Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Robert Redford me je asocirao da vas pitam: Da li biste za milion dolara prevarile muza na jednu noc?

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Robert Redford me je asocirao da vas pitam: Da li biste za milion dolara prevarile muza na jednu noc?

nema sanse...cak ni sa Kecmanom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam ove odgovore ovde i spontano zamišljam se u takvoj situaciji i sada sam sigurna da bi nabavila bejzbol palicu i odrobijala ga

:lol:

NE VJERUJEM MU, NEMAM POVJERENJA U NJEGA ali to nije zato što ON nešto krivo radi NE BI VJEROVALA ni jednom muškarcu, ma da je 24h uz mene opet bi bio tračak sumnje. Muškarci su takvi, prije ili kasnije svaki padne u iskušenje e sada samo je pitanje da li će to pobjediti u sebi ili se prepustiti ....

... a i dalje sam mišljenja da bi i nju UBILA, MRZIM takve žene!!!!!!!!!!!!!

Pa i zene su takve zar ne?! Ispade da uvek branim muskarce, ali ja zaista verujem da zene nisu cvecke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Robert Redford me je asocirao da vas pitam: Da li biste za milion dolara prevarile muza na jednu noc?

Ne bih prevarila muza, ali bih isla po taj milion bez problema...kad malo bolje razmislim, muz bi me poslao. :lol:

Bez sve sale, citam sad zadnje stranice ove teme jer dugo nisam bila ovde.

Velika je razlika u stavovima sto zbog bracnog iskustva, sto zbog zivotnog iskustva.

Diskusija ponekad ode u pogresnom smeru jer zaista neka takva pitanja zavise samo i iskljcivo od onoga sta smo proziveli i kako generalno gledamo na zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mm verujem,ali kad bi doslo do tako necega sa njegove strane prvo bih se zapitala gde sam pogresila,da li sam ga zapostavila,da li sam ja uticala na to da me prevari...

Ma iskreno ne bih se mnogo ni zapitkivala. Imas karaktere koji su rodjeni da varaju.

Mm nije , ali ne leze vraze, nikad ne znas. A i da se desi, ja sam sigurna da ne bih analizirala zasto sam ga zapostavila. Jbg, ne stizem bas sve :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Robert Redford me je asocirao da vas pitam: Da li biste za milion dolara prevarile muza na jednu noc?

Pa ako je neki dobar frajer a i mm pristane na to, onda mozda bih.Kazem mozda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada da dodam nisam taj tip. imala sam slicnu ponudu za udaju kao slobodna, pa nisam pristala, ovo bi bilo onda smesno.Mada kad imas dete, gledas drugim ocima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da..

Ju, bludnice :lol:

Ne bih prevarila ni za sve pare ovog sveta. Ali bih se sa mm-om dogovorila da odradim taj poslic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je neki dobar frajer a i mm pristane na to, onda mozda bih.Kazem mozda.

Pa frajer je Robert Redford! :lol:

A ona je Demi Mur... :lol:

Jel ste gledale taj film?

Nije poenta prevariti i dobiti pare, vec kako posle ziveti sa tim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa frajer je Robert Redford! :lol:

A ona je Demi Mur... :lol:

Jel ste gledale taj film?

Nije poenta prevariti i dobiti pare, vec kako posle ziveti sa tim!

Da, da, 'Nepristojna ponuda'...A kako ziveti s tim...cek' da razmislim, mislim da milion dolara ispravlja nanetu stetu. A i ako se dobro secam filma receno je da nista ne mora da se desi, milion je bio samo za vreme provedeno sa gospodinom :) ILi sam pomesala sa nekim drugim filmom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Robert Redford me je asocirao da vas pitam: Da li biste za milion dolara prevarile muza na jednu noc?

DA bez trunke kajanja B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, 'Nepristojna ponuda'...A kako ziveti s tim...cek' da razmislim, mislim da milion dolara ispravlja nanetu stetu. A i ako se dobro secam filma receno je da nista ne mora da se desi, milion je bio samo za vreme provedeno sa gospodinom :) ILi sam pomesala sa nekim drugim filmom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa frajer je Robert Redford! :lol:

A ona je Demi Mur... :lol:

Jel ste gledale taj film?

