Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Da li biste kupili crna kolica??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li biste kupili crna kolica??

Ja lično ne bih! Videla sam samo jednom na ulici. Mordbidno izgleda. Na stranu izgled, leti se verovatno jako ugreju. Tako da su to dva razloga zašto ne bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja lično ne bih! Videla sam samo jednom na ulici. Mordbidno izgleda. Na stranu izgled, leti se verovatno jako ugreju. Tako da su to dva razloga zašto ne bih.

Ok, i ja sam takvog misljenja, malo mi je bzvz. Al reko da vidim dal sam jedina. Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li biste kupili crna kolica??

Ja lično ne bih! Videla sam samo jednom na ulici. Mordbidno izgleda. Na stranu izgled, leti se verovatno jako ugreju. Tako da su to dva razloga zašto ne bih.

Em sto bi se grejala em sto verujem da bi se na crnom strasno videlo kad su prljava od njihovih cipelica, a ne bih uzela crna jer je toliki izbor razlicitih boja... Mi imamo svetlo siva i to mi nije bas bilo najdraze ali tih nije bilo ni u jednoj drugoj boji, pa opet ne volim bas ni sto su siva a ne crna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vi verujete da ovde skoro svi imaju crna kolica :blink: Vrlo retko mogu da se vide crvena ili u nekoj drugoj boji,a npr.roze nisam nigde videla.Moguce da je to bas zato da skupe toplotu,posto je hladno :unsure: ,nemam pojma.Mi smo velika kolica narucili preko interneta,kombinacija sive i kivi zelene,a sada smo kupili letnja kombinacija sive,bele i crne.

Cak sam videla i crni krevetac :blink:,ma ne bih ga uzela ni da mi poklone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li biste kupili crna kolica??

Ne, što šarenija, zbog prljanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao PegPerego, muka mi je od njih... :lol:

Ma jok Milice, videla sam skroz crna kisobran kolica, polovna, i povoljna, pa sam se pitala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj cuti i meni zlo, ali drugarica koja ima Pliko Peg perego kao mi ona ima ova letnja i kaze ne verujes koja razlika i sta je to :)

Verujem i po slici bih rekla da su laksa od 10 kg. ;) Al verujem da im je cena ohoho a ne daju mi se opet tolike pare.. vec imam ta Pliko + AS. Joj cuti uzela bih bilo kakva samo da su laka i jeftina, a mm oce u top da me stavi, kaze sto smo onda ova uzimali,,,a ko seta dete?? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se juce ponovili sa Bertonijevim kisobran kolicima.Petopolozajna su i laka,veoma mi je bitno da beba moze da legne jer jos nije za sedeci,tek za 30 stepeni...Stavim sliku kad proradi slikomat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke koje imaju Hauk Run kolica, kako ste zadovoljne? Da li je sediste plitko ili mi se cini? Kako se ponasaju tockovi jer su mali? Dal se klinac naginje s obzirom da nemaju precku, jer oce da miruje cvrsto vezan? Dal vam fali tenda? Razmisljam se da uzmem. Hvala.

Tek sad videh poruku. :(

1.Super zadovoljna.

2.Kod takvog tipa kolica sedista su uvek takva,nama ne smeta jer smo mali ko buvica.

3.Tockovi ok,mada mi samo setkamo po gradu,nismo prelazili neku vecu daljinu.Super su pokretni.

4.Ona se ne naginje,cudi me jer u velikim kolicima se non stop drzi za precku.

5.Mi smo kupili kisobrancic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo konacno letnja i resili se onog tenka :)

http://shop.aksa.rs/katalog/esprit-kolica-...ower-party.html

Super sam zadovoljna, ima sve i za drugu bebu od starta da mogu da koristim, prezadovoljna sam!

Bas su lepa.

