi dete, a njega sutni. Neke muskarce treba iskoristiti samo za *priplod* i cao, pa neka mu se *besi* koja hoce na vrat. Nadam se da se niko na ovaj moj post nece uvrediti, to je moje misljenje. Jer i ta tvoja ljubav, ako ga toliko volis kao sto pretpostavljam, ce izblediti, jer se ljubav neguje ali ne tako kako on to cini. Srecno ;)

:o :o :blink: :blink: Ja sam začuđena ovim 'savetom',nije mi jasno zašto još nerođeno dete 'osuditi' na neki način na život bez oca :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj draga! Tek sam sad ovo videle. Teško je dati ti pravi odgovor, ali biću iskrena i nemoj mi na tome zameriti. Taj parfem i sjaj govori da bi tu moglo biti svašta. razumem te u potpunosti. Ja bih poludela. Iskreno mislim da imnaš razloga za brigu. Ali on ti sam nikad neće ništa priznati. STO POSTO! Nego trebaš da ga uhvatiš na delu. Pokušaj da pregledaš telefon, otiđi tamo gde svira, a naravno da ne zna. Ali, najvažnije je da ti sama sa sobom "razgovara". Zamisli da je to istina, da ga uhvatiš sa nekom na gomili. Ako mi bi mu oprostila i prešla preko toga onda je bolje da on ne zna da ti znaš za nju. Jer ako vidi da pređeš preko toga uradiće ti to ponovo! jao jeko kako me je ovo iznerviralo! ljubim te! Zaista je teško govoriti o tome ali sam bila iskrena.

Mislim da se nikada ne treba 'spuštati' toliko nisko ,ponižavati sebe i PRATITI muškarca-partnera,proveravati telefon,poruke...bilo šta...tako se gubi dostojanstvo....ovo je moje mišljenje,ja ne bi bila sa muškarcem u koga imam jednu-jedinu trunčicu nepoverenja bilo koje vrste.....koliko cenite sebe,toliko će vas ceniti partner,a to nikako nećete postići time da nekoga pratite,uhodite,proveravate,špijunirate,INATITE SE,kako kaže stara poslovica "od inata nema goreg zanata"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se nikada ne treba 'spuštati' toliko nisko ,ponižavati sebe i PRATITI muškarca-partnera,proveravati telefon,poruke...bilo šta...tako se gubi dostojanstvo....ovo je moje mišljenje,ja ne bi bila sa muškarcem u koga imam jednu-jedinu trunčicu nepoverenja bilo koje vrste.....koliko cenite sebe,toliko će vas ceniti partner,a to nikako nećete postići time da nekoga pratite,uhodite,proveravate,špijunirate,INATITE SE,kako kaže stara poslovica "od inata nema goreg zanata"....

Slažem se, ali ne vidim drugi način da otkrije istinu. Od nas je tražila savet, da je odmah mislila da ga otkači uradila bi to, mi smo tu da joj pomognemo. Vidim da joj je teško i da je izgubila poverenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o :blink: :blink: Ja sam začuđena ovim 'savetom',nije mi jasno zašto još nerođeno dete 'osuditi' na neki način na život bez oca :unsure:

Slazem se! JEdno je kad vec rodjeno dete otac napusti,a sasvim je drugacije odluciti umesto deteta da mu otac ne treba. Mislim da je sebicno prema detetu, ma koliko mama izgledala savremena, sposobna i nezavisna zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam se sokirala. Moju prijateljicu prevario muz i ona mu....naravno oprostila...ne znam detalje, treba da se vidimo...Ja nikada ne bih mogla da oprostim prevaru...a vi?

ne verujem... tako nesto tesko da bih mogla da podnesem... ne zelim ni da razmisljam o tome...725325v80m0346dj.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.