LCD TV

odgovora

Objavljeno

LCD TV mi je na zidu , nekih metar i po od bebe u krevecu....neki mi kažu da Tv zrači( što mi je manje više poznato) , ali nigde nisam čula da je to štetno...da li neko može da podeli neko svoje iskustvo samnom? Šta mi je činiti? :mellow: Hvala dragi forumaši........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LCD TV mi je na zidu , nekih metar i po od bebe u krevecu....neki mi kažu da Tv zrači( što mi je manje više poznato) , ali nigde nisam čula da je to štetno...da li neko može da podeli neko svoje iskustvo samnom? Šta mi je činiti? :mellow: Hvala dragi forumaši........

Zračio - nezračio..ja bih pomerila krevetac, ako je ikako moguće... :) I dobro nam došla na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav god bio nije dobro da je metar i po od kreveca. Dobrodošla.I da...ono što zrači je štetno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сваки ел. уређај има своје ел. магнетно поље. То поље може буде јаче и слабије. Код уређаја новије генерације би требало да буде мање али није правило.

Ако постоји могућност, склоните ТВ од креветца, прво, није безбедно (може да падне) а друго, ако већ дете ту спава, нећете ни гледати ТВ док беба спава.

Ја сам избацио ТВ из собе у којој спава дете и не планирам у опште да га убацим, као ни рачунар. Ако се гледа ТВ, гледа се у дневној соби, ако се користи рачунар, користи се у дневној соби. Ако можемо да се договоримо шта гледамо, гледамо сви, ако не можемо, нема у опште гледања. Исто је и за рачунар.

Мислим да ћемо тако имати више могућности за разговор, расправу, једноставно да би се више "дружили" - причали а ту је и уштеда енергије, мање прашине (сви ел. уређаји "скупљају" прашину) бука ...

Тако да, ако имате ТВ у дневној соби, боље да тај склоните, вишеструке су користи :)

Свако добро

Marina cura fina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.