Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Joj, sto manje znam, manje me glava boli. :lol:

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije smesno ni malo, ali morala sam da se nasmejem na ovu poslednju recenicu. Strasno, ali javljaj ako promenis nick da znamo da si ti :rolleyes:

Ma i jeste smesno,i zalosno i strasno...

Ovo za nick :lol: javicu naravno,samo da nadjem ideju za novi,da me ne prepozna bas na prvu,nego malo kasnije,bar dok stranice ove teme malo odmaknu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, sto manje znam, manje me glava boli. :lol:

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se ne nadjes u odredjenoj situaciji, ne mozes biti 100% siguran kako bi postupio. Poucena raznim zivotnim iskustvima, verujem samo u ono: Nikad ne reci nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se do nekle sa tobom, ali me briga da mu toliko titram. ja kad ne mogu nema sanse da se cimam mnogo, nema tog muskarca koji je bitniji od mene , a isto ne postoji ni taj brak koji je bitniji od mene. Imam ja ovde drugarice koje mnogo titraju muzevima ,tacnije sve rade da ih slucajno ne zapostave pa da ovaj to ne trazi sa strane, pa opet ne prolaze dobro. Neko ko je svaler, ko god da je pored njih, trazi nesto novo. Mozda nedostatak adrenalina, who knows?!

Ja uvek kazem mm-u, gledaj da nadjes neku bogatu svalerku da nas malo izvadi iz krize. :lol:

On se krsti naravno na moje price.

Ma jednostavno ne razbijam glavu oko toga. Ne kazem da ne bih oprostila, ne znam zaista, mozda i bih, ali isto tako ne garantujem da cu celoga zivota biti verna.Cudni su putevi...... A i mm ako je lud da izgubi porodicu u jednom danu, onda <_<<_<<_<

Stroga sam, zna se sta se moze a sta ne, ali to se ne govori , to se podrazumeva :lol: . U prevodu jedan pogled, hiljadu reci :lol:

Bravo sećerna t2015.gif u potpunosti te potpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo sećerna t2015.gif u potpunosti te potpisujem ;)

Hvala draga, i drago mi je da razmisljamo isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<br />Svaka žena sebi bira s kim će provesti život i kome će radjati djecu.To ponašanje je prilično histerično i &quot;muški&quot; balkanski.Odmah bi mu okrenula ledja.Mm se nije bunio i da zadržim svoje prezime,na šta me je moj otac nagovarao.Istina da je muževljevo prezime neuobičajeno na našim prostorima,3 puta me pitaju kako? a onda napišu pogrešno.On je ludeo od toga a meni je bilo smešno.Pri tom ja mislim da je brak jedna velika promena u životu,pa eto simbolično promeniti i prezime.Svarno nije bitno kako se prezivamo,bitno je ko smo.<br />
<br /><br /><br />

Slazem se da je bitno ko smo, ali ja sam bas imala krizu identiteta kada sam samo pocela da razmisljam o tome da bih mozda mogla jednog dana da ostanem bez svog devojackog prezimena... :)

Sada sam se vec navikla na dodato muzevljevo prezime, cak mi i mnogo lepo zvuci ovako :)

**nemam pojma kako se ovaj moj odgovor nasao u ovoj temi, sta li sam zbrljala :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, sto manje znam, manje me glava boli. :lol:

Apsolutno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je ovo lepo i divno receno,svaka cast na takvom razmisljenju.Definitivno sam istog stava! .

I ja se apsolutno slazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne bih oprostila prevaru ali ne bih ni zamerila nesto preterano, moj stav je "da je valjalo trajalo bi'' razvela bih se.Citala sam prethodne komentare i dosta ima komentara u fazonu morao bi da zaboravi i mene i dete sa kojim se ni najmanje ne slazem.Ja nikad ne bih izgubila komunikaciju sa njim (ne zbog sebe vec zbog deteta), ipak je on otac moga deteta i o njemu niko ne bih smeo predamnom i pred detetom da kaze ni jednu ruznu rec. Detetu je potreban otac a ko sam ja da mu to uskratim. Sva sreca pa imam divnog muza koji me obozava i koga obozavam, u suprotnom ne bih se ni udavala. Mislim da je bitno da dobro upoznas osobu pre nego sto odlucis da stupis u brak sa njim. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što je neko reko - nikad ne reci nikad. Ja kažem: ne daj bože nikome ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne krivim ni klinke ni te kako kazete "fufice" ( ne volim da koristim te reci jer sam i sama zena ) ni te "otimacice" ... Ne moze meni njega niko oteti ako to nisam dozvolila ja ( svojim ponasanjem ) ili on svojom zeljom ... Prema tome , mislim da svako svoj brak treba da cuva i PRVENSTVENO NEGUJE da bi on opstao onakav kakav treba da bude ... Ja nikad ne bih krivila te zene , bolece njih uvo za tvoj brak , sto bi ona mislila na to kad tvoj muz ne misli ?!

