Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Ja sam već iznela mišljenje na ovu temu, ali moram da primetim da se ne slažem sa Jellenom i LAKI/LUKA da treba biti na oprezu i ne prepuštati se, proveravati sve sumnjive pozive, reči, gestove...moje mišljenje je da se brak zasniva na ljubavi, a održava ga ne ljubav, nego poverenje...većina nas svoje muževe ne voli istim žarom svo vreme braka, pogotovo to neće biti posle 30 godina...uživam sa njim u sadašnjosti i sada nam je lepo, ali ne znam šta će biti za 1, 2, 5, 10 godina...I, rekla sam da bih 1. prevaru oprostila-to znači sex za jednu noć, a ne zabavljanje...a za sebe garantujem da ga nikad ne bih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ruskinja...ja uopšte nisam pomenula provjeravanje...ja to nikada nisam radila niti planiram, ne želim dragocjeno vrijeme trošiti na takve panične napade.

Samo sam rekla da ne vjerujem sama sebi, a kamoli drugome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da jednostavno osoba treba da se nadje u toj situciji pa ce onda videti sta i kako. Ja sam bila sa deckom koji me je prevario i istog momenta, kad sam saznala ja sam raskinula sa njim. I ako sam ga baaaas volela. Al sa muzem mi je drugacije. Ne verujem da bih ga ostavila iz bilo kog razloga jer sam primetila da se drzi dogovora. I poprilicno sam sigurna da i kad bi mu se to desilo, da kada bi se dogovorili o nekim stvarima da bi ih ispostovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je ljubav u pitanju, nisam za kompromise. U brak nesto mnogo i ne verujem, ali u ljubav da. Polazim od sebe - prevarila bih ako nisam zadovoljna u svojoj vezi, ako moj partner nije "dovoljno dobar za mene" - naravno po subjektivnom osecaju, ne objektivno (u ljubavi nista nije objektivno). To isto vazi i za njega - prevarice me ako nemamo dobru i iskrenu komunikaciju, ako se ne razumemo, ako nisam dovoljno dobra za njega, ako nememo slicne predstave o ljubavi, ako se suvise razlikujemo u vrednosnim stavovima... Hmm, ako je sve tako, pa neka me prevari i neka ode... Srecan mu put. Oboje cemo naci nekog ko nam vise odgovra.

Oprosticu mu (ko bira da li ce zavoleti i koga?), ali necu zeleti da budemo bracni partneri. Ocekujem samo da preuzme svoje roditeljske obaveze. Ako ni to ne uradi, onda sam stvarno bila slepa kod ociju kad sam ga birala.

Ne pada mi na pamet da budem prva. Ili sam jedina ili MI ne postojimo.

A da ga kontrolisem? Gluposti. Ljubav se ne cuva na kratkom lancu. Ona nije obaveza. Ne zelim nikoga na silu da drzim pored sebe - to je iscrpljujuce i ponizavajuce za oboje.

Valjda treba da uzivamo sto smo zajedno. Samo opusteno

i ja oivo potpisujem,samo onda smatramda ako vec stvari stoje tako da nema vise ljubavi,povrenja,ovoga,onoga-cemu uopste prevara-kupi se i idi!znaci da nas dvoje imammo problem i nijedna TRECA osoba to nece resiti... treba otici dostojanstveno,prevara samo celu stvar unizava i cini je prljavijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha..ja bas ne verujem nesto ovakvim ,,istrazivanjima``,ali je sve to stvar licnog misljenja...

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ja verujem u ovo. Pre ili kasnije, svaki muškarac je u stanju da bude džukela.

:lol: :lol: Kratko i jasno.

micika voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To im teče u venama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veoma smešan text...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to se uopsteno moze reci za sve ljude- i muskarce i zene!

Ili su prevarili, ili su nekada pomislili na to...

Da li neko moze reci da NIKADA nije pomislio ono "kako bi bilo..."???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikada ne kažem nikada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to se uopsteno moze reci za sve ljude- i muskarce i zene!

Ili su prevarili, ili su nekada pomislili na to...

