Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Koliko se sjećam, Jeko i prije si prolazila kroz ovu fazu, u pitanju je bila neka djevojka na njegovim nastupima/svirkama ili sam pogrešno povezala? :(

Nisi pogrešno povezala Filipa,ja tada nisam bila baš aktivna,ali sam čitala.

jeko,ne znam sta bih ti rekla...ako ste vec prolazili kroz ovo,i sad opet prolazite(bez obzira sto si trudna),,,ja ne vjerujem da ce se situacija promijenuti...i ako predjete sada preko ovog i bude vam super neko vrijeme,bojim se da ce se opet vratiti na ovo sto je i kako je sada...jer tvom muzu ako ne igra nikakvu ulogu to sto si napokon nakon tolikih pokusaja ostala trudna,sumnjam da ce mu igrati neku vecu ulogu i kad se beba rodi...

al ako nisi sigurna da te vara,dakle ako se radi samo o sumnji,nemoj da produbljujes problem i da budes svadjalacki nastrojena,vec sacekaj pa vidi gdje sve to vodi...ako krene na gore,sjedi i popricaj sa muzem,otvori mu srce,nek razumije sta i kako ti osjecas...a ako on ne pokaze interes za to i ako ti kaze da umisljas problem...onda opet sacekaj malo,pa vidi...ako se ne promijeni...onda znas i sama...odluka je na tebi,,,samo nemoj biti brzopleta...

ljubim te puno,i tu sam za tebe.... ;)

Ja se uglavnom slažem sa Mama Mazom...

Jao,Jeko ti si jedno tako dobro i neiskvareno stvorenje i jako mi je žao što ti se to dešava sada kada si toliko čekala tu bebicu...

Kao što su ti već rekli,istina je da sve izgleda sto puta strašnije u trudnoći,veruj mi,hormoni su čudo...ali svejedno...ništa ne umanjuje njegovu nesmotrenost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga jeko,ovo sve je strasno sto ti se desava niti jedna zena a kamoli trudnica ne bi trebala prolaziti kroz ovo,ja bi na tvome mjestu otisla iste sekunde jer si nitko takvo vrijedjanje ne smije dozvoliti,otisla bih kod roditelja na prvo vrijeme pa jedan krevet imaju valjda za svoje djete dok se situacija ne razrijesi,jer ovako mu samo porucujes da s tobom moze kako ce,a to nije ok.mlada si i mozes da se boris za svoje djete sama a on nek se slika,kako moze reci da je to djete ta radost koju ocekujes njegova najveca greska,nije mi jasno bas me rasrdilo ovo!!!ne zasluzuje te,nemoj si to dozvolit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi deluje malo kontradiktorno. Iskreno.

Ja svoj sud nisam iznela, niti napisala da bih oprostila - jer nisam ISKLJUČIVO na jednoj niti na drugoj strani, ako si shvatila.

Pišu se strane, svako brani svoj stav, ja nemam ništa protiv - samo s vremena na vreme ponovim da ne mož' 100% da tvrdiš dok te ne snađe.

Ne daj bože nikome...

Slazem se ;)

Ево шта бих ја мом урадила али искрено, запалила бих му прво кола, знам колико их воли, сломила бих све по кући, поцепала бих све наше фотографије, поцепала бих му писма што сам писала, и за крај најзад би рекла његовој баби шта мислим о њој :lol:

Jadna baba sta je ona zgresila :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма баба је за све крива :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево шта бих ја мом урадила али искрено, запалила бих му прво кола, знам колико их воли, сломила бих све по кући, поцепала бих све наше фотографије, поцепала бих му писма што сам писала, и за крај најзад би рекла његовој баби шта мислим о њој :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko,ima li novosti?Kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čitala sam prije neki dan ali mi Stefo nije dao da napisem ni ecenicu, otimao je tastaturu

Jeko, jako mi je zao sto ti se ovo sve desava, u neku ruku znam kako ti je i ja sam kroz trudnocu prolazila kroz pakao, ružne riječi, svađe, takve uvrede da grizu za dušu, da ih se sjecas citav zivot .... jednostavno kao da nemaš izlaza, pobjegao bi negdje a nemad gdje, vristao bi ali nemas glasa :( (ja nisam patila zbog prevare ali nalazim se u vasem odnosu).

