Operacija zuba u periodu dojenja

odgovora

Objavljeno

Pocela su da rastu sva cetiri umnjaka u isto vreme. Pri tom se napravila upala na jednom od njih. Ni jedan nema mesta da se uglavi u vilicu i neophodna je operacija. O bolu i da ne pricam... E sad... Moram da pijem antibiotik do operacije koja je zakazana za dva nedelje i da radim operaciju pod anestezijom. Da li cu moci da dojim bebu nakon operacije? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela su da rastu sva cetiri umnjaka u isto vreme. Pri tom se napravila upala na jednom od njih. Ni jedan nema mesta da se uglavi u vilicu i neophodna je operacija. O bolu i da ne pricam... E sad... Moram da pijem antibiotik do operacije koja je zakazana za dva nedelje i da radim operaciju pod anestezijom. Da li cu moci da dojim bebu nakon operacije? :unsure:

Moći ćeš, jer je to lokalna anestezija, barem je meni hirurg tako obijasnio, ja se isto spremam za peraciju umnjaka i kečeva... :) Veći problem će biti hrana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva šta bi sa ovom operacijom? Jesi završila?

Ja sam juče operisala dva zuba (jedinice), pod lokalnom anestezijiom, dobila sam da pijem antibiotik i za 7 dana skidanje konaca... hladila sam ranu na svakih pola sata kako mi je dr preporučio, ali se otok ipak pojavio <_<

Najviše me muči što ne mogu da jedem... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva šta bi sa ovom operacijom? Jesi završila?

Ja sam juče operisala dva zuba (jedinice), pod lokalnom anestezijiom, dobila sam da pijem antibiotik i za 7 dana skidanje konaca... hladila sam ranu na svakih pola sata kako mi je dr preporučio, ali se otok ipak pojavio <_<

Najviše me muči što ne mogu da jedem... :(

Nisam ni otisla. Bol je prestao i ja sam se opustila. Znam da to nije resenje i da ce kad tad opet poceti da boli, ali kako da operisem kada necu moci da jedem? Strah me je zbog mlekca :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni otisla. Bol je prestao i ja sam se opustila. Znam da to nije resenje i da ce kad tad opet poceti da boli, ali kako da operisem kada necu moci da jedem? Strah me je zbog mlekca :unsure:

Možeš da jedeš, ali sve kašasto... :lol: ja sam danas u blender ubacila kuvani slatki kupus i pečenu piletinu... užasno je izgledalo ali je bilo ukusno :lol: To traje samo dva-tri dana i onda se sve vraća u normalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš da jedeš, ali sve kašasto... :lol: ja sam danas u blender ubacila kuvani slatki kupus i pečenu piletinu... užasno je izgledalo ali je bilo ukusno :lol: To traje samo dva-tri dana i onda se sve vraća u normalu.

:lol: e volela bih to da vidim, verovatno izgleda kao avatar NSanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba danas da idem do zube.Dojim bebu,pa me zanima jel smem da primim anesteziju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba danas da idem do zube.Dojim bebu,pa me zanima jel smem da primim anesteziju?

Smeš. Ja sam operisala umnjak u periodu dojenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smeš. Ja sam operisala umnjak u periodu dojenja.

Hvala!:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.