Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Zavisi kako ko gleda na to. Masa je mojih drugarica u ranim i kasnim tridesetima koje nemaju dijece i koje su se vec pomirile sa tim da ih nikada nece imati. Kukaju, kazu sto nisam rodila pa sa bilo kim. Medjutim grozno je proalziti sam kroz trudnocu i grozno je sam odgajati dijete i donositi neke vazne odluke, biti tom djetetu i majka i otac i citav se zivot pitati da li bi stvari bile drugacije da je to dijete kraj sebe imalo oca .... mac sa dvije ostrice ....

Nego kakva je sada situacija, jeste li razgovarali, sta si napravila, jesi "organizovala" neku spiunazu .... ?

Iskreno ja bi poludila, ne znam kako uspjevas da budes tako "mirna" ... pokusaj sa onom seksi plavusom u bikiniju na fejsu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi kako ko gleda na to. Masa je mojih drugarica u ranim i kasnim tridesetima koje nemaju dijece i koje su se vec pomirile sa tim da ih nikada nece imati. Kukaju, kazu sto nisam rodila pa sa bilo kim. Medjutim grozno je proalziti sam kroz trudnocu i grozno je sam odgajati dijete i donositi neke vazne odluke, biti tom djetetu i majka i otac i citav se zivot pitati da li bi stvari bile drugacije da je to dijete kraj sebe imalo oca .... mac sa dvije ostrice ....

Nego kakva je sada situacija, jeste li razgovarali, sta si napravila, jesi "organizovala" neku spiunazu .... ?

Iskreno ja bi poludila, ne znam kako uspjevas da budes tako "mirna" ... pokusaj sa onom seksi plavusom u bikiniju na fejsu ...

To je Anastasija :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ako ti treba fejk profil imam ja.Extra zenska,ima i slike

ZNACI ,DA TE NEMA-TREBALO BI TE IZMISLITI-DEFINITIVNO!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZNACI ,DA TE NEMA-TREBALO BI TE IZMISLITI-DEFINITIVNO!!!! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ako ti treba fejk profil imam ja.Extra zenska,ima i slike

Triput ura za SANJU :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Sanja, sada mi je krivo sto mm nema odvojen profil. :lol: :lol: :lol:

Sta nam je sa Jekom? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista je teško dati savet. Po razumu bi trebala da ga oteraš u pm, pa bar zbog nong što je tebe prvo napao oko menjanja partnera. Napad je najbolja odbrana. Bre, ja nisam ni znala da ima dete i da ga ti čuvaš. zaista ne znam šta bih ti rekla. Dobro promisli šta želiš od budućnosti i šta sa njim možeš da očekuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo je jeka!

e pa ovako pokusacu da skratim koliko god je to moguce!

napokon smo razgovarali juce!!!da lli ste mozda mislile da sam ja sve to utripovala???

e pa nisam! :angry: ali...uvek postoji ono ali...prvo se branio cutanjem,ja sam prvo bila mirna pa sam pocela da besnim e onda sam urlala na sav glas, :P !

kaze znas ja imam trideset i nesto god pa zar ti misli sda je meni stalo do toga da ja menjam,znas pile mene je taj period proso ja se vise plasim za tebe ti si mlada,od sve muke sam pocela da se smejem,reko dal si ti normalan!??? :blink: ma pusti reko ti to pricamo o necemu drugom o onome sto ti radis kad odes da sviras!i ispostavilo se da je to neka klinka koja jos nije punoletna,ona je zapravo pevacica,ona mu se kaci na vrat,za vreme svirke grli ga ljubi ga i pojma nemam ja sta!e onda sam ja pocela da plcem!i samo sam ga pitala dobro a kako mozes,sta to kod mene nemas majke ti,dete ti cuvam kao svoje od njegove trece god sto bi malo koja uradila!ne gnjavim te,ne proveravam te a izgleda da je bi bolje prosla da sam sve to radila!

e sad da li se folirao ili ne neznam ali sam videla da mu nije sve jedno!

