Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

A draga moj LEGENDA da taj "majstor" nije bio poklon uz klimu, samo što ti nisi iskoristila?

Mozda, ali nisam ukapirala :) :) :)

I onda me pitas kako tebe da se setim???

BM veceras odmah odoh u grad, medju momke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nešto slično kao policajac i ja, samo što ja to ne radim pred mužem... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti meni nešto često pominješ tog policajca????p0260.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena, časna pionirska ( bila sam pionirka), bilo jednom i nikad više!!! :lol::D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0219.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti meni nešto često pominješ tog policajca????p0260.gif

hahaahahhaah :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma devojke, to je "sindrom" bastovana :D Meni je zdravije "ocijukati" se i mastati ali je opasno kada to predje neke granice :mellow: Ja mom muzu verujem i isto tako sam svesna da nema muskarca koji je veran (ali zaista) samo je pitanje da li ce se za to saznati ili ne i da li ce se desiti pre ili kasnije. A na nama je da to (ne)prihvatimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milkyway, do sutra bih ti pisala gde sam i sta sam sve zamisljala :) :) :)

Ja bih isto mogla da ti pricam da nemam tako specifican ukus kakav imam. Karlo iz VB je ekstra hot!

Mene je, npr. privukao moj bivsi profesor Break dance-a, Malo je veci od mene, ima musku frizuru, al je ostavio pramen pozati koji je ofarbao u crveno, plavo i ostavio pramen prirodne boje, i plete kiku. Do pola ledja mu je... Joj, kako mu je lepa kika....

I privukao me neki lik koji lupa ko "maksim po trnju", uvek je u nekom rokerskom fazonu, al' ume da te nasmeje, da te saslusa, ako se ispalis ne zajebava te... Al' zajebava mene sto sam udata. :P:D:lol:

To su samo neki od od onih sa kojima bih presla granicu vrloooo rado, al' se uvek setim sta sledi posle toga i kazem da nije vredno. (gubim njihovo postovanje i prijateljstvo, gubim veljkovo postovanje, ljubav, dom, brak, sve sto samo gradili ovih 5 godina, gubim sebe... ako se nista od ovog ne izgubi, gube se zivci, "da li ce saznati? Dal' je neko to cuo ili video?", nemogu ja to...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Karlo iz VB je ekstra hot!

Iako nisam pratila tog VB, ovog Karla sam zapazila i fuj, fuj, fuj!!! Ukusi su očigledno različiti. Ja volim atletski građene tipove, a uz to me i iritiraju muškarci koji mnogo pričaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda bi i mogla da se zamislim u zagrljaju nekog drugog muskarca ali se ne bih mogla pogledati u ogledalo poslije toga .... savjest bi me pojela.

Kada bi znala da me MM prevario nisam sigurna sta bi uradila. Vjerovatno bi mu oprostila ali ne i zaboravila a bol bi prestala tek onda kada bi mu vratila milo za drago. Ali cemu onda sve to vodi??? Brak bez povjerenja? sta ce mi to? Svaki put kada bi se okrenuo za nekom zenom ja bih u sebi zapjenila, svaki njegov telefonski poziv poslije 22h ja bi svatala kao "prijetnju". Mislim da bi postala ljubomorna kao pasce i da bi se dooobro isfrustrirala.

Mogla bi ja da oprostim ali NIKADA da prihvatim. I pored najbolje volje i zelje moja psiha mi ne bi dozvolila da se ponasam normalno i isto poslije toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nešto slično kao policajac i ja, samo što ja to ne radim pred mužem... :lol::lol::lol:

i meni su oni slaba tacka :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj profesor Jezdimir Zdravkovic,psihijatar i seksolog, kaze da su, u bioloskom smislu, jajne celije skupa roba, a da spermatozoidi nesto cega ima vazda (jefrina roba) i da su zato muskarci stalno u potrazi za "skupom robom". Kao, biologija je uredila da su oni promiskuitetni - zahtev za produzenjem vrste diktira takvo musko ponasanje. Prevara je kod muskaraca stvar instikta...

Ali, taj moj profesor je lekar, a lekari suvise tehnicki, mehanicisticki, bioloski posmatraju ljude. Ne mislim da su muskarci cista biologija. Ono sto nas cini ljudima nisu nagoni i instikti (po njima smo slicni zivotinjama) vec ljubav, poverenje, razgovor, postovanje, uvazavanje medjusobnih prava, podrska... To i jos svasta nesto drugo sto ne mozemo sresti medju zivotinjama. Kad se zaljubimo, to je biologija (ona hemija o kojoj Jellena stalno prica), ali veza se razvije tek kasnije... Za dobru vezu je potrebna hemija (bar u pocetku), ali nikako nije dovoljna... Hemija je nepredvidiva, moze da se javi kad se ne nadamo. Ali, ako su svi ostali faktori koji cine nasu vezu dovoljno jaki i kvalitetni, verujem da je moguce savladati hemiju i ne ponasati se "bioloski".

....

Rspricah se. Izvinite, inspirativna mi je tema pa sam se dala na razmisljanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka je imala jednu izreku s kojom se donekle slazem - zena je zena, a k.rva je k.rva...u prevodu - supruga je uvek iznad "one druge" jer je ona ta s kojom on deli zivot, majka njegove dece. Strasno je kad muskarac zbog druge pocne da zapostavlja suprugu i decu, e to je kriticno. O flertovanju i/ili necemu drugom sto ne ukljucuje ozbiljen posledice, bespredmetno je razmisljati,samo opterecuje,a to je tako lako uraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma devojke, to je "sindrom" bastovana :D Meni je zdravije "ocijukati" se i mastati ali je opasno kada to predje neke granice :mellow: Ja mom muzu verujem i isto tako sam svesna da nema muskarca koji je veran (ali zaista) samo je pitanje da li ce se za to saznati ili ne i da li ce se desiti pre ili kasnije. A na nama je da to (ne)prihvatimo.