A ako bude bata? Nema veze.. moze i pink boja da posluzi. :P

I moj savet: Polako da izbacujete kolica iz upotrebe. Da posle ne bi bilo problema kad dodje beba. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam pre neki dan da dete ne sme da se stavlja u sedeci polozaj do godinu dana .Tek sa 12 meseci je spremno da zaista sedi .Ja sam pre mesec dana kupila Hauck letnja kolica .Moram priznati da ih jos nisam raspakovala ,ali mislim da je kod njih sedeci polozaj bas pod uglom od 90 stepeni.Moj bebac jos uvek ne sedi samostalno.Inace je cvrsta beba ...ali jos nije spreman za samostalno sedenje,nakrece se levo ili desno.Ne znam da li da ga stavim u letnja kolica,da mu ne upropastim kicmicu?Bas sam u velikoj nedoumici.Za manje od 15 dana on puni 9 meseci...Ja sam cesto sama sa bebecem,pa bi mi bilo puno lakse da koristim ta letnja kolica,jer su bas laka ,da ne trmsim ova teska sto imamo ,ali eto,plasim se da krenem da ih koristim.Ne znam da li da pocnem sa upotrebom ili da cekam jos koji mesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam pre neki dan da dete ne sme da se stavlja u sedeci polozaj do godinu dana .Tek sa 12 meseci je spremno da zaista sedi .Ja sam pre mesec dana kupila Hauck letnja kolica .Moram priznati da ih jos nisam raspakovala ,ali mislim da je kod njih sedeci polozaj bas pod uglom od 90 stepeni.Moj bebac jos uvek ne sedi samostalno.Inace je cvrsta beba ...ali jos nije spreman za samostalno sedenje,nakrece se levo ili desno.Ne znam da li da ga stavim u letnja kolica,da mu ne upropastim kicmicu?Bas sam u velikoj nedoumici.Za manje od 15 dana on puni 9 meseci...Ja sam cesto sama sa bebecem,pa bi mi bilo puno lakse da koristim ta letnja kolica,jer su bas laka ,da ne trmsim ova teska sto imamo ,ali eto,plasim se da krenem da ih koristim.Ne znam da li da pocnem sa upotrebom ili da cekam jos koji mesec.

Pa sto je ne stavis u kolica na onaj polozaj od 45 stepeni, ili malo vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto je ne stavis u kolica na onaj polozaj od 45 stepeni, ili malo vise?

Ne mogu da ga stavim u taj polozaj,jer kolica imaju samo jedan polozaj,taj od 90 stepeni ,pravi sedeci :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam pre neki dan da dete ne sme da se stavlja u sedeci polozaj do godinu dana .

:huh: Moji su sedeli sa 6 meseci u kolicima...ležati nikako nisu hteli i jedva sam čekala taj trenutak da mogu da sede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da ga stavim u taj polozaj,jer kolica imaju samo jedan polozaj,taj od 90 stepeni ,pravi sedeci :mellow:

Pa jel imaju bar lezeci polozaj? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam pre neki dan da dete ne sme da se stavlja u sedeci polozaj do godinu dana .Tek sa 12 meseci je spremno da zaista sedi .Ja sam pre mesec dana kupila Hauck letnja kolica .Moram priznati da ih jos nisam raspakovala ,ali mislim da je kod njih sedeci polozaj bas pod uglom od 90 stepeni.Moj bebac jos uvek ne sedi samostalno.Inace je cvrsta beba ...ali jos nije spreman za samostalno sedenje,nakrece se levo ili desno.Ne znam da li da ga stavim u letnja kolica,da mu ne upropastim kicmicu?Bas sam u velikoj nedoumici.Za manje od 15 dana on puni 9 meseci...Ja sam cesto sama sa bebecem,pa bi mi bilo puno lakse da koristim ta letnja kolica,jer su bas laka ,da ne trmsim ova teska sto imamo ,ali eto,plasim se da krenem da ih koristim.Ne znam da li da pocnem sa upotrebom ili da cekam jos koji mesec.

Uf pa stvarno ne znam, ako on nije dovoljno stabilan da sam sedi ovako ne znam da li bi smela da ga stavis, elena se sama dizala u sedeci u kolicima i to mi je bilo dovoljno a i na cvrstoj podlozi se tada vec sama posedala i nije padala. Mozes da probas mozda neki krug po ulici da vidis kako ce se ponasati, ako bude slucajno naginjao levo desno ili se previse cimao onda bolje sacekaj jos malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su lepa.

