Suva koza

odgovora

Objavljeno

Da li ste probali HEMELkozmetiku?Ja imam suvu kožu,koristila sam je pre 5 godina i bila zadovoljna.Nanosi se na mokru kožu pa me to mrzelo,zato sam odustala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste probali HEMELkozmetiku?Ja imam suvu kožu,koristila sam je pre 5 godina i bila zadovoljna.Nanosi se na mokru kožu pa me to mrzelo,zato sam odustala

Ja koristim Hemel vec godinama i prezadovoljna sam! I mene je to smaralo na pocetku, ali sada kad se umijem, obrisem lice peskirom, nakvasim ruke i stavim kremu.. mada i navikla sam se, pa ne obracam paznju.

Inace, imam suvu kozu, i svasta sam probala. Jedno vreme mi je lice bilo strasno problematicno (i to na fakultetu) i posle 5 dermatologa i raznih terapija, odustala sam od bilo cega.

Sada mi je lice super, samo zahvaljujuci kozmeticarki (najobicnije ciscenje mitisera), Aktivnom kiseoniku i Hemelu. Kad sam prestala da bacam pare na gluposti, sve se sredilo.

Aktivni kiseonik preporucujem od srca svakome, jer je to Ozon (u tecnom stanju), pojacava povrsinsku cirkulaciju, osvezava, unistava sve poznate gram+ i gram- bakterije...(da ne davim, procackajte net ili pitajte u apoteci), a kosta oko 350din. Doduse, malko smrducka na sirce, ali brzo izvetri taj miris.

A za telo koristim Body Shop-ove proizvode (od kad sam u AD), ali zato kad nemam koristim Niveino plavo mleko za telo, Dove krema za telo ili Beby ulje (kad me mrzi da se razmazujem, jer zurim)

To mi je super, obzirom da kad se ne bih namazala, koza mi je kao barut suva.

Ni jedan losion mi ne odgovara, jer mi brzo upije i opet me zateze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hemel relax ulje za kozu ponovo cu da pocnem da koristim,jesi li to probala Empres?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hemel relax ulje za kozu ponovo cu da pocnem da koristim,jesi li to probala Empres?

Jesam. Meni je super! Bas osvezava i prija. Ja sam probala da ga nanesem na suvu kozu, ali sam onda mnogo masna, pa kad sam ga koristila, samo natapkam peskirom kozu, da ostane vlazna i bolje je.

Meni su cak preporucivali da je to Ralax ulje dobro za skidanje sminke (neke koleginice ga i tako koriste), ali ja sminku skidam umivanjem, pa nisam probala, mrzelo me je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beogradjanke,da li ste cule za kozmetiku KOTODERMA?Vasa iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.