Nizak stomak

odgovora

Objavljeno

Drage trudnice i iskusne mame,par saveta nam je potrebno-ja sam u prvoj trudnoci i sve mije i strano i svaku promenu gledam sa strahom...

Verujem da ima jos nas koje zele znati o stomacicima tokom trudnoce...

Ono sto je mene zabrinulo,u 35/36 sam nedelji trudnoce,stomak mi se spustio-iako imam nisku trudnocu,jedva sedim,srce mi cesto jako lupa,a beba mi je sada mirnija no pre sto je bila..Inteeresuje me da li je to "normalno"...?!Znaci osetim je,ali manje no pre-HVALA VAM :* :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice i iskusne mame,par saveta nam je potrebno-ja sam u prvoj trudnoci i sve mije i strano i svaku promenu gledam sa strahom...

Verujem da ima jos nas koje zele znati o stomacicima tokom trudnoce...

Ono sto je mene zabrinulo,u 35/36 sam nedelji trudnoce,stomak mi se spustio-iako imam nisku trudnocu,jedva sedim,srce mi cesto jako lupa,a beba mi je sada mirnija no pre sto je bila..Inteeresuje me da li je to "normalno"...?!Znaci osetim je,ali manje no pre-HVALA VAM :* :unsure:

Meni se beba manje osecala u osmom nego u sestom i sedmom mesecu. U osmom i devetom su pokreti bili redji, ali jaci. Miruj i radi sta lekar kaze. Uzivaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se beba manje osecala u osmom nego u sestom i sedmom mesecu. U osmom i devetom su pokreti bili redji, ali jaci. Miruj i radi sta lekar kaze. Uzivaj ;)

Heh,mirujem...ali panike nikad na odmet...cudno mi je-ono logicnije mi je da ce biti i csce nemirna i jaca kako ulazi u "kasne"nedelje...to me malo uplasiloa kod mene slabije,vec jednu sedmicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh,mirujem...ali panike nikad na odmet...cudno mi je-ono logicnije mi je da ce biti i csce nemirna i jaca kako ulazi u "kasne"nedelje...to me malo uplasiloa kod mene slabije,vec jednu sedmicu..

Bebac nema vise toliko mesta da bude nemiran. Tesno mu je. Ipak, sve sto te muci, slobodno pitaj lekara, oni za to i sluze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah-to svakako ,ali kad ti termin zakaze kroz dve nedelje,valja cekati...prvo sto radis -ono gledas i citas,trazis pomoc po forumima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.