Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Joj Boze sto stvori muskarce,samo nas nerviraju :( ako bude poricao stvari ce mu leteti kroz prozor nece stici ni da trepne vec ima da bude na ulici. Do sad smo imali otvoren odnos,neznam gde smo pogresili i sta to nevalja nasoj vezi da je dovelo do toga. Stvarno se trudim da nas brak opstane ali da bi to uspelo trebao bi i on to da radi ali je ocigledno da je prestao....sto?....neznam

Ne moze se sacuvato nesto sto je davno izgubljeno i nesto sto ne cuvaju oboje ... neke ( pogresne ) odluke mogu da nas kostaju bacenih godina ali ako ne pokusas da vas spases mozda opet pogresis , ne znam sta bih ti rekla ... Ona je 4 nedelje cutala a znala , dok nije prikupila sve sto je mogla i sad se sprema da ga ostavi definitvno , priznao ne priznao , vise je neinteresuje .... Cesto je strpljenje put do cilja ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze se sacuvato nesto sto je davno izgubljeno i nesto sto ne cuvaju oboje ... neke ( pogresne ) odluke mogu da nas kostaju bacenih godina ali ako ne pokusas da vas spases mozda opet pogresis , ne znam sta bih ti rekla ... Ona je 4 nedelje cutala a znala , dok nije prikupila sve sto je mogla i sad se sprema da ga ostavi definitvno , priznao ne priznao , vise je neinteresuje .... Cesto je strpljenje put do cilja ....

to je taj rad B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam ispricam moj slucaj hvatanja na delu , naravno bivseg momka :D

Pocela ja da sumnjam po njegovom ponasanju da se nesto desava , svaka zena posle odredjenog vremena to moze da primeti jer su muskarci ( SVI DO JEDNOG ) kao knjige , samo ih posmatraj ... I Skontam ja jedno vece da se on dogovorio nesto sa nekim pa mene eskivira nesto tipa ( radio je kao konobar ) nemoj dolaziti ima neki pijani majmun tu , a zna da ja mrzim pijane ljude ... ma reko vazi nije problem , vidimo se sutra... I uzmem od brata auto i parkiram se par kuca od njegove .... Sedimo sestra i ja u kolima , satima ... on nikad da dodje , vec sam mislila da nece biti nista , kad stize covek sa cica macom :D Ulaze u kucu ... ja sve gledam ... letnje doba , prozor otvoren od njegove spavace sobe koja je sa ulice .... a ja ispod njega :D pustila ih da dodju do onog najsladjeg dela i uskocila im kroz prozor u sobu :D :D :D a oni ko od majke rodjeni :D Nikad u zivotu laksi raskid nisam imala , kuko je i plakao i kumio i molimo mesecima .... Samo aus od mene , mrs dzukelo , nikad vise :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam ispricam moj slucaj hvatanja na delu , naravno bivseg momka :D

Pocela ja da sumnjam po njegovom ponasanju da se nesto desava , svaka zena posle odredjenog vremena to moze da primeti jer su muskarci ( SVI DO JEDNOG ) kao knjige , samo ih posmatraj ... I Skontam ja jedno vece da se on dogovorio nesto sa nekim pa mene eskivira nesto tipa ( radio je kao konobar ) nemoj dolaziti ima neki pijani majmun tu , a zna da ja mrzim pijane ljude ... ma reko vazi nije problem , vidimo se sutra... I uzmem od brata auto i parkiram se par kuca od njegove .... Sedimo sestra i ja u kolima , satima ... on nikad da dodje , vec sam mislila da nece biti nista , kad stize covek sa cica macom :D Ulaze u kucu ... ja sve gledam ... letnje doba , prozor otvoren od njegove spavace sobe koja je sa ulice .... a ja ispod njega :D pustila ih da dodju do onog najsladjeg dela i uskocila im kroz prozor u sobu :D a oni ko od majke rodjeni :D Nikad u zivotu laksi raskid nisam imala , kuko je i plakao i kumio i molimo mesecima .... Samo aus od mene , mrs dzukelo , nikad vise :D :D

