Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

tacno sam znala citajuci tvoje postove na drugoj temi..mislim da je na "razocarenje"..... :)

a zar i nisam na pocetku ove teme negde pomenula da me jekin muz podseca na tvog??!!!

E luda si seceru,hehe

Ma isti su oni,muzicari sta drugo da ocekujes :lol::lol::lol:

Lepo je meni mama govorila"Gde ces za muzicara",a ja hocu,e pa eto mi sad... :lol::lol::lol: malo se salim,naravno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evoooo meeeee....

pa bre srce za sada je sve ok!ili se bar nadam da je sve ok!nije da sam presla preko svega nego sam pustila malo da se sve slegne!i ako je nesto bilo pa sta ja sad mogu a on mi se kune da nema nicega,i da ja ludim ni zbog cega.neka malo,neka vreme ucini svoje!pokusacu da zadrzim pored sebe ono sto volim!

ali ovo mu je zadnja opomena pred iskljucenje!

a mozda sam i trudna necu da stvaram sebi stresove dok ne utvrdim da li sam trudna ili ne!jer trudnoca uvek dodje bas onda kada je najmanje ocekujes!

VIDI SE DA GA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS VOLIS....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf... Dobro je da niste. Zaista je ranije sve bilo mnogo lepše i bolje... Mislim na vreme pre fb, interneta itd.

SLAZEM SE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je poprilicno logicna njegova prica. To sto je promenio sifru na FB je isto uradio jer mu je frka bila da ne provalis da mu se ta mala i tamo nabacuje. Znas i sama kakvih klinki ima.

Opsuti se, lepo kazes, neko vreme, pa vidi.

Slazem se,i zato sam joj rekla da mu veruje,a sa njom bi trebalo popricati ili zajedno ili on da joj stavi o znanja da ga za**be.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tacno sam znala citajuci tvoje postove na drugoj temi..mislim da je na "razocarenje".....:)

a zar i nisam na pocetku ove teme negde pomenula da me jekin muz podseca na tvog??!!!

Mm je takodje riba u horoskopu i muzicar je!I to nije"tezgaros" da tako kazem(sad ima svoj studio)ali je takodje svojevremeno i svirao u,kod nas poznatoj,grupi,isao na koncerte,turneje....Da ne davim,mislim da horoskopski znak i zanimanje nemaju bas preterane veze sa tim da li ce muskarac pasti u iskusenje!to je od coveka do coveka i koliko ga je"slava"udarila u glavu!Mm su gole nzv ribe cekale u sobama posle koncerata i nije bio ni sa 1-om od njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je takodje riba u horoskopu i muzicar je!I to nije"tezgaros" da tako kazem(sad ima svoj studio)ali je takodje svojevremeno i svirao u,kod nas poznatoj,grupi,isao na koncerte,turneje....Da ne davim,mislim da horoskopski znak i zanimanje nemaju bas preterane veze sa tim da li ce muskarac pasti u iskusenje!to je od coveka do coveka i koliko ga je"slava"udarila u glavu!Mm su gole nzv ribe cekale u sobama posle koncerata i nije bio ni sa 1-om od njih!

verujem ja da nije...i ja sam riba u horoskopu ali ne snjuvam sa strane i isto da me ceka milion tipova posle koncerta, ne bih nista uradila....hahaha (ovo zvuci malo nerealno)...salim se naravno...ali samim tim sto je umetnik ima veze sa njegovim znakom...zna se da su ribe u tom umetnickom duhu itd....

ali to ne znaci da ce uvek varati...svaki horoskopsi znak moze da vara zvoju zenu, zar ne?a ne samo ribe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verujem ja da nije...i ja sam riba u horoskopu ali ne snjuvam sa strane i isto da me ceka milion tipova posle koncerta, ne bih nista uradila....hahaha (ovo zvuci malo nerealno)...salim se naravno...ali samim tim sto je umetnik ima veze sa njegovim znakom...zna se da su ribe u tom umetnickom duhu itd....

ali to ne znaci da ce uvek varati...svaki horoskopsi znak moze da vara zvoju zenu, zar ne?a ne samo ribe.

ja sam strelac i takodje sam muzicar,i da naravno da svaki horoskopski znak moze da vara svoje zene,ali ovde se skoro sve svelo na to"muz mi je riba,muzicar i vara me!Zbog toga sam rekla da je to od coveka do coveka i da nama veze sa h.znakom i zanimanjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam strelac i takodje sam muzicar,i da naravno da svaki horoskopski znak moze da vara svoje zene,ali ovde se skoro sve svelo na to"muz mi je riba,muzicar i vara me!Zbog toga sam rekla da je to od coveka do coveka i da nama veze sa h.znakom i zanimanjem!

