Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Dunjice, znam kroz sta si sve prosla i kroz koju muku da imas dete, zato mi je tako zao sto sad citam tvoje postove ovde.

Ja verujem u zenski instikt, da je to kako se oseti najcesce istina. Ne zelim da je kod tebe to u pitnaju, ali tebe muz cak i da nije prevario uopste nije lepo sto ima takav odnos prema tebi pored svega. Nadam se da je to samo kriza u braku kroz koju svako od nas prodje. Grlim te jako :wub:

dunjasuki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Dunja :( nemam pmaetan savet... pamet u glavu, dobro razmisli, proveri i obavezno sa njim razgovaraj... Sigurno je tu puno ljubavi kada ste zajedno prošli kroz sve... ne verujem da to može tek tako da se zaboravi... i potpuno te razumem, da sam u tvojoj situaciji sigurno bih želela iz kože svoje da iskočim... nadam se da će sve biti ok i d aje to samo kriza, nesporazum, prilagođavanje novom životu..

Grlim :*

MatroNadja i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj mila moja... :( Ne znam sta da ti kazem...

Sigurno da je nastupila neka kriza u braku kroz koju skoro svako od nas prodje, ali i to prodje... Svakako bi trebala da porazgovaras sa njim, ali bez svadje, nego fino sedite jedan dan i razgovarajte mirno i stalozeno.

Nadam se da ce sve brzo proci... :-*

Grlim te i ljubim punooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene je takvo ponasanje u svakom slucaju prevara,pa i da ne spava sa drugom zenom.Takvo ponasanje je u braku nedopustivo i nenormalno.

Dunja moj ti je savet da delas promisljeno ,strpljivo i polako.Cuti i cekaj i malo po malo resavaj situaciju,da ne bi napravila frku.Znac onako kulturno,al prvo dobro smisli strategiju i pocni da je ostvarujes. :D

dunjasuki, Schveca i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto kazu kad zena oseti da je prevarena da i jeste prevarena...a ja se tako osecam :/

Ja sam sad poludela kad sam procitala ovo :angry: Tj post pre ovog kako se tvoj muz ponasa.

Tiha voda roni breg. Cekaj, gledaj, osmatraj, budi strpljiva.

Nije problem prevara kao prevara, problem je sto je ozenjen a kao momak zivi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunja jako mi je zao sto ti se sve to desava.

Po meni postoji gora stvar od prevare,a to je kada neko nije tu kada mi je potreban.Cicana je u pravu kada kaze da je takvo ponasanje u zajednici nedopustivo.

Sada si u jako osetljivom periodu i mislim da je pametno da sacekas pravi trenutak da popricas sa njim.Muskarci se uglavnom teze navikavaju na novonastalu situaciju u kuci-mislim na bebicu,i mozda samo trazi izlaz iz situacije u koju se nasao.Kazem to je ruzno i nije fer prema tebi.Popricaj sa njim,ali samo kada je on dobro raspolozen,kada si ti naspavana.Zelim ti svu srecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunja, mislim da si ti, bar po ovome sto si napisala, ono tesko vec preturila preko glave, nakon toliko muke dobila si svoje dete. Dete je svakoj majci na prvom mestu i nakon sto postanes majka, sve drugo postaje pa necu reci nebitno, Boze sacuvaj, ali sigurno na neke stvari gledas iz drugacijeg ugla. Slazem se sa zenama, ti si jos uvek u osetljivom razdoblju, nije nikad lako kad saznas da nesto u sto si verovao u stvari ne postoji, ali pogotovo sad ti to dozivljavas verovatno mnogo tragicnije nego sto zaista jeste. Znam da ti je to najteza opcija, ali ako nemas konkretnog dokaza, moras da budes strpljiva, pa ako potvrdis svoje sumnje vidi sta ces dalje. Mislim da, kako god se to zavrsi, neces biti na gubitku jer imas ono najvrednije i za koga da se boris ;)

C*I*C*A*N*A i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni postoji gora stvar od prevare,a to je kada neko nije tu kada mi je potreban.

Zato je mene njen post toliko i povredio. Moj muz se ponasa u skladu sa tvojom recenicom koju sam citirala.

Sama se budim, sama dovlacim, sama setam psa, sama nabavljam, sama cistim, perem, prostirem, peglam, trcim po novac kod moje majke kad nemamo.

Razgovaram sama sa sobom o finansijama, posto za njega ne postoji razgovor. On kada zavrsi posao, a uvek ostaje duze na poslu (hm...) ode u teretanu, pa kad se vrati iz teretane ili spava ili igra igrice pa ode da spava i tako u krug.

Sama lupam glavu oko neplacenih racuna.

Da ne spominjem da mi je frizider prazan. Danas idem kod mame da jedem posto nemam sta (naravno gospodin ce jesti na poslu)

Kad mu kazem: hajde da setamo psa ili hajde idi da nabavis, on mi kaze:"ne mogu, smara me"

Smarace i mene da ti budem zena. Al ce da ti bude kasno.

