Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Da vam odgovorim radoznalice jedne...

Trenutno se ništa ne događa, ali ne tvrdim da neće... :P

Ja samo vjerujem u "hemiju" između dvoje ljudi...neka čudna sila! Mislim, dešavalo mi se to prije braka...divan osjećaj(ali kratko traje, bar kod mene)...

I ovde ce trebati Serlok ili sam ja stvarno prava plavusa...hihihi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se RUSKINJA ne vrati...ona nam je ŠERLOK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam zadovoljna odgovorom :) :) :)B)

Ali cekamo Ruskinju.

A da je divan osecaj, JESTE, DIVAN JE.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravila ne bih sigurno ali da li bih oprostila... zaista ne znam... Nekadasnjem decku sam oprostila, a da li bih muzu, zavisi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je mene moj muz prevario, ili bar pokusao, ili opet nesto veoma slicno, jer sam imala neobicnu, a opet tako banalnu situaciju...

Nekoliko dana on ide u grad, kupuje stvari za u kucu. Ja mu nekoliko puta rekoh da hocu sa njim, da vidim jos neke stvari, on kao sutra cemo, bla, bla, bla... Ja ok. Nemam razloga da sumljam, ekstra se slazemo. Dolazi on negde oko 18h kuci (bio 2 sata u gradu) i kaze meni da ce ga mozda zvati komsija na pivo. Ja kazem ok, taman da se i ja vidim s drustvom. Ode on da se tusira. Kad zapista mu telefon, uzmem da vidim da nije on, da mu kazem ako treba da pozuri, kad ono pise "Branko" (nije se video sa njim vise od godinu dana). Ja otvorim poruku kad kaze: "Veljko, izvini molim te, nisam ti videla pre neko vece, nadam se da se ne ljutis i da cemo izgladiti stvari." Ja izadjem iz poruke sednem i cekam. Izadje on iz kupatila, ja mu rekoh "stigla ti poruka". On uze fon, lista, cita, kao nije mu jasno, i pita mene "sta je ovo, ko je ovo?" Ja mu kazem "ako ti neznas kako mislis da ja znam". On se kao iznervirao, zaprepastio i sl. kao nista mu nije jasno. Ja mu kazem okreni je, on kaze "hocu boli me uvo da trosim telefon na takve gluposti, sigurno je ogresila". (Mislim pogresila, da kako da ne) Ja mu kazem da je to nemoguce iz prostog razloga sto je ima u telefonu kao Branko (nije nepoznati) i tako dalje... On sve kao nezna. Ja joj napisem poruku sa njegovog: "devojko, neznam ko si, al' mislim da si pogresila. Nemoj me, molim te uznemiravati vise." Ona mi mrtva ladna napise(opet na njegov):"Ja tebi nisam nista poslala, vec Veljku. Kada tebi budem, ti odgovori, a do tad idi peri sudove!" Ja POPIZDELA!!! Ne samo sto mi krade muza vec me i vredja... Sa njim radi sta hoces, al mene ne diraj!!! Ja navalim na Veljka i zovi je, i ko je, on sve nece i sve nezna! A ona nas sve cima, ujutru, uvece, u toku dana... Ja se nameracim, prepisem njen broj i pocnem da je cimam sa skrivenog. Ako je ona nas cimala 3 puta na dan ja sam nju 33 puta. Polako je pocela da zaboravlja na Veljka. Nisam mu dala ni sekunde da bude sam. (ni u wc nije isao a da zatvori vrata, kamoli sta drugo-htela sam da budem sigurna da joj nece javiti da sam ja ta koja je cima.) Pocela sam i u noc da je cimam. Odem u wc u 3 ujutru, zovnem je, i pustim da se javi, da znam da je budna, pa krenem da je cimam. 333 puta. Ona izgasi telefon, ja sacekam 10 min, pa pocnem opet. Nisam joj davala mira nikako. Kad god da sam je pustala da mi se javi, nisam joj nista odgovarala jer nisam htela da zna da sam zensko. Ona je i plakala i pretila da ce me prijaviti telekomu, da ce saznati moj broj i sl. al nisam odustajala. Bila je ubedjena da sam manijak. Jos mi je draze bilo to sto je moja kartica kupljne u MTS-u na Veljkovo ime, ako bi nekog teretili, to bi bio on, ne ja. I tako sam nastavila, dok mi nije stigla poruka od nje da me razotkrila. To mi je bio jos veci povod da nastavim. U medju vremenu je totalno zaboravila na Veljka. Cimala sam je jos dobrih 7 dana, i pocela ja da mi preti kako ce da mi ukinebroj i tako to. Mene je bolelo uvo. Novi 063 broj na trafici 200 kinti. Nastavila sam da je cimam jos 10-tak dana, i vec mi je dosadila bila. Postala je previse pateticna. Plakala je, molila da prestanem, govorila je da nezna sta je uradila, al da se to nece ponoviti i sl. Tad sam i prestala... Nikad nisam saznala ko je ona bila, al' ona mi je sad kao zelena karta, kao dzoker koji uvek pali. Kad god me napadne za nesto ja odmah pitam ko je Branko, i o tome se vise ne prica. Nema, NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bre milkyway , trebalo je da saznas ko je..uzmes broj i javis roditeljima da im se cera malo zeki sa tvojim muzem i da je prevaspitaju.....ali dobro nema veze.....muka mi je od tih debilusa, jer to sto se ona "vidja" sa tvojim muzem nije samo ona kriva, ali da te vredja, to je vec bezobrazluk......