Apsolutno se slazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se do nekle sa tobom, ali me briga da mu toliko titram. ja kad ne mogu nema sanse da se cimam mnogo, nema tog muskarca koji je bitniji od mene , a isto ne postoji ni taj brak koji je bitniji od mene. Imam ja ovde drugarice koje mnogo titraju muzevima ,tacnije sve rade da ih slucajno ne zapostave pa da ovaj to ne trazi sa strane, pa opet ne prolaze dobro. Neko ko je svaler, ko god da je pored njih, trazi nesto novo. Mozda nedostatak adrenalina, who knows?!

Ja uvek kazem mm-u, gledaj da nadjes neku bogatu svalerku da nas malo izvadi iz krize. :lol:

On se krsti naravno na moje price.

Ma jednostavno ne razbijam glavu oko toga. Ne kazem da ne bih oprostila, ne znam zaista, mozda i bih, ali isto tako ne garantujem da cu celoga zivota biti verna.Cudni su putevi...... A i mm ako je lud da izgubi porodicu u jednom danu, onda <_<<_<<_<

Stroga sam, zna se sta se moze a sta ne, ali to se ne govori , to se podrazumeva :lol: . U prevodu jedan pogled, hiljadu reci :lol:

;) Rođako po obrvama...kao da ja napisah ovo sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smrdljiva-riba.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda bih i oprostila prevaru da bude covjek i da dodje da je prizna... i to kazem mozda,jer znajuci sebe mislim da bi mu nesvjesno zivot zagorcala svojim prebacivanjem... mislim da ne treba popravljati ono sto je polomljeno, a ocigledno ako ima avanture pored svoje zene, tu nesto nedostaje... sva sreca pa moj muz kaze da me nije ozenio da bi me varao i grozi se na svaku pricu njegovih prijatelja o prevari... imao je buran zivot kao momak i valjda je sve to probao,iskusio i izivio se. i sad uzivamo :) a sto se tice prevare sa moje strane, nikada to nisam uradila a da prije toga nisam raskrstila sa momkom,tako da se to i ne racuna u prevaru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje nova sam ovde imam problem moj suprug i ja nemamo sex vise od mesec daNA SOBZIROM DA JE ON NAVALJIVAO SVAKI TRECI DAN SAD JE SVE STALO ZASPI PRE MENE CESTO JE ZAMISLJEN I SEX NESPOMINJE NITI ME NECIM NAVODI NA POMISAO DA BI TO ZELEO SUMNJAM DA ME VARA POSTO MI SE OVAKO NESTO NIJE DESILO SA NJIM A U BRAKU SMO 6 GODINA :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje nova sam ovde imam problem moj suprug i ja nemamo sex vise od mesec daNA SOBZIROM DA JE ON NAVALJIVAO SVAKI TRECI DAN SAD JE SVE STALO ZASPI PRE MENE CESTO JE ZAMISLJEN I SEX NESPOMINJE NITI ME NECIM NAVODI NA POMISAO DA BI TO ZELEO SUMNJAM DA ME VARA POSTO MI SE OVAKO NESTO NIJE DESILO SA NJIM A U BRAKU SMO 6 GODINA :blink:

Jesi li pokušala da pričaš sa njim o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje nova sam ovde imam problem moj suprug i ja nemamo sex vise od mesec daNA SOBZIROM DA JE ON NAVALJIVAO SVAKI TRECI DAN SAD JE SVE STALO ZASPI PRE MENE CESTO JE ZAMISLJEN I SEX NESPOMINJE NITI ME NECIM NAVODI NA POMISAO DA BI TO ZELEO SUMNJAM DA ME VARA POSTO MI SE OVAKO NESTO NIJE DESILO SA NJIM A U BRAKU SMO 6 GODINA :blink:

:( meni ovo liči na prevaru ili možda ne toliko prevaru koliko na to da se on malo zaljubio :( , ali možda se ipak nešto drugo dešava a on neće da ti kaže. Ali ono što je sigurno jeste da se nešto dešava o čemu ti trebaš da znaš...Dešava se da muškarci imaju probleme a neće nas da opterećuju pa se tako malo zatvore u sebe, npr probleme na poslu ili zdravstvene a to ih pogađa a ne žele da mi vidimo da su ranjivi. Prevaru nije teško provaliti. Samo mu pregledaj telefon, i pozive i poruke. I vidi kad se vraća kući, vidi, raspitaj se da li ga je neko možda video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda ima nekih drugih problema a neće da te opterećava, nemoj odmah ići na prevaru. Malo ga "studiraj" pročačkaj mobilni, razgovaraj sa njim ..... pa tek kasnije zaključi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje nova sam ovde imam problem moj suprug i ja nemamo sex vise od mesec daNA SOBZIROM DA JE ON NAVALJIVAO SVAKI TRECI DAN SAD JE SVE STALO ZASPI PRE MENE CESTO JE ZAMISLJEN I SEX NESPOMINJE NITI ME NECIM NAVODI NA POMISAO DA BI TO ZELEO SUMNJAM DA ME VARA POSTO MI SE OVAKO NESTO NIJE DESILO SA NJIM A U BRAKU SMO 6 GODINA :blink:

Pricaj sa njim pre nego sto te navedu da te vara. ;)

Možda ima neki sasvim drugi problem i ne želi da te opterećuje. Kreni u akciju i pričaj otvoreno sa njim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricaj, pricaj, ali ipak mu usput proveri telefon, mail, i dzepice...i ponekada u zadnji cas kreni sa njim negde gde je bio ubedjen da neces ici. Ili se slucajno pojavi negde gde ne treba da te bude..i prati reakcije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje nova sam ovde imam problem moj suprug i ja nemamo sex vise od mesec daNA SOBZIROM DA JE ON NAVALJIVAO SVAKI TRECI DAN SAD JE SVE STALO ZASPI PRE MENE CESTO JE ZAMISLJEN I SEX NESPOMINJE NITI ME NECIM NAVODI NA POMISAO DA BI TO ZELEO SUMNJAM DA ME VARA POSTO MI SE OVAKO NESTO NIJE DESILO SA NJIM A U BRAKU SMO 6 GODINA :blink:

Po ovome što si napisala ne deluje mi kao prevara. Zamišljenost i gubitak sesksualne želje više liči kao da čovek ima nekih problema. Naravno ti najbolje poznaješ svog muža. Ja stvari cenim po sebi. Kada sam pod stresom i imam problema, obično sam zamišljena (opsesivno razmišljam o problemu), neizainteresovana, a seksualna želja se potpuno gasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po ovome što si napisala ne deluje mi kao prevara. Zamišljenost i gubitak sesksualne želje više liči kao da čovek ima nekih problema. Naravno ti najbolje poznaješ svog muža. Ja stvari cenim po sebi. Kada sam pod stresom i imam problema, obično sam zamišljena (opsesivno razmišljam o problemu), neizainteresovana, a seksualna želja se potpuno gasi.

Da....šta drugo reći osim ono moje 'popisujem' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da bi onda bilo samo jos gore. Uvek se setim knjige'-filma "ljubav u doba kolere", scena kada ga ona suocava sa njegovom prevarom i on priznaje. Naravno, bitan je njen odgovor na sve to: mislila sam da ces bar biti dovoljno covek pa precutati istinu". (nije bas tim recima, ali...")

pa znam,zato i kazem mozda :D i znam da bi nam zivot postao pakao,jer bi pri svakoj svadji sigurno to bilo pomenuto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam ove odgovore ovde i spontano zamišljam se u takvoj situaciji i sada sam sigurna da bi nabavila bejzbol palicu i odrobijala ga

:lol:

Koliko god da je MM staložen po tom pitanju ne vjerujem mu ali se isto tako ne opterećavam kada je prevara u pitanju. Čak i da to uradi uradio je i ja ništa po tom pitanju nisam mogla da uradim da ga zaustavim. Prije ili kasnije istina isplovi na površinu, ništa ne ostane sakriveno!

NE VJERUJEM MU, NEMAM POVJERENJA U NJEGA ali to nije zato što ON nešto krivo radi NE BI VJEROVALA ni jednom muškarcu, ma da je 24h uz mene opet bi bio tračak sumnje. Muškarci su takvi, prije ili kasnije svaki padne u iskušenje e sada samo je pitanje da li će to pobjediti u sebi ili se prepustiti ....

... a i dalje sam mišljenja da bi i nju UBILA, MRZIM takve žene!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.