Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Mi za stariju ceru nismo ni kupovali ta kisobran kolica, nisu nam ni trebala, dok nas je stiglo sledece leto vec je hodala sama, pa smo je vozili u biciklic.

A sad za mladju sam se dugo dvoumila...

Ali ide nam leto, icemo na more, gde na plazu da vucem ta velika (mada nasa nisu ni puno teska ali zauzmu ceo gepek), da odem do vrtica po seku treba da izvlacim iz auta...msmmmmm

Al zato nisam htela neka skupa, radi par meseci...uzeli smo Hauck na akciji u Idei, ma super su kao ona za bebe lutke :lol: 2500

Evo i slikica

na5-IMG-37.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova hello kitty su brevi marke i ona su 132 eur...

Mi imamo Brevi...platila ih oko 25 eura u ZG...znaš kada su izdržala 3 puna kofera u Rovinju po onim kamenim pločama.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, ako Tara vec nece u kolica tako cesto, zasto ne uzmete onu neku biciklicu za voznju na guranje ili tako nesto slicno, a opet ako vam zatrebaju kolica, imate vasa stara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za stariju ceru nismo ni kupovali ta kisobran kolica, nisu nam ni trebala, dok nas je stiglo sledece leto vec je hodala sama, pa smo je vozili u biciklic.

A sad za mladju sam se dugo dvoumila...

Ali ide nam leto, icemo na more, gde na plazu da vucem ta velika (mada nasa nisu ni puno teska ali zauzmu ceo gepek), da odem do vrtica po seku treba da izvlacim iz auta...msmmmmm

Al zato nisam htela neka skupa, radi par meseci...uzeli smo Hauck na akciji u Idei, ma super su kao ona za bebe lutke :lol: 2500

Evo i slikica

na5-IMG-37.jpg

ova vasa verujem da su extra lagana i da se lako voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa koliko beba moze u kisobran kolica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zavisi koja kisobran kolicaa imas vise vresta naprimer

ona sto im se naslon nespusta tek od +9

ona sto ima polu sedeci +6

a imas ona sto imaju 5 polozaja od lezeceg do sedeceg ta mogu od +0

Uh, sto kaze moja baka, nekada su kolica bila kolica, a sta je ovo sada od 0 od 3 meseca od 6 od 9 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je ko od vas koristio Zapova kolica (tri tocka)? dvoumim se da li da kupimo ta, kojima sam odusevljena, ili Meklaren? Skoro ista cijena.

Sa Zapovim je problem sto ima samo sjedeci polozaj, pa se bojim da se kasnije ne pokajem zbog toga. Mada beba bas rijetko kad zaspe u kolicima, ali sta znam. Ide ljeto, ona ce biti veca, vise cemo biti vani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zapp Extra imaju sediste koje se obara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zapp Extra imaju sediste koje se obara ;)

Znam, ali su tezine kao klasicna kolica, a ova imaju oko 4 kg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je ko od vas koristio Zapova kolica (tri tocka)? dvoumim se da li da kupimo ta, kojima sam odusevljena, ili Meklaren? Skoro ista cijena.

Sa Zapovim je problem sto ima samo sjedeci polozaj, pa se bojim da se kasnije ne pokajem zbog toga. Mada beba bas rijetko kad zaspe u kolicima, ali sta znam. Ide ljeto, ona ce biti veca, vise cemo biti vani.

Onda definitivno meklaren jer se obaraju. mozda sad ne spava, ali ne znas da li ce spavati kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda definitivno meklaren jer se obaraju. mozda sad ne spava, ali ne znas da li ce spavati kasnije.

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram da kupim ista kolica,ali sam cula da bebu ne treba stavljati u ta kolica,dok samostalno ne pocne da sedi ,dok skroz beba ne ocvrsne.Sad ne znam da li je to zaista tako,ali mi smo odlozili kupovinu dok beban jos malo poraste.Ona su super ...jedva cekam da mozemo da ih koristimo,pa sa njima i u gradskom prevozu ce biti lako.

Evo veceras smo,posle dva meseca od kupovine,ponovili kolica.

Super su,lagana Dunja je uzivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo veceras smo,posle dva meseca od kupovine,ponovili kolica.