Sada jedrugacije, totalno .... Oprostila sam i ponasamo se kao da se taj period nikada nije desio ali meni u glavi, svaki dan, svaki sat, svake minute, svaki put kada ga pogledam odzvanjaju te rijeci.

Cak i da ostanete zajedno, da te drzi kao kap vode na dlanu sumnjam da ce ti biti svejedno i da ces zaboraviti.

______________________________________________

Ja vec neko vrijeme sumnjam da me vara, nemam dokaze, nemam osnova ali ona ženska intuicija i znate šta ne pada mi na pamet da ga spijuniram, ganjam i proganjam .... pstalo mi je svejedno, nije mi stalo. Jedno vrijeme sam kontala da bi ga ubila kada bi to napravio ali sada više ne .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Sta te navodi na sumnju? Nekada kada se mi sami udaljimo od voljene osobe moze da nam se pricini da su se oni udaljili od nas ... a ustvari smo mi u pitanju :(

Da udaljilo smo se, nista nije onako kako bi trebalo biti ali sada se bar ne svađamo, mir je u kući ...

njemu to smeta, naravno, bilo bi najbolje da ja budem i dalje puna emocija i nerviram se, ovako sam mrtva hladna na sve i meni odgovara, tome je doprinjeo i moj osjecaj da me je prevario .... i jeda njegova recenica ....

Nemam dokaze, ne kazem da jeste ali osjecaj je .... onaj zenski ....

ne kazu džaba zena uvjek zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet imam probleme sa muzem nemam kome da se izjadam sedim u sobi i placem naglas plasim se za dete ovo je zaista previse!mislim da ce da zavrsimo ovaj put!

ostavila bi ga,samo se plasim kako cu sve to da podnesem pa da mi detetu nesto ne fali od silne sekiracije!

nemam snage da ponovo sve to prodjem pogotovo ovako tyrudna!

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majka mi je u bonici na VMA,ne smem nista da im kazem da majku ne sekiram bolesnu,oni misle da kod mene cvetaju ruze i svima se sa nama hvale!NE MOGU NI KOD NJIH I ONI ZIVE PRIVATNO!

Brat se skoluje majka se leci i placaju stan sve od oceve plate od 30.000din!

Bas mi je zao... :( Mogu da zamislim kako se osecas a sve cini tezim trudnoca... Pokusaj da budes malo smirenija zbog bebe... Ona je mala i neduzna dusa... Bas i nije lepo sa njegove strane da cak nece ni da poprica o problemu sa tobom... A tebi je zbog svega toga jos i teze... :(

Naravno da bi ako tako nastavi najbolje bilo da odes, ali moras da imas i kome a da se vratis roditeljima trudna a oni su vec u tako losoj situaciji i ne ide... Jos ako si nezaposlena i bez primanja.... Beba iziskuje mnogo novca...

Saberi se i pokusaj lepo i smireno da razgovaras sa njim ako vidis da ne vredi da on i dalje tera po svome pa i ti okreni drugi list u kome njega nece biti.... Ja sam dete razvedenih roditelja i onda znam sta znaci kad fali onaj drugi.

ja uopste nisam jaka ne mogu da prikrijem ono sto osecam i mnogo lako zaplacem i kad se trudim da ne placem opet me plac nadvlada!mrzim sebe zbog toga ali i da uspem da se isfoliram da me nije briga i da me ne boli opet placem kad ostanem sama!

Joj i ja sam takva...

I kao sto kaze Nani, on nije vredan tvojih suza!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko prevari jednom,prevarit ce opet,samo drugi put ce gledat da to bolje prikrije...

kako kod zena,tako i kod muskaraca...

Ne, to nije uvek tako. Jedna arapska izreka kaze da sve sto se desi jedanput, ne mora se vise nikada desiti. Ali ako se desi dva puta, sigurno ce se ponoviti.

Ljude nekad ucine nesto i bude im zao i shvate da to vise ne zele ponoviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brak je za mene svetinja,najcistija ljubav,bezuslovna ljubav.Mm je moj zivot.Imam skladan brak pun ljubavi,razumevanja,postovanja.Ali kada bi se desilo da me prevari mislim da bi uvenula od tuge.Ziveti sa nekim ko je srusio sve sto smo godinama gradili je nemoguce.Buditi se svaki dan pored coveka koji je unistio sve moje ideale sveta i legati sa njim u krevet je nemoguce.A tek ziveti ceo zivot pored njega sa tim u glavi da me je prevario i da ce ko zna mozda opet je nemoguce.

