Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Pozdrav svima

Kakva su vasa iskustva sa lakim kolicima i gde ste ih kupili? Treba da kupimo nova kolica za setnju, koja bi baka mogla da nosi sa bebcem niz stepenice. Imamo Pegperegova, ali su ona prilicno teska.

Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Bertoni kolica i jako sam zadovoljna sa njima. Za nijansu su teza od drugih jer imaju mogucnost da se spusti naslon (ako bebac zaspi) i ima onu kao tendicu. Imas ekstra laka kolica, zobu se Bubu ali nemaju onu korpu ispod sedista i nemaju tendu. Kostaju negde oko 3.000,00 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako izgledaju nasa kolica i kostaju bas po ovoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi takodje imamo bertoni kolica ali su blizanacka.Nisu teska ali su glomazna,tako da sada koristimo biciklice,koje su jako dobro posluzile od prosle godine i jos uvek su citava,najbolje je otici u vece markete tempo,idea i sl.povoljnije su i ima izboora,mislim bilo ga je kada smo mi kupovali,mada i aksa nije tako skupa...Najbolje je otici u IMAGO oni su jako povoljni,i imaju odlican izboor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo su ti najlaksa kolica za koja znam i pritom su laka za sklapanje/rasklapanje, odrzavanje i upravljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako izgledaju nasa kolica i kostaju bas po ovoj ceni.

Pa bas su slatka, a gde si ih kupila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Bg-u kod Doma sindikata, u Imago trznom centru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok hvala jos jednom, tvoja bertoni mi deluju sasvim kako treba, imaju i tendicu i korpu, mora se biti i praktican :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bas juce kupili letnja kisobran kolica. Imamo pegperego,ali su ova mnogo laksa i bas su super za more. Chicco-va su,imaju tendicu i dva polozaja naslona,lako se sklapaju i rasklapaju i imaju ranac za nosenje- to i nije toliko bitno. Danas smo se malo setkali i za sad smo zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ih kupila kada je Lena imala 9-10 meseci i jako su mi olaksala zivot. U njima je znala da odrema u parkicu, u korpu ubacim skoro sve sto kupim i to je to. Meni suu bas dobra i prakticna, jedini ''problem'' je taj sto su svetle boje pa se jako brzo zaprljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i meni treba. Pocela sam da radim, Luka ostaje sa bakom, i greota je da ne idu napolje, sada kada dolazi lepo vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ih kupila kada je Lena imala 9-10 meseci i jako su mi olaksala zivot. U njima je znala da odrema u parkicu, u korpu ubacim skoro sve sto kupim i to je to. Meni suu bas dobra i prakticna, jedini ''problem'' je taj sto su svetle boje pa se jako brzo zaprljaju.

Mi bas planiramo da kupimo bertoni takva zelena,sa lezecim polozajem.

Malo smo se dvoumili,ali sa tvojim pozitivnim iskustvom sigurno ih kupujemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Bg-u kod Doma sindikata, u Imago trznom centru.

Hvala na svim informacijama. I ja ovih dana kupujem bebcu kolica pa ću baš da vidim ta u Imagu. B):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i nasa letnja kolica su chicco i ja sam prezadovoljna....mi smo to poceli da koristimo vec od 7.meseca i iskreno olaksala su mi zivot posle peg perego...:)

sto je najbitnije kod tih "letnjih" kolica jeste da naslon moze da ide u lezeci polozaj jer ukoliko dete zaspi je jako prakticno....pored toga imaju navlaku za zimu, tendu naravno plus zastitu od kise....sliku nemam ovde i ne secam se koji je to model chicco, ali pogledacu bas .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to su ti chhico caddy 0,6. Mislim da i ne postoji drugi model letnjih kolica od chicca. Meni samo na njima fali jos ona korpa dole i onda su skroz super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice guzve ovih dana u Imagu... :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nasa kupili u r.k. LETO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to su ti chhico caddy 0,6. Mislim da i ne postoji drugi model letnjih kolica od chicca. Meni samo na njima fali jos ona korpa dole i onda su skroz super.

pa mi imamo i dole tu korpu...nije korpa vec od platna napravljena pregrada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na nasim nema ni pregrade ni korpe. Ali sad je velika pa vise ni ne vucemo toliko stvari kad negde krenemo.Okacim neku njenu bebecu torbicu sa najosnovnijim potrepstinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juce kupili kolica, posle nekoliko dana trazenja. U Imagu ih nismo nasli, bilo je samo blizanackih Bertoni kolica. Otisli smo u Kalisu u Zemunu. Imaju bas lep izbor laganih kolica od 2.800 do 4.000din. Izbor je pao na Peggy kolica, koja u odnosu na Bertoni imaju i skroz lezeci polozaj, dok Bertoni kolica imaju samo 2 polozaja.

Bertoni su lepsa, ali su mi ova funckionalnija. Imaju korpu, dzep na tendici, stabilna su, lako se upravlja. A i Luki su se svidela na prvi pogled, sto je najbitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Bg-u kod Doma sindikata, u Imago trznom centru.

Nema ih više u Imagu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ih više u Imagu :(

Uuuuu.... bas mi je zao! :( Probaj u Kalisi u Zemunu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ih više u Imagu :(

Lukice idi u Kalisu, tamo su dobili Bertoni kolica u utorak, imaju zelena i narandzasta, model SUN, sa dva polozaja i korpom. Videces imaju jos neka kolica, pa mozes da uporedis.

Nadam se samo da nisu prodali. Mozes preko njihovog sajta da nadjes tel i proveris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lukice idi u Kalisu, tamo su dobili Bertoni kolica u utorak, imaju zelena i narandzasta, model SUN, sa dva polozaja i korpom. Videces imaju jos neka kolica, pa mozes da uporedis.

Nadam se samo da nisu prodali. Mozes preko njihovog sajta da nadjes tel i proveris.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuu.... bas mi je zao! :( Probaj u Kalisi u Zemunu.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.