Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Kupli i mi Bertoni sun kolica i to narandzasta :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupli i mi Bertoni sun kolica i to narandzasta :D :D :D

Znaci imamo ista!!!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima

Kakva su vasa iskustva sa lakim kolicima i gde ste ih kupili? Treba da kupimo nova kolica za setnju, koja bi baka mogla da nosi sa bebcem niz stepenice. Imamo Pegperegova, ali su ona prilicno teska.

Unapred hvala

Mi smo kupili lite way od chicho-a imaju saamo 6 kg i jako su lagana mi smo njih koristili bukvalno od rođenja pošto imamo jako mali lift i puno po malo steoenica a i ja imam samo 50 kg i nisam neka jaka a bebac je prilično težak ,i za zimu smo ih koristili imaju perfektan džak koji je super topao i štiti od vetra i kiše a posebno smo dobili i najlon za kišu a kada poodraste super sun za leto imaju tendu koja ima položaje da štiti od sunca inače iamju 4 položaja od skroz ravnog do sedećeg a i nisu bila skupa koštaju samo 16500 din ja ih svima preporučujem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci imamo ista!!!!! :lol: :lol: :lol:

Stvarno su super :D Sviđaju se i bebcu i meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila na poklon dobila Giordani kisobran kolica, nisu loša, ali ja nisam nešto zadovoljna.

Imaju 4 položaja za naslon, lepu korpu, lepa su, navlaku za kišu, ali... nešto mi oko sklapanja nije leglo... koristila sam ih samo par puta prošle godine, probaću sad opet.

Žao mi je što sam ih dobila da sam ja uzimala uzela bih ta Chicco što je neko gore opisao odlična su :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno su super :D Sviđaju se i bebcu i meni.

Za bebca ne sumnjam ali ti neces biti mnogo odusevljena kada budes morala da ih cistis tj. peres! Mnogo brzo i lako se zaprljaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam celo posle podne probala da osposbim moja Giordani kišobran kolica i dva puta su mi stisla prst, tako da sam odustala od njih... Baš mi je žao, lepa su, ali su jako komplikovana za sklapanje, ne mogu da se bakćem pola sata sa sklapanjem kolica.

Prosto mi dođe da kupim druga, a glupo mi.... Ova Inglesina su mi već velika, ona su skoro identična kao Peg Perego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam celo posle podne probala da osposbim moja Giordani kišobran kolica i dva puta su mi stisla prst, tako da sam odustala od njih... Baš mi je žao, lepa su, ali su jako komplikovana za sklapanje, ne mogu da se bakćem pola sata sa sklapanjem kolica.

Prosto mi dođe da kupim druga, a glupo mi.... Ova Inglesina su mi već velika, ona su skoro identična kao Peg Perego.

Ja sam planirala da kupim ta giordani kolica! Zar je problem stvarno toliki. Da li još neko ima negativna iskustva sa njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda sam ja jako smotana, ali npr. kad se kolica sklapaju stalno mi se otkači ona prednja šipkica, zaštitnik. Ispadne kao da moram nju da skinem pa da sklopim kolica. Onda mi se jednom i tenda otkačila. I još mi se ne sviđa što se sklapaju na preklop, tako da ne mogu da stoje uspravna kad su sklopljena, točkovi su i s jedne i s druge strane... I tako, ostade ja bez kišobran kolica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf,ta Giordani kolica....Mi smo ih kupili proslog leta.Bila su mi jako lepa ,pa sam nekako teska srca izdvojila za njh 8000.Razocarenje totalno.Kao sto neko rece,ona pregrada napred se odvaja prilikom sklapanja,a kada hoces da je vratis onda tek nastaju muke.Ne ide nikako,a par puta mi je i prst ustinula.Samo sto nisam plakala od bola.A takodje su me i zveknula posteno par puta prilikom sklapanja.Ma,ocaj zivi.Ja mislim da ta kolica treba povuci iz prodaje zbog rizika od povrede.Znaci,Giordani NE NIKAKO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo su nasa,Chicco Ct 05 ,odlicna su,lagana,i moze da se skroz spusti naslon.