Bez obzira sto bi prevara bila samo telesni kontakt,jer znam kako ja dozivljavam sex sa njim.Toliko ljubavi i strasti da ponekad zaplacem od bujice emocija,koju ne mogu da iskontrolisem.

I da ostanem sa njim nas zivot bi se vremenom pretvorio u agoniju,koja bi se morala prekinuti.

Jednostavno ne bi mogla ziveti u bolu i lazi.

Zasto ja da budem ta koja ce oprostiti aju prevaru zarad porodice,neka on bude taj koji ce paziti da ne prevari.

Ovo sve mi sejako svidja i ovaj post mogu slobodno da prepisem....preosetljiva sam i nas sex smatram izrazom nase ljubavi (ne uvek, ali kada vodimo ljubav, onda da) i sigurno bi se ceo moj svet srusio.

Opet, postoji i druga strana, koja kaze da sam jaka i da moram dalje, makar zbog deteta. Mucilo bi me uvek, ali bih presla preko toga, s tim da bi mi mm postao ex, a ja bih pokusala naci nekoga drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih oprostila ljubavnicu. Da me vara konstantno jer to bi znacilo da izmedju nas nista vredno nije ostalo.

Ali gresku bih oprostila, da mu se, da kazem, "desi" iz ne znam kog razloga ( mada takve stvari nemaju opravdanja ), jer verujem da 10 godina iza nas ne moze da nestane tek tako. Mi smo porodica, a porodica treba da prebrodi i krize. Ne kazem da treba da ode da poj*** neku i da se vrati kuci i da ga bas briga, daleko od toga, ali AKO bi se kojim slucajem, nesto desilo, jednom, ta stvar definitivno ne bi bila vredna rasturanja svih nasih veza.

Znam sebe, i mrzela bih ga jedno vreme, i psovala, ali to sve prodje, svasta smo prosli i gore od toga, a tamo neka fufa meni porodicu NIKAD nece rasturiti. Pre cu se boriti za svoje dete i njega nego sto bih okrenula ledja i otisla. Jer ako bi on mene izdao na takav nacin - mogla bih mu jednom oprostiti, ali da izdam sebe i da se ne borim za svoje - sama sebi nikad to ne bih oprostila.

Sa ovi boldovanim se slazem, samo je to jako tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li si sigurna da tm i mm nisu u nekakvom srodstvu? ;)

A za tu telesnu vezu, slazem se ... ja to vidim ovako:

Mi nismo u ljubavi jedino kroz nasa dva tela, nego na nekom dubljem nivou (nazovite ga kako god vam odgovara). Zato pozelimo brak, zato pozelimo da zajedno stvaramo porodicu - zbog tog dubljeg nivoa nase ljubavi. Telesna veza izmedju dva supruznika bi trebala da je povezana sa tim dubljim nivoom ljubavi, i kada je ta ljubav najdublja, onda je i telesna veza izmedju dvoje ljudi najjaca.

Daju se neki primeri koji su meni strani. Ako zena ne pozeli telesni odnos sa muzem 2 godine, njega ignorise i samo gleda dete/decu, svoj posao - ona njega jos uvek voli? :huh: Ako neko nema odnose sa muzem dve godine, a da nisu u penziji, zapostavlja ga i ignorise, koja tu duboka ne-telesna ljubav postoji? Bracni supruznici svakako nisu brat i sestra, to mora kad-tad da se prelomi. Da postoje periodi uspona i padova po tom pitanju, naravno da postoje, ali dve godine ne spada pod takve "periode" ... Bar ne u prvih 12 godina braka, to mogu sa pouzdanjem da tvrdim, toliko imam staza po tom pitanju.

Kome bi onda ta zena oprostila, ustvari? Jedino sebi. Ja ne bih sebi to oprostila, sasvim bih bila svesna da sam ja do toga dovela i zapitala bih se zasto. Shvatila bih da je postalo ocigledno da ja vise prema njemu ne osecam ljubav - i koliko god bi mi u tom trenutku bilo lakse da iz sebicnosti ja njemu velikodusno oprostim, to ne bih ucinila.

