Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Legenda...ja kada samo vidim koje sve mogućnosti kupovine postoje u Srbiji, čak i u manjim gradovima...Velike radnje, bogata ponuda...a kod nas...katastrofa! Moraš sjesti u auto i ići u Turbo Limač u Zagreb...

Ajmo ti i ja uložiti lovu i pokrenuti biznis...možeš misliti kako bi to išlo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj,rado bih ubacila sliku,ali stvarno neznam kako . .Legenda,bolje odi na Google,ukucaj Dody sop,i kad udjes na sajt,samo udjes u rubriku kolica. .Nalaze se otprilike na 13,14 strani..tacna cena je 2566 din,otprilike 26 eura,ima u dve boje,plava i crvena . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legenda...ja kada samo vidim koje sve mogućnosti kupovine postoje u Srbiji, čak i u manjim gradovima...Velike radnje, bogata ponuda...a kod nas...katastrofa! Moraš sjesti u auto i ići u Turbo Limač u Zagreb...

Ajmo ti i ja uložiti lovu i pokrenuti biznis...možeš misliti kako bi to išlo!

PRISTAJEM! U pravu si, ja sam razocarana ponudom ovde, cak sam Aeksi kupila crvena kolica, jednostavno mi druga nisu odgovarala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam Jellenna, na Trznici, samo 30 eura, bas jednostavna. Ma samo za more, ja sam zadovoljna i ovim sto vec ima.... Ne znam koja je marka, nigde ne pise :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dody shop stvarno ima ubedljivo najpovoljnije cene za sve kozmeticke i ostale bebi proizvode... Znam da koleginice stalno tamo kupuju pelene, bebi kozmetiku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas su lepa kolica,boja fantasticna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da su italijanska

ja sam se zaljubila u njih

a cena im je ono.... :blink:

od 11 do 14 hiljada, kako gde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA LI NEKO ISKUSTVA SA BERTONI OMEGA 3 COOL ILI TROKOLICOM DJ?

VIDIM DA SU URADJENA KAO QUINNY ZAPP ALI SAMO MNOGO JEFTINIJA,DA LI SU I KVALITETNA,AKO NEKO ZNA PISITE MOLIM VAS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzela Hauch Run crvena,teska samo 4700g.A cena 3190din.

Al necu jos da ih koristim,cekam da jos malo porastemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzela Hauch Run crvena,teska samo 4700g.A cena 3190din.

Al necu jos da ih koristim,cekam da jos malo porastemo.

Ja planiram da kupim ista kolica,ali sam cula da bebu ne treba stavljati u ta kolica,dok samostalno ne pocne da sedi ,dok skroz beba ne ocvrsne.Sad ne znam da li je to zaista tako,ali mi smo odlozili kupovinu dok beban jos malo poraste.Ona su super ...jedva cekam da mozemo da ih koristimo,pa sa njima i u gradskom prevozu ce biti lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da dijete od nekih 8 mjeseci može komotno u ta klasična kišobran kolica...Morala sam goglati da vidim šta znači to Hunch...i dalje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ali smo sad bez para, a ko za inat svaka letnja koja se meni svide kostaju ko svemirski brod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam planirala da kupim detetu kisobran kolica,ali sva koja se meni svidjaju kostaju uzasno mnogo,a posto ona vise voli da seta i dobila je za rodjendan guralicu kucu (koja joj je veoma zanimljiva jer svira,laje,okrece se jedan deo),odustala sam od kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prije otprilike mjesec i po, dva kupila neka ljetnja kolica i dosta povoljno sam ih platila, 30e. Strasno su prakticna, laka, sklapaju se kao kisobran...ja sam prezadovoljna.

tako da kad odemo u neku vecu setnju, kolica sa nama pa kad se Andja umori ona lijepo odmara vozeci se u istim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sve nesto razmisljam da li da uzimam ova kolica, samo mi je zbog prostora u gepeku..nisam pametna sta da radim ...

Kupuj, sjetićeš me se...Filip se dan danas vozi u njima...najobičnija koja postoje bez džidža midža... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ова смо купили за Јефи (светло зелена)

KLIK

А ова за Кимија (плава)

KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj...... a meni sva ta obicna nekako nisu nesto.. :( ni jedna mi se ne svidjaju..

