odgovora

Objavljeno

Nisam mogla da nađem temu o ovome pa ako admini nađu neka zatvore ovu:Naime pre izvesnog vremena detetu se pojavio ekcem koji je uporan i nece da se povuce pa smo dobili uput za Tirsovu da uradimo alergoprobe,da li je neko tamo vodio svoje dete i kakav je postupak?Da li treba da se zakazuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogla da nađem temu o ovome pa ako admini nađu neka zatvore ovu:Naime pre izvesnog vremena detetu se pojavio ekcem koji je uporan i nece da se povuce pa smo dobili uput za Tirsovu da uradimo alergoprobe,da li je neko tamo vodio svoje dete i kakav je postupak?Da li treba da se zakazuje?

Mi treba da idemo da radimo penicilin,ali ne znam ni kako se zakazuje ni nista,jer ce to nama zakazati pulmolog. Ali i mene sve to interesuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Tirsovu se zakazuje telefonski i otprilike se zakazuje za mesec dana. Mi smo imali zakazano za 17i april, ali posto je bio bolestan odlozili smo za prvi slobodan termin 29. maj! Od 9-12h dodjes i predas knjizicu, pa tek od 12h rade test. Cim nadjem br tel na koji se zakazuje, postavicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tel: 011/2060-668 od 9-14h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi treba da idemo da radimo penicilin,ali ne znam ni kako se zakazuje ni nista,jer ce to nama zakazati pulmolog. Ali i mene sve to interesuje

Ja bih ovo uradila za sebe. Kako se to radi, da li neko zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi treba da idemo da radimo penicilin,ali ne znam ni kako se zakazuje ni nista,jer ce to nama zakazati pulmolog. Ali i mene sve to interesuje

A zašto to radite? Pitam jer sam ja dugo bil u strahu (i dalje sam) da mi deca mogu biti alergičan na isti <_< ,jer smo alergični i moj tata,brat i ja <_< ,mad su mi rekli da to nema veze sa genetikom :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate li nekog dobrog dečjeg alergologa u Bg? Radi se o nutritivnoj alergiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.