:D:lol:

iZBACUJE MI FORUM:Sledeće greške su nađene

Napisali ste ovu poruku sa više smajlija nego što je dozvoljeno. Molimo vas da smanjite broj smajlija PA JA HOCU JOS DA SE SMEJEM Hahahahahahahhahahahahaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol:

iZBACUJE MI FORUM:Sledeće greške su nađene

Napisali ste ovu poruku sa više smajlija nego što je dozvoljeno. Molimo vas da smanjite broj smajlija PA JA HOCU JOS DA SE SMEJEM Hahahahahahahhahahahahaaaa

Ma show , da znas da sam se i ja smejala , kad sam uskocila kroz prozor oni goli , na stolu milka sa krupnim lesnicima koju ooooobozavam :D ja sela na stolicu , uzela milku i umirala od smeha njihovim skamenjenim facama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je taj rad B)

Ahahahah nemozete da verujete sta sam sad videla.Ulogujem se ja lepo na muzicev profil da bi grala neku bzvze igricu dok ga cekam da dodje kad neki gabor nad gaborima mi posla ''srculenca'' na chatu :lol: znaci uzas kako je gadna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene su igrice, ali na njegovom telefonu odvele do strasnog saznanja :) Puste zalosti koliko su jadni. Preko hleba, traze pogacu, a na kraju ce zavrsiti sa budjavom kiflom!!! Glavu gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma show , da znas da sam se i ja smejala , kad sam uskocila kroz prozor oni goli , na stolu milka sa krupnim lesnicima koju ooooobozavam :D ja sela na stolicu , uzela milku i umirala od smeha njihovim skamenjenim facama :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Jao Sanja :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene su igrice, ali na njegovom telefonu odvele do strasnog saznanja :) Puste zalosti koliko su jadni. Preko hleba, traze pogacu, a na kraju ce zavrsiti sa budjavom kiflom!!! Glavu gore

Ma samo ga cekam. Zvala sam ga namerno i rekla sta se desilo znaci nije mu dobro preznojava se satro boli ga uvo kao to neka budala sigurno xD e da i rece nemoj da mi dizes tenziju nasta mu ja kazem ma opusteno nema potrebe da je dizem :lol: a kad dodje maca na vratanca BUM vratanca joj otkinu glavu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocekuju da vise verujemo njihovim lazima, nego svojim ocima!!! Samo polako...vi ste u braku, a ja sam ipak "samo" u vezi. Samo polako, smireno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocekuju da vise verujemo njihovim lazima, nego svojim ocima!!! Samo polako...vi ste u braku, a ja sam ipak "samo" u vezi. Samo polako, smireno!!!

Ma jok bebac prosla me ta faza nerviranja sad sam raspolozena da j...m sve po spisku ja se izvinjavam na recniku. Sta on misli da sam ja ogranicena ko kvadrat e tu se malo presao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bivseg tecka uhvatila tako sto sam prepisala broj od doticne i predstavila se kao on,da mi je ovo novi br i slicno i na blef sam je uhvatila.Posaljem ja poruku kao sedim s drugom a on mi ne veruje sta je bilo medju nama i tako mi ona sve lepo napisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok bebac prosla me ta faza nerviranja sad sam raspolozena da j...m sve po spisku ja se izvinjavam na recniku. Sta on misli da sam ja ogranicena ko kvadrat e tu se malo presao...

Ti si i mene zeznula...ja koja sam po prirodi zivac i imam uzasno kratak fitilj, to jutro sam bila savrseno mirno kada sam mu iznosila sta znam i da su sve inform provereno tacne...da li zato sto tu celu noc nisam spavala ili sta mi je bilo nemam pojma...Ali zato sam se jadala na forumu tri dana... Tesko mi je bilo uzas...I zaista hvala svim zenicama ovde na podrsci :)

Ja sam bivseg tecka uhvatila tako sto sam prepisala broj od doticne i predstavila se kao on,da mi je ovo novi br i slicno i na blef sam je uhvatila.Posaljem ja poruku kao sedim s drugom a on mi ne veruje sta je bilo medju nama i tako mi ona sve lepo napisa.

