Odrazvanje kadice za kupanje

odgovora

Objavljeno

Interesuje me kako, odnosno cime, odrzavate kadicu za kupanje. Moje dete ima 3 god, jos uvek nismo renovirali kupatili koje je dosta staro pa dete i dalje kupam u kadici, u kupatilu naravno. Medjutim voda nam je jako losa..ja sam do sad kadicu prala pre i posle upotrebe sa bebi tecnim sapunom i dva nedeljno je izribam sa malo praska za ves. Da li vi kadicu perete i sa sanitarom? Inace za kupatilo koristim Mr Proper, on cini mi se nije prejak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me kako, odnosno cime, odrzavate kadicu za kupanje. Moje dete ima 3 god, jos uvek nismo renovirali kupatili koje je dosta staro pa dete i dalje kupam u kadici, u kupatilu naravno. Medjutim voda nam je jako losa..ja sam do sad kadicu prala pre i posle upotrebe sa bebi tecnim sapunom i dva nedeljno je izribam sa malo praska za ves. Da li vi kadicu perete i sa sanitarom? Inace za kupatilo koristim Mr Proper, on cini mi se nije prejak..

Mi imamo asepsol u spreju. Ponekad je isprskam. Inace, kadicu pre svakog kupanja istusiram vrelom vodom i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo asepsol u spreju. Ponekad je isprskam. Inace, kadicu pre svakog kupanja istusiram vrelom vodom i to je to.

Da Miva, imamo i mi Asepsol pa bih je mogla nekada i time poprskati! Nego , tako me nesto u poslednje vreme uhvatilo da u svemu trazim necistocu... Malena nije nikad bogu hvala imala neki problem, ali eto htedoh bas cuti kako druge majke to rade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo vodom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre kupanja operem vrelom vodom i posle kupanja isperem lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me kako, odnosno cime, odrzavate kadicu za kupanje. Moje dete ima 3 god, jos uvek nismo renovirali kupatili koje je dosta staro pa dete i dalje kupam u kadici, u kupatilu naravno. Medjutim voda nam je jako losa..ja sam do sad kadicu prala pre i posle upotrebe sa bebi tecnim sapunom i dva nedeljno je izribam sa malo praska za ves. Da li vi kadicu perete i sa sanitarom? Inace za kupatilo koristim Mr Proper, on cini mi se nije prejak..

Ja sam lukinu kadicu, kad je porastao malo, prala njegovim samponom ili kupkom, dobro oribam i onda skroz vrelom vodom ga isperem. nikad nisam koristila nikakvu hemiju niti sredstvo za dezinfekciju za kadu. to mi je bilo prejako za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam lukinu kadicu, kad je porastao malo, prala njegovim samponom ili kupkom, dobro oribam i onda skroz vrelom vodom ga isperem. nikad nisam koristila nikakvu hemiju niti sredstvo za dezinfekciju za kadu. to mi je bilo prejako za decu.

Slažem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto praviti veliku 'filozofiju' od pranja kadice,po meni je maltene dovoljna samo vruća voda :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto praviti veliku 'filozofiju' od pranja kadice,po meni je maltene dovoljna samo vruća voda :unsure:

A vala bas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

istuširam vrelom vodom nakon korištenja i posušim krpom....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.