nego nemoj muzu da prebacujes stalno za branka jer ipak si ti njemu oprostila, nemoj celog zivota da mu nabacujes na nos da mu se ne smuci.......

ako je iole normalan covek, skontace da je pogresio i sta je moglo da mu se desi da to ne bi ponovo radio.....ne moras mu stalno ponavljati :)

ne stajem na njegovu stranu, daleko bilo, ali govorim to zbog tebe.....

i bez nerviranja....kad si oprostila, ajmo sad od pocetka.....:)

mada ko zna i da li se vidjao sa njom....meni su namestali takve zvrcke i spletke da ja visem ne verujem niusta.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je mene moj muz prevario, ili bar pokusao, ili opet nesto veoma slicno, jer sam imala neobicnu, a opet tako banalnu situaciju...

Nekoliko dana on ide u grad, kupuje stvari za u kucu. Ja mu nekoliko puta rekoh da hocu sa njim, da vidim jos neke stvari, on kao sutra cemo, bla, bla, bla... Ja ok. Nemam razloga da sumljam, ekstra se slazemo. Dolazi on negde oko 18h kuci (bio 2 sata u gradu) i kaze meni da ce ga mozda zvati komsija na pivo. Ja kazem ok, taman da se i ja vidim s drustvom. Ode on da se tusira. Kad zapista mu telefon, uzmem da vidim da nije on, da mu kazem ako treba da pozuri, kad ono pise "Branko" (nije se video sa njim vise od godinu dana). Ja otvorim poruku kad kaze: "Veljko, izvini molim te, nisam ti videla pre neko vece, nadam se da se ne ljutis i da cemo izgladiti stvari." Ja izadjem iz poruke sednem i cekam. Izadje on iz kupatila, ja mu rekoh "stigla ti poruka". On uze fon, lista, cita, kao nije mu jasno, i pita mene "sta je ovo, ko je ovo?" Ja mu kazem "ako ti neznas kako mislis da ja znam". On se kao iznervirao, zaprepastio i sl. kao nista mu nije jasno. Ja mu kazem okreni je, on kaze "hocu boli me uvo da trosim telefon na takve gluposti, sigurno je ogresila". (Mislim pogresila, da kako da ne) Ja mu kazem da je to nemoguce iz prostog razloga sto je ima u telefonu kao Branko (nije nepoznati) i tako dalje... On sve kao nezna. Ja joj napisem poruku sa njegovog: "devojko, neznam ko si, al' mislim da si pogresila. Nemoj me, molim te uznemiravati vise." Ona mi mrtva ladna napise(opet na njegov):"Ja tebi nisam nista poslala, vec Veljku. Kada tebi budem, ti odgovori, a do tad idi peri sudove!" Ja POPIZDELA!!! Ne samo sto mi krade muza vec me i vredja... Sa njim radi sta hoces, al mene ne diraj!!! Ja navalim na Veljka i zovi je, i ko je, on sve nece i sve nezna! A ona nas sve cima, ujutru, uvece, u toku dana... Ja se nameracim, prepisem njen broj i pocnem da je cimam sa skrivenog. Ako je ona nas cimala 3 puta na dan ja sam nju 33 puta. Polako je pocela da zaboravlja na Veljka. Nisam mu dala ni sekunde da bude sam. (ni u wc nije isao a da zatvori vrata, kamoli sta drugo-htela sam da budem sigurna da joj nece javiti da sam ja ta koja je cima.) Pocela sam i u noc da je cimam. Odem u wc u 3 ujutru, zovnem je, i pustim da se javi, da znam da je budna, pa krenem da je cimam. 333 puta. Ona izgasi telefon, ja sacekam 10 min, pa pocnem opet. Nisam joj davala mira nikako. Kad god da sam je pustala da mi se javi, nisam joj nista odgovarala jer nisam htela da zna da sam zensko. Ona je i plakala i pretila da ce me prijaviti telekomu, da ce saznati moj broj i sl. al nisam odustajala. Bila je ubedjena da sam manijak. Jos mi je draze bilo to sto je moja kartica kupljne u MTS-u na Veljkovo ime, ako bi nekog teretili, to bi bio on, ne ja. I tako sam nastavila, dok mi nije stigla poruka od nje da me razotkrila. To mi je bio jos veci povod da nastavim. U medju vremenu je totalno zaboravila na Veljka. Cimala sam je jos dobrih 7 dana, i pocela ja da mi preti kako ce da mi ukinebroj i tako to. Mene je bolelo uvo. Novi 063 broj na trafici 200 kinti. Nastavila sam da je cimam jos 10-tak dana, i vec mi je dosadila bila. Postala je previse pateticna. Plakala je, molila da prestanem, govorila je da nezna sta je uradila, al da se to nece ponoviti i sl. Tad sam i prestala... Nikad nisam saznala ko je ona bila, al' ona mi je sad kao zelena karta, kao dzoker koji uvek pali. Kad god me napadne za nesto ja odmah pitam ko je Branko, i o tome se vise ne prica. Nema, NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA!!!