post-5167-1271797173_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andjeo, super su vam kolica...slicna nasim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Steva je imao kišobran kolica koja su imala samo jedan položaj..doduše nisu bila ni neka marka, ali smo ih tako slatko izvozili da je to čudo hehe..i dan danas su u funkciji iako ih je Steva prerastao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili lite way od chicho-a imaju saamo 6 kg i jako su lagana mi smo njih koristili bukvalno od rođenja pošto imamo jako mali lift i puno po malo steoenica a i ja imam samo 50 kg i nisam neka jaka a bebac je prilično težak ,i za zimu smo ih koristili imaju perfektan džak koji je super topao i štiti od vetra i kiše a posebno smo dobili i najlon za kišu a kada poodraste super sun za leto imaju tendu koja ima položaje da štiti od sunca inače iamju 4 položaja od skroz ravnog do sedećeg a i nisu bila skupa koštaju samo 16500 din ja ih svima preporučujem! :lol:

Mozda ta kolica jesu dobra, ali to i nije SAMO sitnih 16500 dinara, kod nas na jugu - Nis, je to necija plata, tako da bas i ne verujem da su mnogi u mogucnosti da ih priuste, na zalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ta kolica jesu dobra, ali to i nije SAMO sitnih 16500 dinara, kod nas na jugu - Nis, je to necija plata, tako da bas i ne verujem da su mnogi u mogucnosti da ih priuste, na zalost.

Ja bwe kupila stevi kolica za 2200 ..eno i sada mogu da ga vozim u njima..nisu neka marka, al su izdržljiva opasno.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ta kolica jesu dobra, ali to i nije SAMO sitnih 16500 dinara, kod nas na jugu - Nis, je to necija plata, tako da bas i ne verujem da su mnogi u mogucnosti da ih priuste, na zalost.

Pasuljce, malo sam istraživala jer će nam uskoro trebati, i došla do zaključka da Bertoni ima jako pristupačne cene kad su kolica u pitanju a vrlo su izdržljiva! Meni se lično dopadaju jedna koja koštaju blizu 10 000 a beba može od rođenja da ih koristi pa sve do 3 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Maclaren i prezadovoljni smo. Kada smo ih kupili, svanulo nam je posle onih teskih kolica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uzeli neka bezmarka kolica za 1800-2000, nesecam se bilo je pre 2 god i koristili smo ih to leto kada je nasa beba imala 1 god i onda je dosla zima i od tada stoje upakovana u spajzu....inace su bila super, imaju tri polozaja, mali krovic i nose tezinu do 15 kg, a lagana su ....bila su jedna od najjeftinijih u gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam samo da treba da budu lagana...zivim na trecem spratiu i gotovo nikada ne radi lift...i ova chicco sto imam su mi tako teska da poludim pri pomisli da cu ih nositi do 3.sprata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusala sam da stavim sliku nasih kolica, ali ne ide.. :( Super su, teska 9kg, bertoni.. Narandzasta.. Imamo i njihova plava zimska.. I njima sam zadovoljna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kupili smo neka PEGGY u Tempu,zadovoljni za sada.bili i na mru sa njima,skroz o.k.imaju polozaj i da beba skroz legne ravno,kaiseve za kopcanje/na 5 mesta,ispred onu sipkicu,tendu,ma super!kostala 4000,00din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja glasam za ona Chicco lite way, to su kolica koja mogu da podmire sve potrebe, meni je žao što nisam uzela ta i da više ne razmišljam. Možda za drugo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prosli mesec narucila preko Dody sopa,extra lagana kisobran kolica i to za oko 2600,imaju tendu,laka za upravljanje,i mnogo slatka sa onim medom Vini Pu . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prosli mesec narucila preko Dody sopa,extra lagana kisobran kolica i to za oko 2600,imaju tendu,laka za upravljanje,i mnogo slatka sa onim medom Vini Pu . .

Moze i slicica? :) I ako nije problem , u evrima cenu da napisete za nas iz RS (Republika Srpska).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.