Maybe, Maybe, maybe I could fall in love with you :)

Jednostavno ne mogu da se ne slozim, ocaravas me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brak je za mene svetinja,najcistija ljubav,bezuslovna ljubav.Mm je moj zivot.Imam skladan brak pun ljubavi,razumevanja,postovanja.Ali kada bi se desilo da me prevari mislim da bi uvenula od tuge.Ziveti sa nekim ko je srusio sve sto smo godinama gradili je nemoguce.Buditi se svaki dan pored coveka koji je unistio sve moje ideale sveta i legati sa njim u krevet je nemoguce.A tek ziveti ceo zivot pored njega sa tim u glavi da me je prevario i da ce ko zna mozda opet je nemoguce.

Bez obzira sto bi prevara bila samo telesni kontakt,jer znam kako ja dozivljavam sex sa njim.Toliko ljubavi i strasti da ponekad zaplacem od bujice emocija,koju ne mogu da iskontrolisem.

I da ostanem sa njim nas zivot bi se vremenom pretvorio u agoniju,koja bi se morala prekinuti.

Jednostavno ne bi mogla ziveti u bolu i lazi.

Zasto ja da budem ta koja ce oprostiti aju prevaru zarad porodice,neka on bude taj koji ce paziti da ne prevari.

P.S,ovo je sve naravno sbb kbb,dovoljno poznajem svog muza da mu eto verujem koliko i sebi. :wub:

Cicana BEZUSLOVNA ljubav je upravo to-bez uslova....takvu ljubav ima majka prema detetu,jer ga voli ma šta ono uradilo....a partner ima uslov...da ne prevari ;) (jedan od uslova),da bi ga mi nastavili voleti,zar ne!...e sad još malo da se osvrnem na prevare 'raznih vrsta'....mene kao ženu bi prevara bolela kao i vas...i ja ne mislim da me muž vara..ma ni 'iz daleka'...ja nikada nisam sumnjala...nikada nisam živela u strepnji te vrste...uvek sam se trudila da u mojoj blizini budu osobe koje su vredne moje pažnje,pa tako i muž...opet ponavljam,za mene bi bio poraz da moram da živim (i povremeno9 u nekom nepoverenju..da li će me negde ,nekad prevariti...nisam do sada bila u situaciji da osetim prema nekome nepoverenje...e to bi mene 'ubijalo'..ali,ponavljam,da mi se desi prevara,svu bol bi zakopala u sebi,istrenirala se (valjda bi uspela9,pogazila seb (na neki način) i 'oprostila radi dece...kod mene je tako..ili bi patili oni...ili bi ja sve to lepo 'prepakovala' i nastavili bi sa porodičnim 'mirnim' životom ;)..Znate koja bi meni 'jača' prevara bila...da saznam da ima vanbračno dete o kojem ne brine..da nekom duuje pare...da je nekom nešto liše uradio a da se ne trudi da to ispravi....e tako bi ja mogla pisai...ali ne znam na kojoj temi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da udaljilo smo se, nista nije onako kako bi trebalo biti ali sada se bar ne svađamo, mir je u kući ...

njemu to smeta, naravno, bilo bi najbolje da ja budem i dalje puna emocija i nerviram se, ovako sam mrtva hladna na sve i meni odgovara, tome je doprinjeo i moj osjecaj da me je prevario .... i jeda njegova recenica ....

Nemam dokaze, ne kazem da jeste ali osjecaj je .... onaj zenski ....

ne kazu džaba zena uvjek zna

Nani...još jedna kriza,koja će uskoro proći....videćeš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem tu intuiciju, jednostavno znamo kada nesto nije kako treba ... retko mogu da kazem da me je taj osecaj izneverio ...

Sta ces da radis? Znam da kazes da si mrtva ladna i da se ne nerviras i ne svadjas vise ... ali kako ces postupiti dalje?

Da li ces da nastavis kao da nista ne osecas, ili ces ipak nesto preduzeti po tom pitanju? Ne znam da li bih ja mogla da u toj situaciji malo ne "procackam" - ne mislim da treba da ga spijuniras, ali da vidis nekako da li ti se osecaj podudara sa cinjenicama. Ja ne bih mogla da izdrzim a da to ne proverim.