Da ne spominjem da me nije pipnuo mesecima.

Da ne spominjem ni to da je pravo cudo da sam ostala trudna i da sam ga noc pre nego sto sam saznala da sam trudna pitala: ok, zasto me tako retko je.es (da izvinete).

NIje znao sta da mi kaze.

Ni ja ne znam sta da kazem.

A da ne dodajem da u njegovom danu nema vremena vec mesecima da me odvede na kafu/sok/pice/rucak/veceru.

p.s. Niti sam luda, niti histericna, niti nakaza, niti bez stila, niti ruzna, niti prljava, niti pocepana da bi me se stideo. Naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato je mene njen post toliko i povredio. Moj muz se ponasa u skladu sa tvojom recenicom koju sam citirala.

Sama se budim, sama dovlacim, sama setam psa, sama nabavljam, sama cistim, perem, prostirem, peglam, trcim po novac kod moje majke kad nemamo.

Razgovaram sama sa sobom o finansijama, posto za njega ne postoji razgovor. On kada zavrsi posao, a uvek ostaje duze na poslu (hm...) ode u teretanu, pa kad se vrati iz teretane ili spava ili igra igrice pa ode da spava i tako u krug.

Sama lupam glavu oko neplacenih racuna.

Da ne spominjem da mi je frizider prazan. Danas idem kod mame da jedem posto nemam sta (naravno gospodin ce jesti na poslu)

Kad mu kazem: hajde da setamo psa ili hajde idi da nabavis, on mi kaze:"ne mogu, smara me"

Smarace i mene da ti budem zena. Al ce da ti bude kasno.

Da ne spominjem da me nije pipnuo mesecima.

Da ne spominjem ni to da je pravo cudo da sam ostala trudna i da sam ga noc pre nego sto sam saznala da sam trudna pitala: ok, zasto me tako retko je.es (da izvinete).

NIje znao sta da mi kaze.

Ni ja ne znam sta da kazem.

A da ne dodajem da u njegovom danu nema vremena vec mesecima da me odvede na kafu/sok/pice/rucak/veceru.

p.s. Niti sam luda, niti histericna, niti nakaza, niti bez stila, niti ruzna, niti prljava, niti pocepana da bi me se stideo. Naprotiv.

Uhh...Foh,nemam reci za sve ovo sto si ti napisala,steglo mi se nesto u grlu,jer razmisljajuci o tebi,trudna,a sama,jako me je pogodilo.Jako tuzno i jako ruzno ponasanje tvog muza.Ne bih da sudim...ai zelim ti puno hrabrosti da izguras sve sto te ceka.
Mejja, soleil, Ivana84 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ai zelim ti puno hrabrosti da izguras sve sto te ceka.

Zato mi je i frka. Dok je beba u stomaku ja mogu da guram. Da kao idiot nosim kese iz prodavnice i da me gledaju kao cirkusku nakazu dok zongliram sa njima.

Sta da radim ako se ovo nastavi kad se porodim?

Moja keva ima 70 godina, svaki drugi dan idem kod nje da ne pukne zena sama sa mozgom (tj imam ja jos mnoooogo obaveza), da joj merim pritisak, da joj pocistim itd...

Jedino mi ostaje isto sto ostaje i dunjasuki. Da sedim, osmatram, cutim, planiram, skupljam snagu i vidim sta i kako.

Hvala ti macka maza na lepim recima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fox, ja sam veci deo trudnoce bila sama, doduse sasvim drugi razlozi su bili u pitanju, muz je radio u drugoj drzavi, to je bila situacija koju sam sama izabrala, ali znam kako je kad sve sam obavljas a ne zelim ni da mislim kako je tebi <_< Pretpostavljam da si razgovor vec probala. Imas li gde da odes na par dana, ne moras daleko, samo da vidis kako ce muz reagovati, nekim ljudima ne mozes objasniti neke stvari dok na kozi ne osete sta gube? Nije najsretnije resenje, to znam, ali kad beba dodje bice ti teze se nakaniti da bilo sta preduzmes a podrska i neznost su jako potrebni tada.

Fox i Mejja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas li gde da odes na par dana, ne moras daleko, samo da vidis kako ce muz reagovati, nekim ljudima ne mozes objasniti neke stvari dok na kozi ne osete sta gube?

Jedina opcija je da odem do keve, ali to je sve samo nije opcija.

Naravno, da se dese batine ili nesto slicno (nije on taj tip) onda bi to bilo neizbezno, ali ovako, objasnjavati zeni od 70 godina (zena sa slabim zivcima, tripadzija i sa visokim pritiskom i slabim srcem)...vecu bih stetu napravila nego korist.

Ja bre ljudi nemam gde da se naslonim. <_<

Kad me zaboli nesto ja nemam koga da pitam da mi skuva caj.

