Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Mi ovde samo spominjemo da muskarac vara, ali ima i zena kojima se to desi, da vama sad to moze biti cudno ali DESI SE. Moja drugarica je prevarila svog muza, on joj je oprostio, dali je zaboravio ili ne ja neznam. Nebih sad da ovde iznosim njihov prljav ves, al mislim da je on ok postupio. to je bio sex za jednu noc a porodica je ipak porodica ;) Oni se sad slazu jako dobro, mozda i bolje nego pre, dete ne pati sto je najvaznije.

Elem poenta moje price da jedna noc, ili jedna greska, ne mora odma da znaci rasturanje porodice. Ja znam da ce vecina vas sad reci JA NEBIH NIKADA PREVARILA al to ne moze da se zna, niko nezna sta ce biti sutra, i ni sta tad bude u glavi da dodje do toga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što bi rekle stare babe - NE ZNA SE ŠTA NOSI DAN A ŠTA NOĆ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što bi rekle stare babe - NE ZNA SE ŠTA NOSI DAN A ŠTA NOĆ ;)

t2022.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali to nije "tamo neka fufa"...ne moze ona njega vezati i na silu natjerat na sex...

naravno ne podrzavam one cure koje znaju da je muskarac ozenjen i opet ih navode na grijeh(kroz to sam prosla,al mm je bio pametniji,zapravo ja sam bila pametnija)...ali masa je onih koje muskarci ozenjeni zavitlavaju da bi dobili "jednu noc",a vecina djevojaka na svasta nasjednu i povjeruju...sto pod dozom alkohola,sto zbog naivnosti...pa se jadnice zaljube,a ni svjesne nisu da je godpodin ozenjen...

a zena kuci sjedi i cuva djecu,i misli da joj je muz svetac i da ona treba da se bori za opstanak porodice ni kriva ni duzna...

ovo pisem zato sto sam bila svjedok zavitlavanja ozenjenih muskaraca... :angry:

Ma naravno, pa ne moze on mene "na silu" da prevari, za to je potrebno dvoje ( ili troje :D ) . Ima i nas i njih svakakvih, ja sam napisala sta mislim da bi bilo s moje strane, ali to ne mogu znati dok se ne desi ( ne daj Boze da se desi ).

E kod mene je razlika sto smatram da mi brak ne bi unistila neka tamo fufa,vec muz sto je dozvolio sebi da unisti brak zbog neke tamo fufe.

A ovo boldovano-ja da izdam sebe i ne borim se za svoje,a on izdao celu porodicu <_< .Nikako.

Jacka postujem tvoje misljenje samo navodim sta ja ne bih mogla.Svako zna zasto brani svoj stav. ;):rolleyes:

Naravno, nisam stigla da citiram tvoj prethodni post, prelepo si napisala, odnos tebe i tm, raznezih se :)

Ma zene bolje ne razmisljati o takvim stvarima, toliko lepih tema ovde a ja bas ovu nasla da citam sad, generalno ne volim da razmisljam o tome sta bi bilo da se nesto tako ruzno desi... Volimo se i uzivamo, a razbijacemo glave tamo ako bas budemo morali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ovde samo spominjemo da muskarac vara, ali ima i zena kojima se to desi, da vama sad to moze biti cudno ali DESI SE. Moja drugarica je prevarila svog muza, on joj je oprostio, dali je zaboravio ili ne ja neznam. Nebih sad da ovde iznosim njihov prljav ves, al mislim da je on ok postupio. to je bio sex za jednu noc a porodica je ipak porodica ;)Oni se sad slazu jako dobro, mozda i bolje nego pre, dete ne pati sto je najvaznije.

Elem poenta moje price da jedna noc, ili jedna greska, ne mora odma da znaci rasturanje porodice. Ja znam da ce vecina vas sad reci JA NEBIH NIKADA PREVARILA al to ne moze da se zna, niko nezna sta ce biti sutra, i ni sta tad bude u glavi da dodje do toga ;)

Sa ovim prvim se slazem, zena ne mora da bude sa nekim iz ljubavi, to mi je bez veze. Pa ne volimo mi svoje partnere na prvom, drugom sastanku...