Svaka tebi cast kad si imala zivaca za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bre milkyway , trebalo je da saznas ko je..uzmes broj i javis roditeljima da im se cera malo zeki sa tvojim muzem i da je prevaspitaju.....ali dobro nema veze.....muka mi je od tih debilusa, jer to sto se ona "vidja" sa tvojim muzem nije samo ona kriva, ali da te vredja, to je vec bezobrazluk......

nego nemoj muzu da prebacujes stalno za branka jer ipak si ti njemu oprostila, nemoj celog zivota da mu nabacujes na nos da mu se ne smuci.......

ako je iole normalan covek, skontace da je pogresio i sta je moglo da mu se desi da to ne bi ponovo radio.....ne moras mu stalno ponavljati :)

ne stajem na njegovu stranu, daleko bilo, ali govorim to zbog tebe.....

i bez nerviranja....kad si oprostila, ajmo sad od pocetka.....:)

mada ko zna i da li se vidjao sa njom....meni su namestali takve zvrcke i spletke da ja visem ne verujem niusta.....

Znam, hvala na savetu. Ne iskoriscavam ja to stalno, al znas ono, kad zapne ko mutav za nesto, ti znas da je u pravu, i on to una, pa krene od Kulina Bana i vidis da nece na dobro da izadje, e tad ja to potegnem, bacimo dve tri reci jos i posle ok. He, pa ne bih ja taj dzoker tek tako iskoriscavala... A kaze on meni: " Znas mozda je neko uzeo moj telefon negde u lokalu pa ukucao svoj broj u moj imenik, pa sad da nas zaj*bava". Ja sam se samo nasmejala pa dodala: "Jos da pogodi da bude Branko a ne Ilija(njegov otac) ili Zeljko (njegov brat) ni Zarko (njegov rodjak), nego bas Branko...(inace njegove poruke nisam nikad citala niti sam se javljala na njegove pozime jer me je ekstremno iritirao!)" Bilo kako bilo, proslo je, ne ponovilo se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka tebi cast kad si imala zivaca za to

Eeeee... Neznas ti kakav ja psihopata mogu da budem kad se nekom stvaaaaaarno nameracim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milky-nek si ti njoj pokazala...cuj ti tog njenog odgovora,,ja pisem poruku njemu,ti PREI SUDJE``,,,MAJCINO BI MI MLEKO POVRATILA !!! za prevaru treba dvoje,samo mala ocigledno nije shvatila SVOJU ulogu u svemu tome i gde joj je mesto(a to je da je ONA necija K**VA!)i ja bi je isto tako! da je iskulirala tvoj sms,pa hajde,a da mi ona tu nesto pametuje i ponizava preko poruka,e ne bi majci....

NE BRANIM TVOG MUZA...ja ti se divim da si oprostila! ja ,licno,ne bih( to ne znaci da sam ja u pravu vec da svako licnost za sebe resava neke situacije)...kad bi mi se u rukama nasao takav konkretan dokaz,bilo bi ,,hvala lepo,dovidjenja``..znam da to nije lako kad si u braku,ali da me neko tako zgazi i jos me laze u lice,ja to ne bih mogla da predjem...secer je u pravu,ne treba mu se sad non-stop nabijati to na nos....a ja to ne bih izdrzala.

drago mi je da ti i posle svega imas poverenja u njega da nastavis dalje.

u svakom slucaju,svaka ti cast!!! samo cvrsto! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je ono što ja kažem, nikada se ne treba opustiti...Nikada ne znaš šta te čeka!