Da li neko moze reci da NIKADA nije pomislio ono "kako bi bilo..."???

pa bas zato sto ne volim generalizovanje i trpanje u ,,isti kos`` ni ne volim tekstove ovog tipa...opste sve zavisi od licnog iskustva i misljenja...jasno je meni da covek ne moze da zna sta ce ga u zivotu snaci,ali valjda neke principe treba da ima...ili se varam :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je ono sto ja kazem. Sa kim god da sam pricala o vezama, o braku i sl. (oni koji su preko 10, 15 godina) istu pricu pricaju, kako su im muzevi bili super kad su se uzeli, onda su poceli da se menjaju, jedno za drugo, dok se nisu prepoznavali, pa je onda njena ili njegova mama kriva za sve, deca rastu gledaju i slusaju to, sve odlazi ne njih, niko se ne kaje,al asvako ima u dusi nesto sto je hteo a mije mogao, pa ga to kopka, i na kraju spavaju ili u odvojenim krevetima ili u jednom, al' na skroz suprotnim krajevima. (ja zezam muza da je kupio onoliko krevet da bi bio ful opremljen kad se to desi. :P ) Samo hocu da kazem da je to realnost, ja sam svesna toga, al' to ne treba da nas spreci da sanjarimo i da pokusavamo da navedemo nas brak da tece tako da ne dodjemo u ovu situaciju. Jednostavno, mastam i trudim se, al' ne gubim iz glave tu misao, da je to moguce, jer ce me manje boleti, ako mi se dogodi. (donekle sam spremna za to)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to se uopsteno moze reci za sve ljude- i muskarce i zene!

Ili su prevarili, ili su nekada pomislili na to...

Da li neko moze reci da NIKADA nije pomislio ono "kako bi bilo..."???

Meni se milion puta desilo da vidim lika, i da prosto pozelim da se zaglavim u liftu na pola sata, sat, da dozivim sve i svasta, da se odkoci lift, odem odatle i nikad ga ne vidim opet, ali tad te seksualne fantazije prebacim na muza i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se milion puta desilo da vidim lika, i da prosto pozelim da se zaglavim u liftu na pola sata, sat, da dozivim sve i svasta, da se odkoci lift, odem odatle i nikad ga ne vidim opet, ali tad te seksualne fantazije prebacim na muza i to je to.

:lol::lol::lol: Luda si! Verovatno ce se mnogi naci u tome :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Luda si! Verovatno ce se mnogi naci u tome :lol:

:lol: Fora je samo da shvatis da su i oni, pa i mi ljudi, da ako se meni desi da razmisljam tako s vremena na vreme, zasto bi mi bilo cudno da on to radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovu temu imam par prica ispricatati ali nekako ne znam da ih skratim, pa ako smislim :), mozda nekad i napisem.

Kod nas stvarno postoji poverenje, i dosta pricamo na temu Prevara. Tesko da mogu verovati da nije dosao u iskusenje da me prevari, s obzirom da radi kao Sef diskoteke i radi petak, subota, nedelja od 20h pa do 3 ili 4h ujutro. Nikad nisam cula da me je prevario pa se i ne opterecujem.

Ja sam po prirodi ''flerterusa'' sto bi mm rekao, ali nikad ne predjem granicu, i on to zna (pre zabavljanja smo se dugo druzili, pa zna ).

Sinoc majstor postavljao klimu, i kako je digao ruke da je postavi, podigne mu se majca. JAOOOO da ste mu videle stomak, kao cokolada, sve plocice, ma izvajano telo. I ja nista, za jedno 10min ga pitam da li se bavi sportom, kaze Karate, naravno MM pita po cemu sam ukapirala, i ja naravno kazem. On se samo nasmeja. Meni cudno. Medjutim, kad smo kupali Aleksu, on mu kaze: Sine, cim napunis tri godine, tata te upisuje na karate, da te zene jure :) :) :).

Ipak je ljubomora morala izleteti vani :) :) :)

Milkyway, do sutra bih ti pisala gde sam i sta sam sve zamisljala :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Fora je samo da shvatis da su i oni, pa i mi ljudi, da ako se meni desi da razmisljam tako s vremena na vreme, zasto bi mi bilo cudno da on to radi?

hahaha nadjoh se u tome :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...žene, žene...svi smo mi od krvi i mesa...

Kažem ja da je hemija čudo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe sam se Jellena odmah i setila, meni je bolje da se ne vracam na posao :) :) :)

kad me jedan majstor ''zanese'' :) :) :)

Eto, kad se najmanje nadas....... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe sam se Jellena odmah i setila, meni je bolje da se ne vracam na posao

kad me jedan majstor ''zanese''

Eto, kad se najmanje nadas.......

hahahahaha...to samo znaci da treba da ides cesce medju ljude tj momke,pa ces se navici :lol::lol::lol: oguglaces :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au...kud mene?

Pa nisam valjda takav utisak ostavila?

Ja samo tvrdim da će svako izgubiti bar na trenutak razum kada ugleda privlačnu/og, sexy osobu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A draga moj LEGENDA da taj "majstor" nije bio poklon uz klimu, samo što ti nisi iskoristila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.