A u mom sluaju doticna "dama" nije ni znala da ja postojim i masa tih pacenica nemaju pojma da su oni zauzeti, ozenjeni itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma show , da znas da sam se i ja smejala , kad sam uskocila kroz prozor oni goli , na stolu milka sa krupnim lesnicima koju ooooobozavam :D ja sela na stolicu , uzela milku i umirala od smeha njihovim skamenjenim facama :D

Definitivno bih je i ja pojela, znaci ne bih mogla odoleti ni u takvoj situaciji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahah nemozete da verujete sta sam sad videla.Ulogujem se ja lepo na muzicev profil da bi grala neku bzvze igricu dok ga cekam da dodje kad neki gabor nad gaborima mi posla ''srculenca'' na chatu :lol: znaci uzas kako je gadna :lol:

Juuuu, ja bih je prijavila za psihicko zlostavljanje :lol:

Ja sam uvek govorila "ako me prevaris, neka to bude lepotica, pametna, dobra, ma divna, da makar znam zasto si to uradio, ne ponizavaj me tako da me zamenis za neku dronfulju". A vidis, to uvek budu neke horroruse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo ga cekam. Zvala sam ga namerno i rekla sta se desilo znaci nije mu dobro preznojava se satro boli ga uvo kao to neka budala sigurno xD e da i rece nemoj da mi dizes tenziju nasta mu ja kazem ma opusteno nema potrebe da je dizem :lol: a kad dodje maca na vratanca BUM vratanca joj otkinu glavu xD

Najjadniji su kada se vec na ivici ponora pokusavaju izvuci, nema niceg smesnijeg, naravno kada gledas sa strane ili posle nekog vremena. Ne znaju sacuvati ni ono malo dostojanstva i postovati svoju zenu/devojku pa da kazu kako jeste.

Pazi, nemoj da mu dizes tenziju.....pa ko je lud???

Najradije bih rekla, nije to nista, ali Tinana, jasno je da je kriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si i mene zeznula...ja koja sam po prirodi zivac i imam uzasno kratak fitilj, to jutro sam bila savrseno mirno kada sam mu iznosila sta znam i da su sve inform provereno tacne...da li zato sto tu celu noc nisam spavala ili sta mi je bilo nemam pojma...Ali zato sam se jadala na forumu tri dana... Tesko mi je bilo uzas...I zaista hvala svim zenicama ovde na podrsci :)

A u mom sluaju doticna "dama" nije ni znala da ja postojim i masa tih pacenica nemaju pojma da su oni zauzeti, ozenjeni itd.

to je veoma vazno, da ne oseti labilnost na koju ce pokusati da se hvata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuu, ja bih je prijavila za psihicko zlostavljanje :lol:

Ja sam uvek govorila "ako me prevaris, neka to bude lepotica, pametna, dobra, ma divna, da makar znam zasto si to uradio, ne ponizavaj me tako da me zamenis za neku dronfulju". A vidis, to uvek budu neke horroruse.

ninuska.h to sam i ja govorila, i budi maher da ja to ne saznam i ne osetim. Ali nismo ponizene mi, vec oni, koji zbog takvih grobova, gube ono sto valja!!! :lol: Njihova bruka je kada ljudi vide da su sa konja, spali na kokosku (mada je i kokoska dama za te njihove zamene) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Ne mogu da se ne nasmejem od tuge na sve ove komentare... Nikada ne reci nikada...ni za sta na svetu! Tinana da on nju kulira i otkacinje ni jednu poruku joj ne bi poslao, pogotovo je ne bi oslovljavao sa.."MAZO" izvini mozda smatras da sam surova i gadna, ali ja sam samo realna. Prevario me je, niti sam zaboravila, niti oprostila, ali on je jos uvek tu. :mellow:

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

I bolje vam je mozda da ste sami nego sa budalom ;) ;) hrabra si ti bice to sve ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

MOJbebac,ako zelis predji una temu jadanje,tu smo da te slusamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa smucila sam vam se!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa smucila sam vam se!!!!

Ovde smo da jedna drugu slusamo i damo neki savet ako znamo,nemoj tako da ramisljas.Sad ti je potrebna podrska,za nedelju dana ces ti nekog podrzavati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

Ko zna zasto je to dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninuska.h to sam i ja govorila, i budi maher da ja to ne saznam i ne osetim. Ali nismo ponizene mi, vec oni, koji zbog takvih grobova, gube ono sto valja!!! :lol: Njihova bruka je kada ljudi vide da su sa konja, spali na kokosku (mada je i kokoska dama za te njihove zamene) :D

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.