Naravno da ga neces ubiti, to mi tako u afektu pricamo, retko se to desi, ali ako ti se sumnja i osecaj potvrdi ... sta ces dalje?

Ovo me je bas rastuzilo :(, nekako sam vas dvoje zamisljala da ste puni strasti i vatre jedno prema drugom, da je to ljubav da sve puca - u najpozitivnijem smislu ...

do skoro sam i ja ovako razmisljala i vas zamisljala.

ne znam Nani, moguce da je faza, nervoza ili ko zna vec sta. svi mi drugacije dozivljavamo neke stvari. ne znam da li bih oprostila prevaru mm. ranije znam da sam govorila da sigurno ne bih ali kad stavim sve karte na sto i malo bolje razmislim-ne znam. znam da bi me to slomilo i znam da bih se razbolela od tuge.

mozda sam nerealna, mozda zivim u snovima ali mene jos nije prosla zaljubljenost. svi kazu prvo se zaljubis pa to preraste u pravu ljubav.. ali ja osecam i zaljubljenost i ljubav. i upravo zbog toga sto znam da i on misli i oseca isto, kada bi doslo do prevare znacilo bi da laze i ne bih mogla vise nikada da mu verujem..

izlupetala sam se da ne znam ni sama sta sam htela da napisem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je jako tesko glumeti ceo zivot da ste srecni i zivite idilicno.Zamislite koji je to teret na grbaci,svaki dan.Svaki dan bukvalno glumeti,a u sebi se boriti.

Mada znam dosta parova gde muz vara,zena je svesna svoje pozicije-prihvatila je to bez problema,zivi normalan zivot u lazi.Celog zivota prikrivajuci i praveci se da je srecna iako ceo svet zna da nije tako.Zamislite koliko te zene pate,koliko nemaju svoj ponos,svoje ja.Kako ce ih deca gledati sutra u zivotu.Sigurna sam da bi svaka cerka rekla da ne bi trpela ono sto je njena majka istrpela.

Jednostavno takve zene su za zaljenje ,a ne za divljenje.Borac je-otici i boriti se za svoju decu.Dati im primer kako da ne zive u lazi,kako da ne trpe bol,vec da budu jaki i ne beze od problema,nego se izbore sa istim.

Mna daleko smo mi od ovoga srecom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana...Mna je ostetila nešto mnogo bolnije (skoro pa tragično) tako da za mene nje tragedija nikakva ova vrste prevare....mislim da se diskusija može nastaviti samo ne znam na kojoj tenmi...a tiče se 'prevare'....čitam upravo na ovom forumu...prevara raznih vrsta...e to su još bolnije za celu porodicu...al' ajd....to je smao moje mišljenje...i ne mislim da je žena koja oprosti za žaljenje a to ne nikako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana...Mna je ostetila nešto mnogo bolnije (skoro pa tragično) tako da za mene nje tragedija nikakva ova vrste prevare....mislim da se diskusija može nastaviti samo ne znam na kojoj tenmi...a tiče se 'prevare'....čitam upravo na ovom forumu...prevara raznih vrsta...e to su još bolnije za celu porodicu...al' ajd....to je smao moje mišljenje...i ne mislim da je žena koja oprosti za žaljenje a to ne nikako ;)

Mna opet te potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna opet te potpisujem

Pa da... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana...Mna je ostetila nešto mnogo bolnije (skoro pa tragično) tako da za mene nje tragedija nikakva ova vrste prevare....mislim da se diskusija može nastaviti samo ne znam na kojoj tenmi...a tiče se 'prevare'....čitam upravo na ovom forumu...prevara raznih vrsta...e to su još bolnije za celu porodicu...al' ajd....to je smao moje mišljenje...i ne mislim da je žena koja oprosti za žaljenje a to ne nikako ;)

Slazem se. Jedino su mi za zaljenje zene koje trpe nasilje a nemaju gde i one majke koje zapuste svoju decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se. Jedino su mi za zaljenje zene koje trpe nasilje a nemaju gde i one majke koje zapuste svoju decu.

Upravo tako...e to je za žaljenje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem tu intuiciju, jednostavno znamo kada nesto nije kako treba ... retko mogu da kazem da me je taj osecaj izneverio ...

Sta ces da radis? Znam da kazes da si mrtva ladna i da se ne nerviras i ne svadjas vise ... ali kako ces postupiti dalje?