zakleo mi se u dete(njegovo dete iz predhodnog braka)da sa njom nije imao apsolutno nista,nije je navodno ni poljubio a kamoli nesto vise! da je parfem bio njen zato sto ga stalno grli,da je sjaj njen zato sto se *drugarski*poljube u obraz kad krenu kuci,ali da mi nije to pricao zato sto bi ja burno odreagovala,danima je vec navodno opominje da je ozenjen i da ga ostavi na miru a ona mu je kao rekla pa ja necu da se udajem za tebe znas ti za sta ti meni trebas,opet vam kazem zakleo mi se u mateju i kaze da sme ispred oltara da mi se zakune na vernost samo da se nas odnos vrati u normalu!rekla sam mu da ce da mi treba doooosta vremena dok ne pocnem da mu verujem ako u opste ostanem sa njim,kaze kako cu da znam da li ces da ostanes nemoj da dozvolis kao da nas takve sitnice razdvoje bla bla bla...reko videcemo do kraja meseca da li sam trudna pa cemo videti sta cemo dalje!a volim ga ne bi mogla da odem svega mi...ali neznam ni da li da mu verujem...ajde dajte neki savet moooolim vas...hvala sto ste uz mene...nadam se da nisam udavila...

Veruj mu.A sa tom malom bih ja da sam na tvom mestu,porazgovarala,da joj objasnim neke stvari.Ako nije tajna,sto se razveo od prethodne zene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mu.A sa tom malom bih ja da sam na tvom mestu,porazgovarala,da joj objasnim neke stvari.Ako nije tajna,sto se razveo od prethodne zene?

ja ne bih malu dirala, nije ona kriva, neje ona udata nego on oženjen. Čisto da kažem :), ne kontriram :).

Zbilja jeko, mene isto zanima razlog...To može mnogo objasniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I po meni je sumnjiva i promena šifre na fb. Ako si imala staru šifru, on je ne bi menjao da nešto ne krije ili bi ti rekao novu. jao ljudi, koliko se parova posvađalo zbog tog fb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko, stvarno je situacija "niti smrdi niti mirise" ... Mislim da stvarno nije nista bilo. Trebala bi malo da pustis da se sredi situacija i da mu stavis do znanja da treba tu malo kretenusu da UPOZORI po poslednji put i u tome da bude odlucan i ozbiljan kako se te "sitacije" ne bi ponavljale... Takve fufice sluze samo za jednu stvar i sumnjam da je tm "pao" na to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mu ne bih verovala... Po celoj prici nesto bas ne znam koliko je iskren... Jos menja sifru na fejsbuku? Da, da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ti je savjet da pustis da se sve malo slegne. Ako mu je stalo do tebe, i ako je tacno to sto je rekao, lako moze da "otkaci" tu fuficu sto mu se kaci oko vrata. Mislim da ces po njegovom ponasanju vidjeti da li je iskren, jer sada ima i direktno upozorenje- ukoliko se ne povuce sada dok nije kasno, moze te cak i izgubiti!

Ako i ubuduce bude dolazio sa sjajem i parfemom na kosulji... ti najbolje znas sta ti je ciniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Jeko,

Nemoj NIKAD da slusas sta ti neko govori, gledaj samo dela!!!

Neka on prica sta god hoce, muž treba da te poštuje, ne pristaj na manje. Ako vidiš da on i dalje priča kako nije bilo ništa a nastavi da dolazi sa sjajevima i mirisima...nemoj zatvarati oči...

U svakom slučaju sa bebom bi bilo pametno sačekati, jer nije pametno rađati dok ti je poverenje u muža poljuljano. Dok nema bebe brak je kao veza.

Dete je veza za ceo život! Moraš biti sigurna da li je on pravi muškarac da bude otac tvog deteta, jer će tvoji sinovi hteti da budu kao on, a tvoje kćeri da biraju muževe prema njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti najbolje znas da li te je lagao ili ne samo je pitanje da li zelis to da vidis. Iskreno ako mozes da izdrzis pusti da "prespava", vidi njegovo ponasanje i DEFINITIVNO NEMOJ DA PLANIRAS DJETE U OVOM PERIODU jer ti nepovjerenje i sokovi ne trebaju a to nepovjerenje moze samo da se pogorsa u trudnoci. Ne dozvoli da ti trudnoca prodje u nerviranje.

Ne kazem ni da laze ni da govori istinu - to samo ti mozes da vidis i zakljucis ako iskreno pogledas i realno sagledas situaciju. kako god ja bi ga morala staviti na test, prije ili kasnije .... ucini to, provjeri ga nekako ....!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Jeko,

Nemoj NIKAD da slusas sta ti neko govori, gledaj samo dela!!!