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je ono što ja kažem, nikada se ne treba opustiti...Nikada ne znaš šta te čeka!

Tako je Jellena,ja isto to mislim!Sa svih strana vreba neka opasnost,ne treba nista prepustati slucaju,samo se pitam dokle tako!?Oni su tako opusteni,a mi???? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Jellena,ja isto to mislim!Sa svih strana vreba neka opasnost,ne treba nista prepustati slucaju,samo se pitam dokle tako!?Oni su tako opusteni,a mi???? :angry:

SVE TO ZAVISI D OPSOBE DO OSOBE,ZNATE KAKO SE KAZE-KO SE JEDNOM OPECE I NA HLADNO PIRI.ja ne mogu da zivim sa nekim a da u tu osobu nemam poverenja i da mi u mozgu stalno kljucka neka sumnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne bih mogla da oprostim prevaru!!!!smatram da jeste privlacnost cudna i lepa stvar,ali ako vec se neko nekome toliko svidi da bi prevario bracnog druga,treba to lepo da kaze,uradi to,i molim lepo,svako ima pravo da bira,niko nikoga ne drzi na uzici.e sad,ko moze da oprosti,i to je o.k.svi smo mi razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVE TO ZAVISI D OPSOBE DO OSOBE,ZNATE KAKO SE KAZE-KO SE JEDNOM OPECE I NA HLADNO PIRI.ja ne mogu da zivim sa nekim a da u tu osobu nemam poverenja i da mi u mozgu stalno kljucka neka sumnja...

Ja sam i dalje ubedjena da on mene nije prevario, vec da je to ili hteo ili da je neko muvanje bilo u pitanju. Pa ne bi ona tako lako odustala od njega da tu ima nesto vise. A i mislim da bi se njegovo ponasanje promenilo prema meni. Al bilo kako bilo, ja se necimam uopste. Do konkretnog dokaza. Mislim da je to bio neki pokusaj da se pobegne iz rutine ili bilo sta... Do tad sam mislila kako nema teorije da ja to oprostim, al sad sam u fazonu samo da sam ja prva!!!! Za 2, 3 ili 16-tu me boli uvo, al' ako meni nesto zafali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVE TO ZAVISI D OPSOBE DO OSOBE,ZNATE KAKO SE KAZE-KO SE JEDNOM OPECE I NA HLADNO PIRI.ja ne mogu da zivim sa nekim a da u tu osobu nemam poverenja i da mi u mozgu stalno kljucka neka sumnja...

Ja sam i dalje ubedjena da on mene nije prevario, vec da je to ili hteo ili da je neko muvanje bilo u pitanju. Pa ne bi ona tako lako odustala od njega da tu ima nesto vise. A i mislim da bi se njegovo ponasanje promenilo prema meni. Al bilo kako bilo, ja se necimam uopste. Do konkretnog dokaza. Mislim da je to bio neki pokusaj da se pobegne iz rutine ili bilo sta... Do tad sam mislila kako nema teorije da ja to oprostim, al sad sam u fazonu samo da sam ja prva!!!! Za 2, 3 ili 16-tu me boli uvo, al' ako meni nesto zafali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Jellena,ja isto to mislim!Sa svih strana vreba neka opasnost,ne treba nista prepustati slucaju,samo se pitam dokle tako!?Oni su tako opusteni,a mi???? :angry:

JA MISLIM da bi se bas trebalo opustiti.....jer ako ce nesto da se desi desice se.....e sad da budem stalno pod pritiskom u fazonu "covece ako se sad ugojim 5 kg, naci ce odmah drugu"....ili slicno nesto, e onda nek je i nadje!

uzivajte bre devojke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA MISLIM da bi se bas trebalo opustiti.....jer ako ce nesto da se desi desice se.....e sad da budem stalno pod pritiskom u fazonu "covece ako se sad ugojim 5 kg, naci ce odmah drugu"....ili slicno nesto, e onda nek je i nadje!

uzivajte bre devojke!