A ovo drugo... Kod mene ne bi moglo tako, ja znam da bih to muzu prebacivala non stop i to bi bio najveci problem. Nikada to ne bih zaboravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko prevari jednom,prevarit ce opet,samo drugi put ce gledat da to bolje prikrije...

kako kod zena,tako i kod muskaraca...

E ovde se ne bih slozila nikako,mozda ali ne mora da znaci,mislim da nije sve tako crno ili belo. Mislim da je to vec pitanje karaktera osobe kako muskarca,tako i zene, iz kojih razloga vara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovde se ne bih slozila nikako,mozda ali ne mora da znaci,mislim da nije sve tako crno ili belo. Mislim da je to vec pitanje karaktera osobe kako muskarca,tako i zene, iz kojih razloga vara.

Slažem se, al teško da se dokaže.

Ponavljam, sve je ovo šta bi bilo kad bi bilo, mislim da bi pola žena ovde okrenulo svoje stavove i mišljenja kad bi se našle u iskušenju da prevare ili stvarno budu prevarene.

Napisale ste mnogo toga, ima puno razloga i za ostani i za ostavi... Nije to samo izdao me i ajd napolje...

Nemojte mužu da date riboslavke 2 godine, zalepite se za posao i dete, kukajte da ste umorne i ovo i ono, i naravno da će da se zadovolji na drugom mestu. I ko je koga izdao?

VAŽI I OBRNUTO! Kad žena nađe drugog... MILION razloga, i milion različitih situacija.

Što rekla Marina nije sve CRNO ili BELO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivancice,jesil ti ikada cula za desanku sakic??? :P

Jok, koja je ta? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мене сте баш натерале на размишљање, и причам ја са мм синоћ и он ми каже дане бих требала да му опростим. Каже да он мени никад не би опростио и да би ме вероватно презрео за сва времена.

Не знам, нама је та телесна веза између нас веома важна, никад не бих могла да замислим да га нека друга жена додирује и љуби t2511.gif

Jekić, niko od nas ovde ne može sad da zamisli sve ovo što pišeš, zato se i vodi polemika...

Al od kud znaš šta čoveku/ženi može za 5 godina da kvrcne u glavi... ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a izmedju ostalog,zena koja ne daje muzu,,,onda nek cuti i trpi...

ja svom dajem,,,kad mi je tetka tu,ja radim anim_smiley_sex_oral2.gif....tako da je mm po tom pitanju zadovoljen...i moje je opravdano da mu kazem "NEDO TI BOG"...

2godine je bas puno da se druzi desankom sakic... :blink:

ne bih ni ja.... :huh:

Ti si show :lol: :lol:

Ja ako se ovde raspišem ima da vas razbucam :D:P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih oprostila ljubavnicu. Da me vara konstantno jer to bi znacilo da izmedju nas nista vredno nije ostalo.

Ali gresku bih oprostila, da mu se, da kazem, "desi" iz ne znam kog razloga ( mada takve stvari nemaju opravdanja ), jer verujem da 10 godina iza nas ne moze da nestane tek tako. Mi smo porodica, a porodica treba da prebrodi i krize. Ne kazem da treba da ode da poj*** neku i da se vrati kuci i da ga bas briga, daleko od toga, ali AKO bi se kojim slucajem, nesto desilo, jednom, ta stvar definitivno ne bi bila vredna rasturanja svih nasih veza.

Znam sebe, i mrzela bih ga jedno vreme, i psovala, ali to sve prodje, svasta smo prosli i gore od toga, a tamo neka fufa meni porodicu NIKAD nece rasturiti. Pre cu se boriti za svoje dete i njega nego sto bih okrenula ledja i otisla. Jer ako bi on mene izdao na takav nacin - mogla bih mu jednom oprostiti, ali da izdam sebe i da se ne borim za svoje - sama sebi nikad to ne bih oprostila.