Nije poenta prevariti i dobiti pare, vec kako posle ziveti sa tim!

Evo i odgovora :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, 'Nepristojna ponuda'...A kako ziveti s tim...cek' da razmislim, mislim da milion dolara ispravlja nanetu stetu. A i ako se dobro secam filma receno je da nista ne mora da se desi, milion je bio samo za vreme provedeno sa gospodinom :) ILi sam pomesala sa nekim drugim filmom :blink:

Da, tako je bilo, ali je ipak došlo do sexa.

Ja bih za milionče, why not? Mm i ja smo zajedno gledali taj film i baš me pitao " Da li bi ti ovako za milion dolara" a ja bez razmišljanja "Da" a on mi na to odgovori " Too mačko" B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije poenta prevariti i dobiti pare, vec kako posle ziveti sa tim!

Uu, živela bih jako lepo sa milion dolara na računu :lol:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uu, živela bih jako lepo sa milion dolara na računu :lol:B)

Bas tako, :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i zene su takve zar ne?! Ispade da uvek branim muskarce, ali ja zaista verujem da zene nisu cvecke :lol:

Mi u rodbini imamo jednu takvu koja je razvela oca dvoje dece. Nemam nista lepo da kazem na to. Jeste on ucestvovao, ali, sad hoce da je smatramo gospodjom. Mislim, pa u narodu se takve drugacije zovu...a i takvi muskarci... Da je postujem, ne mogu i nikad necu ni moci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini, ali nije njih niko mogao da razvede ako mu je brak bio dobar.

I da nije uletela ona uletela bi neka druga. Ne mislim da iko sme zbog toga da je krivi i manje ceni. Mozda zbog drugih stvari, ali ne zbog toga sto je sa nekim koga voli.

JA rekoh, za milion dolara, novac koji moze da obezbedei buducnost moje dece i unuka...za te pare tesko da postoji nesto sto ne bih uradila. Sto se samog filma tice, so sexa je doslo jer je neko zeleo, a ne jer je morao. Milionce bi svakako leglo na racun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uu, živela bih jako lepo sa milion dolara na računu :lol:B)

I ne samo ja, nego cela porodica. Pragmaticni duh je najbolji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa.. ne znam. iskreno ne verujem da bi se iko pojavio sa takvom ponudom pa mi je lako da kazem MA NEMA SANSE :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini, ali nije njih niko mogao da razvede ako mu je brak bio dobar.

I da nije uletela ona uletela bi neka druga. Ne mislim da iko sme zbog toga da je krivi i manje ceni. Mozda zbog drugih stvari, ali ne zbog toga sto je sa nekim koga voli.

JA rekoh, za milion dolara, novac koji moze da obezbedei buducnost moje dece i unuka...za te pare tesko da postoji nesto sto ne bih uradila. Sto se samog filma tice, so sexa je doslo jer je neko zeleo, a ne jer je morao. Milionce bi svakako leglo na racun...

Bas tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa.. ne znam. iskreno ne verujem da bi se iko pojavio sa takvom ponudom pa mi je lako da kazem MA NEMA SANSE :lol: :lol: :lol:

Da, da, i ja sve vreme razmisljam: Sta bih kad bi me pitao? Uh, sto nece neko da me pita... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ne samo ja, nego cela porodica. Pragmaticni duh je najbolji :D

Pa dobro, porodica se podrazumeva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, i ja sve vreme razmisljam: Sta bih kad bi me pitao? Uh, sto nece neko da me pita... ;)

Baš to :D Mada ima takvih ponuda, dobro, ne baš za milion ali, mislim da je Suzani Mančić jedan bogataš ponudio, ja mislim 100.000 eura da provede noć sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš to :D Mada ima takvih ponuda, dobro, ne baš za milion ali, mislim da je Suzani Mančić jedan bogataš ponudio, ja mislim 100.000 eura da provede noć sa njim.

Ma znam da ima, ali nece mene to june da mune :D

Sada sam se setila i one divne recenice iz Tesne koze: Jeste, Panticu, svud okolo jurcaju tramvaji puni s devize! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.