Moj muz ne moze da me udostoji prisustvom u kuhinji dok rucam da mi pravi drustvo, mora da igra igricu, zvao ga brat na skajp :)

Jaooo, kako cu mu se u.rati u zivot :)

Nije mene mama rodila da budem gubitnik i da me zajebavaju ovako... <_<

izvinjavam se na recniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ne znam, jedino da pocnes da ga ignorises totalno, kao i on tebe, ono ponasas se kao da ga nema u kuci. To znaci pravis rucak za sebe, cistis za sobom i tako to, kuzis me :D pa mu mozda proradi kliker.

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fox, i ja sam uvek za plastiku... Reci vrede onome ko hoce da slusa, a ko nece, pa, tu su dela :) Nemoj vise nista da ga pitas, nista od njega ne trazi, osmeh na lice i pokazi mu da te bas briga za njega, izlazi, setaj se, pa neka se on zapita otkud ta nagla promena...

majat, Palčica i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne totalno, malo po malo pa do totale postepeno...a vec sam krenula, kao za novac npr. Jel nema para? Nema. Ja odoh kod moje mame da jedem, da pojedem voce, tebe ko sisa, posto drzis pare na kartici i trosis kako ti se prohte, pa na kraju meseca nemamo ni za gloginje. Treba da idemo na neko slavlje kod njegovog prijatelja-nije obezbedio novac i trazi da ja trazim mojoj mami da mi da da on njemu odnese. Ahahahahah-da kako da ne :lol:

Idi kod tvoje mame i kod brata debila pa nek ti oni daju :angry:

Fox, i ja sam uvek za plastiku

Ja sam to kasno shvatila. Za vikend je on slobodan, ali me to ne zanima. Odoh ja svojim putem :)

Al me boli, necu da lazem. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fox, jako mi je zao to sto ti se desava. I slazem se sa Nice i njenim savetima. Nadam se da ce sve doci na svoje mesto. Drzi se.

Fox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dunjasuki i fox, ljubim vas!

a njima bih porucila da su gnjide jadne najobicnije. kako mi se gade ljudi koji, kako rece jedna spisateljica, obecaju da ce biti na nasoj strani, a onda nas ostave na cedilu. izdaja!

paper_moon, Fox, .Naja. i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao Fox kao da citam za sebe te tvoje postove..... i ja imam sve te probleme...i sto je najgore od svega vecito mi nabija komplekse kao sam debela i ruzna :angry: da ne pricam o tome da zajedno idemo samo kod rodjaka kad je neko veliok slavlje drugacije ne....iskreno moja Dora mi je sve u zivotu ali me boli sto me ni malo ne postuje...cekam ga nekad do jedan dva ujutru kad dodje iz kafane grejem veceru postavljam sto...sve za njim sklanjam rucak mu je nedeljom u pola dvanaest gotov svake je*ene nedelje a nikad ga ne probudim ( to kazem zato sto nam kuhinja i soba u kojoj smonas dvoje nema vrata pa je kao velika soba ) ja sad kad sam isla da se ponovim za detetovo krstenje ja sva srecna kuci dolazim jaooo reko aj da vidis sta sam kupila da se obucem on kaze zasto..necu da vidim....i da kao klovan da cu izgledati...vecito jaooo kakvasi a za druge vice kako su dobre pi*ke...a jjos pored svega toga imam svekrvu otrova koja me ubija u pojam da danima placem...

pahuljica1 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas ti vasi muzevi ne vole ama bas ni malo.I sta tu ima vise da se kaze.Gde nema ljubavi tu je jasna situacija.Bez da se neko uvredi,ali covek jedino tako nesto moze da pomisli iz tih njihovih postupaka.

BlueFairy, takica, M@r@ i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam ove vaše "ženske" komentare i ne mogu da verujem! Sve ste svetice i ni jedna od vas ne vara muža. E malo morgen što je tako! Stvar je u tome što su žene mnogo veštije u skrivanju prevara nego muškarci,a muškarcima je opet mnogo teže da priznaju da ih žena vara....A opet...zapitate li se ponekad zašto vas ti vaši muškarci varaju...Možda nije problem u njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam ove vaše "ženske" komentare i ne mogu da verujem! Sve ste svetice i ni jedna od vas ne vara muža. E malo morgen što je tako! Stvar je u tome što su žene mnogo veštije u skrivanju prevara nego muškarci,a muškarcima je opet mnogo teže da priznaju da ih žena vara....A opet...zapitate li se ponekad zašto vas ti vaši muškarci varaju...Možda nije problem u njima...

koji si sad pa ti? Sram te bilo!
dunjasuki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije fer da zene iznose svoju intimu i to ono sto ih boli, a da neko dodje tu i da ih proziva nicim izazvan! Bas sam se iznervirala!

dunjasuki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije fer da zene iznose svoju intimu i to ono sto ih boli, a da neko dodje tu i da ih proziva nicim izazvan! Bas sam se iznervirala!

Opusteno, uvek se nadje neki pametni 'gentlmen' da brani svoju 'muskost'.Nekada se i uspostavi da je to neciji muz. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.