Neka on prica sta god hoce, muž treba da te poštuje, ne pristaj na manje. Ako vidiš da on i dalje priča kako nije bilo ništa a nastavi da dolazi sa sjajevima i mirisima...nemoj zatvarati oči...

U svakom slučaju sa bebom bi bilo pametno sačekati, jer nije pametno rađati dok ti je poverenje u muža poljuljano. Dok nema bebe brak je kao veza.

Dete je veza za ceo život! Moraš biti sigurna da li je on pravi muškarac da bude otac tvog deteta, jer će tvoji sinovi hteti da budu kao on, a tvoje kćeri da biraju muževe prema njemu.

Sve potpisujem!Pusti situaciju i vidi kako ce se ponasati dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nina tvoj slucaj nam je poznat i to smo razjasnili :lol:

dopisivanje jeste strasno ali svakom se to desi i to nije nesto zbog cega se brakovi rasturaju, zar ne?! ;)

ali jeko beko, ne znam sta fa ti kazem. ja jako verujem u zensku intuiciju, ali opet tvoji dokazi i govore i ne govore nesto. mozda se izcmakao sa nekom ,tipa pozdravljanje, pa mu je ostao sjaj i slicno, mada kod mene to ne pije vodu. ispitaj ga lepo, pricajte, pa ako je neka glupost da to prodje, a ako nije, teraj ga, jos si mlada.....

ali ipak proveri. mi zene znamo da preuvelicavamo nekad stvari.i naravno raspitaj se, ne zivis u new yorku-u pa da je to nemoguce.

i samo napred.drzim ti fige.

Seceru...ja sam samo htela da joj objasnim da je zaista razumem kako joj ... tj da sam i ja bila u situaciji kada sam sumnjala u svog sa razlogom....

A da se zbog sms ne rasturaju brakovi, hm veruj mi ima i toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nezgodno je bilo šta reći..uvek će biti i razloga za i protiv..samim tim što ti je instinkt proradio, znači da nisu čista posla..a muškarac kao muškarc imponuje im pažnja, tada postaju važni, mačo meni hehe..mislim da je najpametnije u ovoj situaciji sačekati, najlakše je sve rasturiti..čekaj i posmatraj..sada će se on primiriti, a ako posle nekog vremena sve ostane isto, rasturaj to.. i da, nije ti sada vreme za bebu dok ste u ovoj situaciji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I po meni je sumnjiva i promena šifre na fb. Ako si imala staru šifru, on je ne bi menjao da nešto ne krije ili bi ti rekao novu. jao ljudi, koliko se parova posvađalo zbog tog fb...

mi zamalo da se razvedemo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeekooooo gde siiii??? Šta se dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi zamalo da se razvedemo ....

Uf... Dobro je da niste. Zaista je ranije sve bilo mnogo lepše i bolje... Mislim na vreme pre fb, interneta itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je poprilicno logicna njegova prica. To sto je promenio sifru na FB je isto uradio jer mu je frka bila da ne provalis da mu se ta mala i tamo nabacuje. Znas i sama kakvih klinki ima.

Opsuti se, lepo kazes, neko vreme, pa vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e i moj je riba,a uz sve to muzicar :lol::lol::lol:

tacno sam znala citajuci tvoje postove na drugoj temi..mislim da je na "razocarenje".....:)

a zar i nisam na pocetku ove teme negde pomenula da me jekin muz podseca na tvog??!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Jeko,

Nemoj NIKAD da slusas sta ti neko govori, gledaj samo dela!!!

Neka on prica sta god hoce, muž treba da te poštuje, ne pristaj na manje. Ako vidiš da on i dalje priča kako nije bilo ništa a nastavi da dolazi sa sjajevima i mirisima...nemoj zatvarati oči...

U svakom slučaju sa bebom bi bilo pametno sačekati, jer nije pametno rađati dok ti je poverenje u muža poljuljano. Dok nema bebe brak je kao veza.

Dete je veza za ceo život! Moraš biti sigurna da li je on pravi muškarac da bude otac tvog deteta, jer će tvoji sinovi hteti da budu kao on, a tvoje kćeri da biraju muževe prema njemu.

potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru...ja sam samo htela da joj objasnim da je zaista razumem kako joj ... tj da sam i ja bila u situaciji kada sam sumnjala u svog sa razlogom....

A da se zbog sms ne rasturaju brakovi, hm veruj mi ima i toga

ma naravno...zekila sam se breeeee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.