Slazem se,ali za to treba biti jak.

Mi ovde samo spominjemo da muskarac vara, ali ima i zena kojima se to desi, da vama sad to moze biti cudno ali DESI SE. Moja drugarica je prevarila svog muza, on joj je oprostio, dali je zaboravio ili ne ja neznam. Nebih sad da ovde iznosim njihov prljav ves, al mislim da je on ok postupio. to je bio sex za jednu noc a porodica je ipak porodica ;) Oni se sad slazu jako dobro, mozda i bolje nego pre, dete ne pati sto je najvaznije.

Elem poenta moje price da jedna noc, ili jedna greska, ne mora odma da znaci rasturanje porodice. Ja znam da ce vecina vas sad reci JA NEBIH NIKADA PREVARILA al to ne moze da se zna, niko nezna sta ce biti sutra, i ni sta tad bude u glavi da dodje do toga ;)

Što bi rekle stare babe - NE ZNA SE ŠTA NOSI DAN A ŠTA NOĆ ;)

Tacno,nikad ne znas sta moze da se desi...ma koliko da verujes sebi ili njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se, al teško da se dokaže.

Nemojte mužu da date riboslavke 2 godine, zalepite se za posao i dete, kukajte da ste umorne i ovo i ono, i naravno da će da se zadovolji na drugom mestu. I ko je koga izdao?

VAŽI I OBRNUTO! Kad žena nađe drugog... MILION razloga, i milion različitih situacija.

Što rekla Marina nije sve CRNO ili BELO.

evo moj primer,bila sam trudna prvi put,pa osam meseci nakon toga drugi put,pa mala beba pa umor,pa najmanje mi je bilo do sex-a,ne kazem da ga nije bilo ali ne kako bi trebalo da bude. MM me nije prevario(ili bar jos nisam saznala) ali da sam pocela da radim najmanje vremena bih imala za njega. Da me u takvom periodu prevari vise bih krivila sebe,nego njega

ivancice,jesil ti ikada cula za desanku sakic??? :P

:lol:

Мене сте баш натерале на размишљање, и причам ја са мм синоћ и он ми каже дане бих требала да му опростим. Каже да он мени никад не би опростио и да би ме вероватно презрео за сва времена.

Не знам, нама је та телесна веза између нас веома важна, никад не бих могла да замислим да га нека друга жена додирује и љуби t2511.gif

Ni ja ovakve stvari ne zamisljam,teras me na razmisljanje :lol: ,ali da saznam da me prevario,verovatno bi mi se takve slike vrzmale po glavi <_< Sve je dobro dok ne saznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponavljam, sve je ovo šta bi bilo kad bi bilo, mislim da bi pola žena ovde okrenulo svoje stavove i mišljenja kad bi se našle u iskušenju da prevare ili stvarno budu prevarene.

Potpisujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivancice,jesil ti ikada cula za desanku sakic??? :P

Svaki muskarac ce ti reci da to nije isto kao i sex,pa makar i sa tamo nekom fufom...

ja mm verujem,ali kad bi doslo do tako necega sa njegove strane prvo bih se zapitala gde sam pogresila,da li sam ga zapostavila,da li sam ja uticala na to da me prevari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево опет ме тераш да се распишем, олако дајеш свој суд по питању других, откуд ти знаш да ли би пола жена одавде променило своје принципијалне ставове, можда баш нека жена од вас које би опростило превару на једну ноћ, не би било то у стању кад би се то стварно десило...

ovde moram da se slozim sa tobom,ja sve pisem da bih,ali opet ko zna mozda ne bih mogla,mislim da bi kod mene najvise prevagnulo to sa kojom me je prevario

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево опет ме тераш да се распишем, олако дајеш свој суд по питању других, откуд ти знаш да ли би пола жена одавде променило своје принципијалне ставове, можда баш нека жена од вас које би опростило превару на једну ноћ, не би било то у стању кад би се то стварно десило...