A ako bude bata? Nema veze.. moze i pink boja da posluzi. :P

I moj savet: Polako da izbacujete kolica iz upotrebe. Da posle ne bi bilo problema kad dodje beba. ;)

Hvala, joj ja se nadam nesto jos jednoj curi :) Ako bude bata nista zakamufliracu kolica nekim plavim igrackama sta znam ;)

E vidis savet ti je na mestu, ja sam o tome bas razmisljala, nego mi je problem sto smo mi bas daleko od centra i kad idem sama ovako peske s njom vise je nosim na kraju nego sto ona hoda, mislim i mala je ona jos, dosta toga joj i odvlaci paznju pa i nece da ide bas pravo kuda ja vodim, a sad ne znam ja se nadam da ce za 9 meseci biti spremna da vise ide sama? Doduse nece imati jos ni 2 god ali ne znam, pitanje je i koliko ce ona moci i koliko ce hteti da ide sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidjala sam decu u ovakvim kolicima, obicno su zavaljeni na jednu stranu, jer jos uvek ne sede dobro, pa padnu levo ili desno.

Ja bih probala prvi dan na 15 minuta da vidim kako ce se beba ponasati u njima, drugi dan malo duze, pa ces da vidis i sama da li joj odgovaraju ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, joj ja se nadam nesto jos jednoj curi :) Ako bude bata nista zakamufliracu kolica nekim plavim igrackama sta znam ;)

E vidis savet ti je na mestu, ja sam o tome bas razmisljala, nego mi je problem sto smo mi bas daleko od centra i kad idem sama ovako peske s njom vise je nosim na kraju nego sto ona hoda, mislim i mala je ona jos, dosta toga joj i odvlaci paznju pa i nece da ide bas pravo kuda ja vodim, a sad ne znam ja se nadam da ce za 9 meseci biti spremna da vise ide sama? Doduse nece imati jos ni 2 god ali ne znam, pitanje je i koliko ce ona moci i koliko ce hteti da ide sama...

Jel si razmisljala o onoj biciklici na guranje?

Sto ti vise budes izbegavala kolica, onda ce i ona manje hteti da se vozi u njima, a sve vise i vise ce pesaciiti.

I molim te, nemoj ti da je nosis... Oni vrlo brzo nauce kod koda mogu da se nose a kod koga ne mogu. Moja mladja cerka, kad je sa mnom, prepesaci ceo put, bez obzira koliki je, a vec sa tatom trazi da se nosi odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidjala sam decu u ovakvim kolicima, obicno su zavaljeni na jednu stranu, jer jos uvek ne sede dobro, pa padnu levo ili desno.

Ja bih probala prvi dan na 15 minuta da vidim kako ce se beba ponasati u njima, drugi dan malo duze, pa ces da vidis i sama da li joj odgovaraju ili ne.

Napokon sam se danas usudila da stavim bebca u ova letnja hauck kolica.Bio je jedno 4 h u njima.Ne znam da li sam preterala sto sam ga tako dugo drzala u njima,jer jos uvek ne sedi samostalno( inace uzdize se u krevetcu,i naslanja se na lakat jedne ruke,pa mislim da ce uskoro vec samostalno sedeti).Inace lepo je sedeo,nije se nakretao ni levo ni desno,ali je nekako zavaljen u njima.Ne znam kako da objasnim,nekako utone malo u njih,zavali se,sedeci polozaj ne moze da bude bas ono 90 stepeni,ako me razumete.Pedijatrica je rekla da mogu da ga stavljam,ali nekako je to sumnjicavo rekla ...Ali on je lepo prihvatio ova kolica.Nije se bunio,bio raspolozen,tako da sta mislite da li mogu slobodno da nastavim da ih koristim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napokon sam se danas usudila da stavim bebca u ova letnja hauck kolica.Bio je jedno 4 h u njima.Ne znam da li sam preterala sto sam ga tako dugo drzala u njima,jer jos uvek ne sedi samostalno( inace uzdize se u krevetcu,i naslanja se na lakat jedne ruke,pa mislim da ce uskoro vec samostalno sedeti).Inace lepo je sedeo,nije se nakretao ni levo ni desno,ali je nekako zavaljen u njima.Ne znam kako da objasnim,nekako utone malo u njih,zavali se,sedeci polozaj ne moze da bude bas ono 90 stepeni,ako me razumete.Pedijatrica je rekla da mogu da ga stavljam,ali nekako je to sumnjicavo rekla ...Ali on je lepo prihvatio ova kolica.Nije se bunio,bio raspolozen,tako da sta mislite da li mogu slobodno da nastavim da ih koristim?

Ja lično mislim da je još mali za ta kolica koja imaju samo sedeći položaj.

Šta kad zaspi u toku šetnje, pa se sav iskrivi. Meni je lično žao kad vidim bebce tako iskrivljene dok spavaju u tim kolicima. Bar da imaju mali položaj za spavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.