Super su,lagana Dunja je uzivala.

Ja sam danas kupila ista kao Vasa,samo zelena.U Rodi akcija,2500 din su,i nisam se uopste dvoumila kada sam videla kako su laka,i kako se lako sklapaju.Ali,pricekace jos malo do upotrebe,dok bebac jod malo ocvrsne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo, ipak, kupili Zapp quinny. Danas smo se vozali u njima i za sada je ok. Nije bas sjedeci polozaj, nego nesto izmedju sjedeceg i polulezeceg. Komotna su. Vidjecemo kako ce nas sluziti kasnije. Uglavnom, prelaka su i super za voznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo, ipak, kupili Zapp quinny. Danas smo se vozali u njima i za sada je ok. Nije bas sjedeci polozaj, nego nesto izmedju sjedeceg i polulezeceg. Komotna su. Vidjecemo kako ce nas sluziti kasnije. Uglavnom, prelaka su i super za voznju.

Ja sad gledam na netu nadjoh na jednom sajtu 23000 din im je cena? Zasto su tako skupa kad nemaju polozaje, mislim kakav im je kvalitet? Ja sam stvarno slaba sa tim markama, nisam ni znala za njih do sad a vidim da su dosta skupa, iskreno ja sam gledala letnja kolica bukvalno do 5000din :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad gledam na netu nadjoh na jednom sajtu 23000 din im je cena? Zasto su tako skupa kad nemaju polozaje, mislim kakav im je kvalitet? Ja sam stvarno slaba sa tim markama, nisam ni znala za njih do sad a vidim da su dosta skupa, iskreno ja sam gledala letnja kolica bukvalno do 5000din :)

Kazu da su kvalitetna. U CG su malo jeftinija, ali smo mi uspjeli da ih kupimo po nizoj cijeni. Sve ovo da ne zvucim kao rasipnica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da su kvalitetna. U CG su malo jeftinija, ali smo mi uspjeli da ih kupimo po nizoj cijeni. Sve ovo da ne zvucim kao rasipnica :rolleyes:

Hahaha ma ne kazem da si rasipnica nego me zanima kakva su ja sam samo ova jeftina vidjala, a ova sto sam videla mi nijedna ne odgovaraju ne mogu ni rucke da se izvuku a ja visoka moram da se sagnem onda dok guram :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!Da li neko slucajno zna gde imaju da se kupe kolica za bebu marke Brevi Hello Kitty?Videla sam ih na jednom italijanskom sajtu i jakoooo su mi se svidela. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke koje imaju Hauk Run kolica, kako ste zadovoljne? Da li je sediste plitko ili mi se cini? Kako se ponasaju tockovi jer su mali? Dal se klinac naginje s obzirom da nemaju precku, jer oce da miruje cvrsto vezan? Dal vam fali tenda? Razmisljam se da uzmem. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke koje imaju Hauk Run kolica, kako ste zadovoljne? Da li je sediste plitko ili mi se cini? Kako se ponasaju tockovi jer su mali? Dal se klinac naginje s obzirom da nemaju precku, jer oce da miruje cvrsto vezan? Dal vam fali tenda? Razmisljam se da uzmem. Hvala.

Ja sam prezadovoljna kolicima...veoma su lagana,sediste nije plitko... na zadnjim tockovima su kocnice, prednji tockovi su rotirajuci...sve u svemu, ja sam ih kupila u Aksi, i prezadovoljna sam kako njima, tako i cenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prezadovoljna kolicima...veoma su lagana,sediste nije plitko... na zadnjim tockovima su kocnice, prednji tockovi su rotirajuci...sve u svemu, ja sam ih kupila u Aksi, i prezadovoljna sam kako njima, tako i cenom...

Hvala to vec i znam sta imaju i kakva su, mene je zanimalo ko ih ima njegovo licno misljenje posle probanja voznje. A posto si upucena u Aksu, hoce li biti na popustu ova kolica ili mozda Plebani simply uskoro??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas dobili chipolino beby max kolica i lagana su,ne zauzimaju puno mesta u kolima,za sada su ok,jos samo da se Vuku svide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.