Ovo mi deluje malo kontradiktorno. Iskreno.

Ja svoj sud nisam iznela, niti napisala da bih oprostila - jer nisam ISKLJUČIVO na jednoj niti na drugoj strani, ako si shvatila.

Pišu se strane, svako brani svoj stav, ja nemam ništa protiv - samo s vremena na vreme ponovim da ne mož' 100% da tvrdiš dok te ne snađe.

Ne daj bože nikome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мене сте баш натерале на размишљање, и причам ја са мм синоћ и он ми каже дане бих требала да му опростим. Каже да он мени никад не би опростио и да би ме вероватно презрео за сва времена.

Не знам, нама је та телесна веза између нас веома важна, никад не бих могла да замислим да га нека друга жена додирује и љуби t2511.gif

I mm je takav.Otvoreno mi je rekao da bi me ubio,verovatno bi me unistio i proterao sa planete i sigurna sam da bi bilo tako.

Takodje nam je telesna veza jako vazna(naravno ne najbitnija) ali ne bi podnela da ga stavi u drugu zenu,da je grli,ljubi,da lezi sa njom ma fuj bre zaklala bih ga zubima!!!A ha ha ha salim se naravno,mada to sam mu i rekla. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Написала си "мислим да би пола жена овде окренуло своје ставове" значи ти мислиш да ми овде само ето тако пишемо да не би опростиле превару чисто онако да би ето испало да имамо неки свој став.

E, deder da pojasnim - nisam navela koje stavove. Mislim i na jedne i na druge. Zavisi od mnogo faktora... Jes sad raumela? ;) Da se ne ponavljam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Аха ;)

E, sad je meni lakše - iskreno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve u svemu, ne daj Boze nikome! ;) A da li vi meni verujete da ja ne znam ni jedan par koji je duze od deset godina zajedno) a da tu ne postoji i neka prevara. Naravno, da niko od njih dvoje ne zna nista o tome i da misle da je sve u redu. Zivim u malom gradu tako da se ovde takve stvari znaju i ljudi vole da se mesaju jedni drugima u zivot. Hocu da kazem, zar ne mislite da i danasnji nacin zivota malo doprinosi tome, nesto na sta mi ne mozemo da uticemo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve u svemu, ne daj Boze nikome! ;) A da li vi meni verujete da ja ne znam ni jedan par koji je duze od deset godina zajedno) a da tu ne postoji i neka prevara. Naravno, da niko od njih dvoje ne zna nista o tome i da misle da je sve u redu. Zivim u malom gradu tako da se ovde takve stvari znaju i ljudi vole da se mesaju jedni drugima u zivot. Hocu da kazem, zar ne mislite da i danasnji nacin zivota malo doprinosi tome, nesto na sta mi ne mozemo da uticemo?

Ja mislim da to nema veze sa nacinom zivota,definitivno,prevara je bilo odkad je i ljudi. Takodje mislim da mozemo da uticemo na mnoge stvari,tako i na prevaru

Maybe sto obrisa onako pametan post :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево шта бих ја мом урадила али искрено, запалила бих му прво кола, знам колико их воли, сломила бих све по кући, поцепала бих све наше фотографије, поцепала бих му писма што сам писала, и за крај најзад би рекла његовој баби шта мислим о њој :lol:

:lol: :lol: :lol: e svaka ti cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево шта бих ја мом урадила али искрено, запалила бих му прво кола, знам колико их воли, сломила бих све по кући, поцепала бих све наше фотографије, поцепала бих му писма што сам писала, и за крај најзад би рекла његовој баби шта мислим о њој :lol:

Jadna baba ;) ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Што јадна :unsure: можда бих је нахвалила ;)

Ono i to jes B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево шта бих ја мом урадила али искрено, запалила бих му прво кола, знам колико их воли, сломила бих све по кући, поцепала бих све наше фотографије, поцепала бих му писма што сам писала, и за крај најзад би рекла његовој баби шта мислим о њој :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.