Da li ces da nastavis kao da nista ne osecas, ili ces ipak nesto preduzeti po tom pitanju? Ne znam da li bih ja mogla da u toj situaciji malo ne "procackam" - ne mislim da treba da ga spijuniras, ali da vidis nekako da li ti se osecaj podudara sa cinjenicama. Ja ne bih mogla da izdrzim a da to ne proverim.

Naravno da ga neces ubiti, to mi tako u afektu pricamo, retko se to desi, ali ako ti se sumnja i osecaj potvrdi ... sta ces dalje?

Ovo me je bas rastuzilo :(, nekako sam vas dvoje zamisljala da ste puni strasti i vatre jedno prema drugom, da je to ljubav da sve puca - u najpozitivnijem smislu ...

Ja nemam ni jedan fizički dokaz za to a ISTINA uvjek izađe na vidjelo .... Ono što je meni bitno jeste da JA legnem spavati bez grižnje savjesti. To su ipak "samo" moje pretpostavke i zato sam tako hladna. Kada bi zaista postojao fizički dokaz vjervatno bi se nervirala možda je ovo što mna kaže

Nani...još jedna kriza,koja će uskoro proći....videćeš ;)

ko će znati, vrijeme će pokazati

do skoro sam i ja ovako razmisljala i vas zamisljala.

ne znam Nani, moguce da je faza, nervoza ili ko zna vec sta. svi mi drugacije dozivljavamo neke stvari. ne znam da li bih oprostila prevaru mm. ranije znam da sam govorila da sigurno ne bih ali kad stavim sve karte na sto i malo bolje razmislim-ne znam. znam da bi me to slomilo i znam da bih se razbolela od tuge.

mozda sam nerealna, mozda zivim u snovima ali mene jos nije prosla zaljubljenost. svi kazu prvo se zaljubis pa to preraste u pravu ljubav.. ali ja osecam i zaljubljenost i ljubav. i upravo zbog toga sto znam da i on misli i oseca isto, kada bi doslo do prevare znacilo bi da laze i ne bih mogla vise nikada da mu verujem..

izlupetala sam se da ne znam ni sama sta sam htela da napisem..

nisi se izlupetala :) Ja nemam pojma kako da definišem ono što prema MM osjećam, znam samo da bi patila kada bi se razišli a koji su tačno osjećaji nemam pojma

Možda ovako kontam jer se osjećam usamljnom, jer su me stigle obaveze .... nemam pojma. Udaljili smo se a meni ne izlazi misao iz glave da je on "probao nesto drugo"

Jednom prije mi je jedna žena (astrolog) koja mi je sa sigurnošću rekla 95% stvari o meni, mom životu i još nekim glupostima, na moje pitanje da li će u braku biti "švrljanja sa strane" rekla da je on tip čovjeka koji je "vjeran kao pas", da postoji šansa da se to desi JEDNOM ali toliko će se loše osjećati da nikada više neće to uraditi ???

On i jeste tip čovjeka koji je u principu vjeran, nije švaler, nije ženskaroš ali ..... radimo u istoj firmi i čujem komentare onih uspaljenih studentica (čitav život se bavio sportom, dobro građen, zaista lijep muškarac) i gledam kako ga saljeću i šalju kojekakve mejlove na šta je on mrtav hladan ... kada je čovjek u iskušenju, lako popusti ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana...Mna je ostetila nešto mnogo bolnije (skoro pa tragično) tako da za mene nje tragedija nikakva ova vrste prevare....mislim da se diskusija može nastaviti samo ne znam na kojoj tenmi...a tiče se 'prevare'....čitam upravo na ovom forumu...prevara raznih vrsta...e to su još bolnije za celu porodicu...al' ajd....to je smao moje mišljenje...i ne mislim da je žena koja oprosti za žaljenje a to ne nikako ;)

Mna zasto se ti uvek kacis za moje postove.Ja samo iznosim misljenje uopsteno,ne vezano za tebe niti bilo koga,jer ja ne znam da li se neki bracni par voli ili je nesto drugo po sredi.Ja govorim prema onome sta je meni najbitnije.

Ali stvarno mi to postaje interesantno da uvek imas meni nesto da kazes i post cesto pocinjes sa Cicana. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.