naravo da smo se zezale za to riba i muzicar. da je tako, svi bi bezali od riba :)

devojke su samo iznele svoje price i nasli smo neku zajednicku crtu tim muzevima... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi je riba...hm...znam da sam OT, ali moram. Opasne su te ribe(kuma mi je riba)...kao nezainteresovane, a ovamo...Mislim da su šmekeri negdje u dubini, prosto privlače suprotni pol...za razliku od bika(što sam ja)...na otvoren način koketiram, ali čim se situacija uozbilji ja se povlačim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi je riba...hm...znam da sam OT, ali moram. Opasne su te ribe(kuma mi je riba)...kao nezainteresovane, a ovamo...Mislim da su šmekeri negdje u dubini, prosto privlače suprotni pol...za razliku od bika(što sam ja)...na otvoren način koketiram, ali čim se situacija uozbilji ja se povlačim...

slazem se....mada ribe znaju da budu itekako dobre i verne, kad ih upeca prava osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačno Šećeru, ja sam svog upecala...zasad je tako, ali dok ga nisam upecala bilo je svega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi je riba...hm...znam da sam OT, ali moram. Opasne su te ribe(kuma mi je riba)...kao nezainteresovane, a ovamo...Mislim da su šmekeri negdje u dubini, prosto privlače suprotni pol...za razliku od bika(što sam ja)...na otvoren način koketiram, ali čim se situacija uozbilji ja se povlačim...

Bravo F skroz si u pravu,i ja sam bik i skroz isto postupam kao ti,he,he,he :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se....mada ribe znaju da budu itekako dobre i verne, kad ih upeca prava osoba.

znaci ja sam izvukla ono najbolje iz mm!?b0240.gifJer znam i da je dobar,a i veran mi je i to mogu i da potpisem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitah tek sada Jekinu pricu...Bas me je potresla,iznervirala,i sta sve ne..Mislim da svi mozemo da se pravimo pametni koliko hocemo ovde,ali samo ona zna kako joj je.I da je posavetujemo da ga ostavi-sumnjam da ce to uraditi..i da je posavetujemo da ga ne ostavi-isto.Tamni vilajet.Vrlo teska situacija.Samo ona zna sta joj je ciniti.Ali,jedno je sigurno,i ona to zna-detetu nikako nije vreme sada.Da bude stalozena i ceka-mislim,ko moze biti stalozen u ovakvoj situaciji???

Mislim,ako je uopste vazno moje misljenje:) da treba da sledi svoju intuiciju,i da ako joj ona kaze da nesto nije u redu-onda sigurno nesto nije u redu!Ne kazem da je vara,ali mozda,recimo razmislja o tome,ili mu ne smeta to nabacivanje i sl...a to nije u redu!Mlada je zena(devojka) i zasluzuje coveka koji ce biti posvecen i njoj i buducem detetu.

Volela bih da cujem sta je dalje bilo.Jeko?

Tu smo da pomognemo,ili bar da slusamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko 'odluta' iz braka ili duge veze sigurno nikad ne razmislja da je onog drugog partnera prevario. Da razmislja na taj nacin, mozda nikad ne bi ni uradio. To 'izletanje' u druge strastvene vode je cist egoizam koji sebi dopustimo ili ne, a najmanje se u tim trenucima razmislja da li to nekog povredjuje i sta su sve posledice.

A, ako neko 'odluta' i zaljubi se... to je onda pitanje nedostatka tog braka ili veze.

Oprastati ili ne? Pitanje je sa gubimo, a sta dobijamo.

Ja smo mogu da kazem da je flert najveca umetnost, a to niko ne smatra za ozbiljno povredjivanje. Ponekad flert ozivi osobu koja je utonula u monotoniju zivljenja i dodje kao lek na ranu, a ponekad bude koban za onog koji ne ume tu umetnost pametno da koristi.

Svaka ti je k'o Njegoseva! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko 'odluta' iz braka ili duge veze sigurno nikad ne razmislja da je onog drugog partnera prevario. Da razmislja na taj nacin, mozda nikad ne bi ni uradio. To 'izletanje' u druge strastvene vode je cist egoizam koji sebi dopustimo ili ne, a najmanje se u tim trenucima razmislja da li to nekog povredjuje i sta su sve posledice.

A, ako neko 'odluta' i zaljubi se... to je onda pitanje nedostatka tog braka ili veze.

