Koja letnja kolica kupiti

odgovora

Objavljeno

Ja lično mislim da je još mali za ta kolica koja imaju samo sedeći položaj.

Šta kad zaspi u toku šetnje, pa se sav iskrivi. Meni je lično žao kad vidim bebce tako iskrivljene dok spavaju u tim kolicima. Bar da imaju mali položaj za spavanje.

Da znas ,da sam imala neku grizu savesti sto sam ga stavila u ta kolica,a posebno jer je prvi put bio 4h u njima.Idemo prekosutra u Sokobanjsku,pa cu i njih pitati za misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može li preporuka za neka lagana letnja kolica, po mogućnosti iz ličnog iskustva? Dakle, trebam nešto da nije teže od 6-7 kg, da se relativno lako sklapa, da ima tendu, kaiševe za vezivanje i prostor ispod za odlaganje stvari. Sedeći položaj mi nije problem jer se bebac sam ispravlja da sedi u ovim postojećim kolicima. Desilo se da su kod ovih naših kolica popucale dve od tri unutrašnje gume, pukotine su velike i ne mogu se zakrpiti pa moramo naručiti nove, a to znači čekanje od par sedmica. Razumna cena bi isto dobro došla :) Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može li preporuka za neka lagana letnja kolica, po mogućnosti iz ličnog iskustva? Dakle, trebam nešto da nije teže od 6-7 kg, da se relativno lako sklapa, da ima tendu, kaiševe za vezivanje i prostor ispod za odlaganje stvari. Sedeći položaj mi nije problem jer se bebac sam ispravlja da sedi u ovim postojećim kolicima. Desilo se da su kod ovih naših kolica popucale dve od tri unutrašnje gume, pukotine su velike i ne mogu se zakrpiti pa moramo naručiti nove, a to znači čekanje od par sedmica. Razumna cena bi isto dobro došla :) Hvala unapred.

A koja je to razumna cijena? ;) Ja sam ih nasla za 30evra, i to su najpovoljnija ovdje kod nas, u CG.

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koja je to razumna cijena? ;) Ja sam ih nasla za 30evra, i to su najpovoljnija ovdje kod nas, u CG.

Hvala Me me, ova mi se sviđaju, videću imaju li ih ovde da uživo pogledam. A Snowhite, pa poželjno je da su kolica jeftina a dobra, ali znam da toga nema, tako da s obzirom da se radi o nečemu što ću da koristim privremeno i povremeno, do 100 evra bih tolerisala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,ja tek sad vidim koliko je stara bebica tako da ipak bolje naci neka kvalitetnija a samim tim i skuplja :rolleyes:

Mislim da do tog iznosa mozes naci super kolica. U svakom slucaju,srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo danas kupili Cam Micro kisobran kolica i prezadovoljna sam

imaju sve, ali sve sto sam zelela i vise od toga

cena je nesto izmedju, ni jeftino ni skupo, neka sredina, al mislim da je skroz ok da se izdvoji za nesto kvalitetno...

cam-kolica-micro-col-60_std.jpg

Kristina86, Mejja, Yora i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja marka i tip kišobran kolica su najbolja? Da li je tačno da kišobran kolica mogu da izdrže bebu do 15 kg. Moja Marija ima 10 meseci i 11kg!! Sve se brinem da  mi dete ne propadne jednog dana kroz nekvalitetna kolica. Koja su dobra? Molim za predlog mame i tate koje imaju iskustva sa kišobran kolicima, bili biste mi od veeeelike pomoći. Hvala!!

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdravcic Cimba

Mi koristimo Chicco london kisobran kolica koja sam kupila prije 5g za starije dijete i koristila sam ih dugo. Sad ih koristim za mladje (ima 10m i 10,500kg) em sto su kvalitetna i nisu ni mrdnula druga licno ne bih preporucila jel ne znam a ova su nama odlicna.

Pogledaj svakako sta se nudi.

Kod nas u CG su sad 90e na snizenju.

Izmenjeno od strane Cupavica
cimba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo koristili Chico mulitiway od rodjenja, i stvarno nam druga nisu trebala do druge godine.

Jedino su tockovi malo veci nego kod klasicnih kisobran kolica. Ostala su kao nova. 

cimba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi korostimo maclarenova, super su lagana skroz, jako kvalitetna, kad su naseg trunta od sto kg izdrzala, svakoga bi. :-D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ja sam prezadovoljna sa našim izborom kolica

-chicco liteway fluo green,

koristimo ih od rodjenja pa i dan danas:Dtežina 7,5 kg.40324_zpsqe4iuy64.jpg

 

kolica-za-bebe-chicco-liteway-fluo-green

 

 

Izmenjeno od strane JEJA*
cimba i Cupavica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEJA* Odlicna su i ova sto vi imate. Nasa su slicna tu i tamo sa razlikama nekim. 

Isto su laka a prvenstveno mi je vazno sto mogu jednom rukom da ih sklopim i rasklopim :))) obzirom da je dosta cesto da smo same.;)

JEJA* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo Chico Liteway, odlican odnos cene i kvaliteta. Imam i London ali su ona uza i imaju tanje sipke, ali su isto dobra.

JEJA* i Cupavica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maclarenova imaju 4kg samo, meni je to bilo jako vazno jer sam bila trudna sa drugim djetetom kada smo ih uzimali, a svakodnevno sam isla gore dolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čupavice i ja sam najviše obraćala pažnju pri odabiru kolica na to da ću odlaziti  i sama sa malim (pošto mm radi i ne može baš svaki put sa nama) u šetnju,kupovinu,dom zdr...itd.

Zato ga vikendom ne stedimo:lol:a i voli da idemo vikendom do grada ili već gde..kada možemo,naravno;)

Pored toga gledali smo kolica koja ćemo koristiti od detetovog rodjenja, znači 0+ do 36m

Ponekad  ih jel'te trebla  i podići i to sa detetom zajedno^_^ zbog toga što lakša -to bolja:lol:

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da da upravo to Jeja :lol:dizanje bebe sa kolicima zajedno pa na bok. Ljudi se krste kad me vide al jbg moras se znalaziti i nije mi tesko al zato najveca glupost i investicija su mi kolica peg perego sto bacih pare uff nikad sebi to necu oprostiti uzas kako god.

https://www.google.me/search?q=chicco+kolica+london&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwigoJu4sfrNAhUFVhoKHYzTD6EQ_AUICCgB&biw=320&bih=452#imgrc=omhYOLuY4GagrM%3A

Evo link nasih i ti si stavila sliku pa nek pogleda zena isto je zeznuto da se civjek odluci koja i sta.

Izmenjeno od strane Cupavica
JEJA* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..ali moraš priznati da ima i kavaljera koji ponekad priskaču u pomoć mama sa decom u kolicima:rolleyes:^_^ ..

..da,slični su nam modeli kolica..O. K. su skroz.

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha da znas...al ja dosta puta se ljubazno zahvalim i kazem neka hvala sama cu naucila sam tako :lol::lol::lol:

JEJA* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.