Slazem se, ali takodje isto mislim i da ce se nama desiti pre ili kasnije. MM sam u vezi, pa hajde da kazem, prevarila (dopisivanje, poljubac, seks, odlazak samo na kafu a da se decku ne kaze, ja sve smatram nekom vrstom prevare). Medjutim, uzasno sam se osecala. Ne mogu reci da je veza bila u krizi, naprotiv, ali eto, prosto se desilo. Sreca, pa sam se na vreme zaustavila. Korektan odnos i dalje imam sa tom osobom.

E sad, da li me mm vara? Mozda, ali nisam saznala :) :). Kada sam usla u deveti mesec trudnoce, jedno jutro udjem na FB i lepo jedan status glasi: "Hajde sto vara trudnu zenu, nego ne sme sam da vozi devojku kuci pa mu drugi moraju to odraditi" ( i navede radno mesto mm). Jedini od radnika koji ima trudnu zenu je MM. Neverovatno, koliko sam ja tada bila sigurna da to nije istina. Probudim MM, on procita, i samo me pita da li mi verujes? Kazem mu da. On se okrenu i ode vani. Nakon sat vremena dolazi i zapocinje razgovor. Da ne duzim, momak od devojke koja je status napisala radi sa MM, i on ima svalerku, i vozi je kuci mojim kolima jer se krije, a mm budala, nije ni pomislio do cega sve moze doci. Ne daj Boze, da sam se tada porodila, mislim da bi je MM ubio. Nakon par dana, ona mi se javila, izvinjavala se, ma i dan danas mi zna poslati sms.

Eto, to je ono sto je vec neka navela, ne znas nikad kako ces se u odredjenom trenutku ponasati, ubedjena sam bila da bih na ovakvu poruku definitivno raskinula, ali eto, sve je stvar poverenja. Prosto mislim da smo u stanju osetiti kada se nesto desava sa njima. I kad to osetim, onda me ni Bog nece ubediti da nije istina... Nadam se da nece do toga doci, ni sa moje, a ni sa njegove strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Defginitivno zena uvek zna ( oseti ) da je muz vara, na ovaj ili onaj nacin, samo sto to neke nece da priznaju sebi.

Ali kako je rekla jedna moja drugarica..." ako ce da me vara neka ga samo da je sa zenskom osobom ( a ne sa muskarcem ) i da je punoletna."

Ima svega na ovom svetu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću se nadovezati...i da ne nosi pare iz kuće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja ubacujem i da ne donese viruse u kucu ;)

Ma ko zna kako bih odreagovala kada bih se nasla u toj situaciji. Sa trenutne tacke gledista, probala bih sama sa sobom da to rascistim u suprotnom trazila bih preporuku mama Bojane za nekog bracnog konsalting maistora (citaj psihoterapeuta) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ja verujem u ovo. Pre ili kasnije, svaki muškarac je u stanju da bude džukela.

kao sto i zena zna biti kucka, zar ne?! :)

varanje nije pristutno samo kod muskaraca...kod zena se to sad mnogo cesce vidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mm-u uvek kazem "ako budes nalazio svalerku gledaj da bude bogata, pa da svi imamo koristi od nje" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takođe...slažem se sa tobom šećeru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prevara je i kod muškaraca i žena podjednako zastupljena..vara onaj ko je nezadovaljan, a i kome se može :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta da radim osecam se kao totalni idot! Naime, mm i ja bili smo u vezi skoro 6 godina i vencali smo se pre pola godine. Nisam mislila da bi me ikada prevario, medjutim u avgustu sam videla da ljubavise putem interneta. Navodno nikada nijednu nije video to je samo zabava isl. Polovina mojih drugarica tvrdi da sam luda jer se nista nije realizovalo u realnosti. Meni je to isto ako ne i gore, pogotovo sto sam videla da cela ta svinjarija traje mnogo dugo. Prvo sam htela da ga ostavim, ali sam se ipak predomislila jer u decembru treba da se porodim i ne mogu u ovom momentu da prolazim kroz sve to. On sada ne prilazi racunaru i prenaglaseno je pazljiv prema meni ali ja nemam vise ni mrvicu poverenja. Kako ponovo uspostaviti normalan odnos nije mi jasno?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, verujem da je za njega to bila samo igra...vidiš i sama sada da ne prilazi računaru...mislim da nema razloga za neke radikalne mere poput razvoda, već jedan malo duži razgovor. Sve najbolje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prevaru ne bih oprostila,jer sa gubitkom poverenja u osobu koju si smatrao/la svojim zivotnim partnerom nestaje veza koju smo imali.

Verujem da zene mogu otici mnogo dalje u tim stvarima no muskarci,kod njih se to lakse primeti.

Sto se nekog dopisivanja tice,nevin/a je dok se ne dokaze suprotno. Ne smatram to razlogom za preteranu brigu,a ponajmanje za razvod. U vezi se o vezi mora razgovarati,tako vidimo gde se nalazimo i kuda sve to vodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.