I ja tako kontam... Sve dok sam ja prva... Za ostala me boli uvo. Ako ce da nadje, ako vec nije, ja ga nemogu spreciti, al' zato mogu da sacuvam svoje zivce i uzivam, i naravno nikad, ali nikad ne dam na sebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je ljubav u pitanju, nisam za kompromise. U brak nesto mnogo i ne verujem, ali u ljubav da. Polazim od sebe - prevarila bih ako nisam zadovoljna u svojoj vezi, ako moj partner nije "dovoljno dobar za mene" - naravno po subjektivnom osecaju, ne objektivno (u ljubavi nista nije objektivno). To isto vazi i za njega - prevarice me ako nemamo dobru i iskrenu komunikaciju, ako se ne razumemo, ako nisam dovoljno dobra za njega, ako nememo slicne predstave o ljubavi, ako se suvise razlikujemo u vrednosnim stavovima... Hmm, ako je sve tako, pa neka me prevari i neka ode... Srecan mu put. Oboje cemo naci nekog ko nam vise odgovra.

Oprosticu mu (ko bira da li ce zavoleti i koga?), ali necu zeleti da budemo bracni partneri. Ocekujem samo da preuzme svoje roditeljske obaveze. Ako ni to ne uradi, onda sam stvarno bila slepa kod ociju kad sam ga birala.

Ne pada mi na pamet da budem prva. Ili sam jedina ili MI ne postojimo.

A da ga kontrolisem? Gluposti. Ljubav se ne cuva na kratkom lancu. Ona nije obaveza. Ne zelim nikoga na silu da drzim pored sebe - to je iscrpljujuce i ponizavajuce za oboje.

Valjda treba da uzivamo sto smo zajedno. Samo opusteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pada mi na pamet da budem prva. Ili sam jedina ili MI ne postojimo.

A da ga kontrolisem? Gluposti. Ljubav se ne cuva na kratkom lancu. Ona nije obaveza. Ne zelim nikoga na silu da drzim pored sebe - to je iscrpljujuce i ponizavajuce za oboje.

Valjda treba da uzivamo sto smo zajedno. Samo opusteno

Mama Bojana,upravo tako. Ovo si baš lepo sročila. Slažem se sa tobom u potpunosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa mama Bojaninim odgovorom,ali bih mu ja ipak i odsekla onu stvar da se vise nikada ne seti da uradi tako nesto,ne meni,jer bi ga ja ostavila vec nekoj sledecoj...Iznerviram se uvek oko toga jer ako zena moze sve postici da pere,pegla,cisti,cuva decu,radi...i njemu ni to nije dovoljno vec je vara pa onda aj zdravo!!!!!!!Barem je dao do znanja kakav je covek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaista ne mogu sada da kazem da li bih oprostila ili ne.Nisam se nikada nasla u takvoj situaciji pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim bih li oprostila ili ne.Desavalo mi se da za neke stvari u zivotu reagujem potpuno drugacije od onog kako sam bila ubedjena da bih reagovala ako mi se dese.Tako da,mogu ja sad da tvrdim da ne bih oprostila a ako me zadesi da ipak oprostim ili obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaista ne mogu sada da kazem da li bih oprostila ili ne.Nisam se nikada nasla u takvoj situaciji pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim bih li oprostila ili ne.Desavalo mi se da za neke stvari u zivotu reagujem potpuno drugacije od onog kako sam bila ubedjena da bih reagovala ako mi se dese.Tako da,mogu ja sad da tvrdim da ne bih oprostila a ako me zadesi da ipak oprostim ili obrnuto.

naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaista ne mogu sada da kazem da li bih oprostila ili ne.Nisam se nikada nasla u takvoj situaciji pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim bih li oprostila ili ne.Desavalo mi se da za neke stvari u zivotu reagujem potpuno drugacije od onog kako sam bila ubedjena da bih reagovala ako mi se dese.Tako da,mogu ja sad da tvrdim da ne bih oprostila a ako me zadesi da ipak oprostim ili obrnuto.

slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam već iznela mišljenje na ovu temu, ali moram da primetim da se ne slažem sa Jellenom i LAKI/LUKA da treba biti na oprezu i ne prepuštati se, proveravati sve sumnjive pozive, reči, gestove...moje mišljenje je da se brak zasniva na ljubavi, a održava ga ne ljubav, nego poverenje...većina nas svoje muževe ne voli istim žarom svo vreme braka, pogotovo to neće biti posle 30 godina...uživam sa njim u sadašnjosti i sada nam je lepo, ali ne znam šta će biti za 1, 2, 5, 10 godina...I, rekla sam da bih 1. prevaru oprostila-to znači sex za jednu noć, a ne zabavljanje...a za sebe garantujem da ga nikad ne bih prevarila dok god smo zajedno, bez obzira u kakvim smo odnosima...sad zaključujem i sama da sam više racionalna, nego emotivna, uvek prvo razmišljam glavom, a ne srcem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.