Lite-Way3.jpg

Chicco-Liteway.jpg

images.jpg

Ja bih ti uvek ova preporucila jer smo mi imali ova i koristili smo ih do skoro. najizdrzljivija kolica na svetu. plus se spustaju u lezeci polozaj , i jako su prakticna i "vozljiva". mi smo sa 7. meseci presli na njih. ona prethodna bebeca su mi potpuno nepotrebna. za drugo dete vec znam kako cu i sta cu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje ova mi se svidjaju, ovde sam ih bas cesto vidjala, samo secam se da je maclaren imao te neke optuzbe da je sasekao ruke bebama, ne znam ni ja kako. mada cim ih i dalje prozivode, sta znam.

mada ona su vise za manje bebe, ali ipak su manje od onih vasih dosta pa za pocetak mozete i ovo. ne znam koliko su kvalitetna i laka za voznju, nisam ih probala.

jms1lhm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

9047640_CP_thumbnail.jpeg

Milice i ova mi nisu losa, ali nisam sigurna da se naslon spusta. Meni je to bilo najbitnije kad sam kupovala kisobran kolica, a onda sve ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

12-1024x1024.jpg

I ova mi ne izgledaju lose, ali opet kazem mogu ti preporuciti samo ona chicco koje smo mi imali.kolica su po meni ludilo i udobna i izdrzljiva, za razliku od ostalih chicco proizvoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicice meni su lepa i jedna i druga od ovih sto si postavila, mozda ova hello kitty jos lepsa, samo ne znam koje su marke pa ne znam koliko su kvalitetna i koliko se lako sklapaju i lako voze. npr ja sam probala od drugarice neka kisobran kolica da vozim njenu cerku, kicma mi je otpala posle 10 minuta voznje. em nekako nisko rucke em tockovi ne idu tako 'mekano' kako na nasim kolicima. tako da nisu sva ista. e sad sve zavidi i koliko vozis dete. mi smo luku bukvalno do skoro vozili jer je atina narocito po trcnim centrovima, pa kad idem u grad metroom , do supermarketa , u shoping itd. na svaki avio put. tako da ova nasa su morala biti kvalitetna jer samo ta bacanja po aerodromima 200 puta su prezivela svojski da ne pricam o trotoarima po atini.

tako da svakom su za razlicite potrebe kolica.

koliko ti kostaju ova hello kitty a koliko ova prva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice slazem se sa Secer, Liteway su i meni odlicna kolica.Jeftinija varijanta bez opreme je 110e, sa opremom 140e.Stvarno su lagana,lako se voze,imaju veliku korpu koja se pretvara u ranac,skroz lezeci polozaj, tendu koja se skroz spusta...pa gde ces vise :)

Gledala sam i ja Zapp ali mi bese mnogo da dam 200e ili za Zapp Extra(obara se sediste) 270e.Peg Perego mi je isto bio u uzem izbroru a presudilo je to sto u tom trenutku nisam mogla da izdvojim vise a bila su mi potrebna.

Mi pored liteway imamo i C1 i sad kad dodej jos jedna beba nema sanse da u swifta uguramo ta dvoja kolica.Moracemo da uzmemo jos jedna manja i sve mislim bice Zapp Extra jer su, sto kaze mm, to kolica za pod misku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova hello kitty su brevi marke i ona su 132 eur, nazalost njih u radnji niti jednoj nisam nasla da probam i to je ono sto me koci kod njih ova druga su 126 eur njih imam u baby centru da probam tamo su skuplja ali na netu ih nadjem za tu cenu... probala lako se voze i upravlja ali ne moze da se lezi meni tara npr. zaspi u kolima i kad stignemo ja nju stavim u kolica u lezeci i ona nastavi da spava bar jos sat obicno pa mi je bitno da imaju taj lezeci mada u voznji kolicima ne pamtim da je zaspala ni kad je skroz beba bila...svakim nesto fali..ja drndam ona peg perego nasa nije meni problem sa njima samo mi u gepeku hmmmmm kad idemo negde..

Ako se ne spustaju nemopj ih uzimati. mozda ti se sad ne uspava u voznji, ali ce kasnije hteti. to se i kod mog luke bas promenilo posle godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.