Oprastati ili ne? Pitanje je sa gubimo, a sta dobijamo.

Ja smo mogu da kazem da je flert najveca umetnost, a to niko ne smatra za ozbiljno povredjivanje. Ponekad flert ozivi osobu koja je utonula u monotoniju zivljenja i dodje kao lek na ranu, a ponekad bude koban za onog koji ne ume tu umetnost pametno da koristi.

Dobro zboriš...

Dodala bih samo i to da kada se u braku ljudi počnu osećati kao rođaci, češće dođe do prevare... treba da ostane neka doza neosvojenog dela tako da do kraja osvajate i on tebe i ti njega, tako se zaboravi na monotoniju i ne utone se u svakodnevnicu. A ako toga nema muž ili žena ti postaje bespolno biće koje ti je drago i sa kojim živiš kao mama, tata, brat, sestra , baba, deda, i zato i sexa treba da bude i ne sme da nas boli glava, i da budemo umorni već se potrudimo da redovno beremo trešnje...Jer ako sa nekim imamo sex taj neko ne postaje bespolni lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova yelena nam je jako pametna. Svaka cast,skroz si u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka ti je k'o Njegoseva! :rolleyes:

Ova yelena nam je jako pametna. Svaka cast,skroz si u pravu

Sta vam je zene?! Ispasce da i ja googlujem postove :D:D:D:D

Ne volim rec 'prevara' i mislim da nije adekvatna. ;)

Mm moze da me prevari na raznorazne nacine: da slupa pare i da nas odvede u propast, ja mogu da ga prevarim i da ga napravim na budalu a da pri tome nema veze sa drugom osobom. To mogu da budu prave prevare i zlo.

Ovo, sexulano 'varanje' je ipak lutanje za mene. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vam je zene?! Ispasce da i ja googlujem postove :D:D:D:D

Ne volim rec 'prevara' i mislim da nije adekvatna. ;)

Mm moze da me prevari na raznorazne nacine: da slupa pare i da nas odvede u propast, ja mogu da ga prevarim i da ga napravim na budalu a da pri tome nema veze sa drugom osobom. To mogu da budu prave prevare i zlo.

Ovo, sexulano 'varanje' je ipak lutanje za mene. :P

Ma nego šta nego si naša pametnica :rolleyes:

A to kako si objasnola 'prevaru' mi se izuzetno dopada....ma sve si u pravu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Googlovala, draga, googlovala... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Googlovala, draga, googlovala... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Googlovala, draga, googlovala... :lol:

t1246.gif :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

teško sam se odlučila da pišem na ovu temu,zato što sam prošla kroz sve to...

onaj ko nije doživio prevaru ne može da shvati kako to izgleda ,kako boli i kako sve to prevazići...do skora sam i ja mislila da prevaru ne bih nikad oprostila,da bih vratila duplo...ali ne,u svemu tome ja sam pronašla neko novo osjećanje u sebi...

moj mm i ja smo bili dugo u braku bez djece,bili smo jako vezani jedno za drugo,a onda sam posle dugo godina ostala trudna...nije bilo veće sreće. u to vrijeme je postao atraktivan fb,imali smo oboje profil. mm se sprijateljio sa svojoj bivšom djevojkom koja živi u inostranstvu(od početka mi se to prijateljstvo nije sviđalo ali računala sam na to da ona ne živi ovdje i da to ne može biti ništa loše)...ali bilo je i to jako loše...

da ne dužim ( oni su bili u kontaktu sve vrijeme moje trudnoće ) nakon porđaja mm je odjednom imao neka poslovna putovanja koja su trajala po 2 ili 4 dana.Putovanja su bila u određenim razmacima tako da ja nisam shvatala da on u stvari laže,a i bila sam zauzeta bebom i svojim oporavkom(pošto sam se porodila na carski rez)...

ukratko ona je dva puta došla u Srbiju da se vide,a njemu je dva puta poslala vizu da dođe kod nje...kako je bio tužan život kad sam sve to saznala...kako je moje sreće odjednom nestalo...danima nisam znala šta da radim,kako da se postavim,kako da se ponašam...u svoj toj nesreći sam shvatila da ga i dalje mnogo volim,da ne mogu da ga ostavim...i ostala sam,oprostila,nisam zaboravila...nikad neću...težak period je iza mene...ne boli toliko...nastavljm svoj život pa šta bude...

on je sad opet onaj stari čovjek koga sam upoznala,pun pažnje,ljubavi,pokušava da ispravi ono što je zabrljao...

nisam mu vratila duplo...nisam imala snage...možda hoću nekad...ko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.