ako moze pomoc

odgovora

Objavljeno

Ovog meseca sam planirala da idem na inseminaciju,sve sam prikupila sto mi treba,cekam ciklus kad..... ciklusa nema, kasni danas je 5-ti dan!

Imam uzasnuu tremu da uradim test jer ne znam kad je najbolje da se uradi,posle koliko dana kasnjenja?!

Nema obicaj da kasni,od HSG-a koji sam uradila u oktobru pocela je da dolazi i 2-3 dana ranije.

Sad se plasim da se ne razocaram,da nije mozda promena vremena pa kasni,al opet mislim da bi mozda okasnila dan ,dva.

Pri tome imam grceve u stomaku,grudi su mi otekle i uzasno bole i osecam se umorno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovog meseca sam planirala da idem na inseminaciju,sve sam prikupila sto mi treba,cekam ciklus kad..... ciklusa nema, kasni danas je 5-ti dan!

Imam uzasnuu tremu da uradim test jer ne znam kad je najbolje da se uradi,posle koliko dana kasnjenja?!

Nema obicaj da kasni,od HSG-a koji sam uradila u oktobru pocela je da dolazi i 2-3 dana ranije.

Sad se plasim da se ne razocaram,da nije mozda promena vremena pa kasni,al opet mislim da bi mozda okasnila dan ,dva.

Pri tome imam grceve u stomaku,grudi su mi otekle i uzasno bole i osecam se umorno.

Ako ti vec kasni 5 dana , mozes slobodno da uradis kucni test i budes sigurna u rezultat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti vec kasni 5 dana , mozes slobodno da uradis kucni test i budes sigurna u rezultat...

znaci da nije rano za test,odlicno,uradicu ga onda sutra...al mi je frkaaaa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci da nije rano za test,odlicno,uradicu ga onda sutra...al mi je frkaaaa :P

Ma gde rano, ja sam ga uradila dan pre nego sto sam trebala da dobijem i videla moje dve crtice... :)

Naravno postoji i mogucnost da ne pokaze trudnocu a da ipak jesi trudna, ali uglavnom su vrlo pouzdani ti testovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde rano, ja sam ga uradila dan pre nego sto sam trebala da dobijem i videla moje dve crtice... :)

Naravno postoji i mogucnost da ne pokaze trudnocu a da ipak jesi trudna, ali uglavnom su vrlo pouzdani ti testovi..

Pa to je meni,da ne pokaze trudnocu i da se smorim!

Koji test je najpouzdaniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je meni,da ne pokaze trudnocu i da se smorim!

Koji test je najpouzdaniji?

Devojke hvale test Reci mi..ja sam koristila Gravignost i odmah mi je pokazao, i baby rapid plocica koju mnoge ne vole jer nije toliko osteljiva, ali eto meni se videla crtica i na njemu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke hvale test Reci mi..ja sam koristila Gravignost i odmah mi je pokazao, i baby rapid plocica koju mnoge ne vole jer nije toliko osteljiva, ali eto meni se videla crtica i na njemu..

hvala devojke,javljam sta mi je test 'rekao' :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Martisa ja imam drugaricu koja je u maju trebala da ide na VTO, ali je u aprilu ostala trudna. Sad ima sincica. Zelim ti srecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Martisa ja imam drugaricu koja je u maju trebala da ide na VTO, ali je u aprilu ostala trudna. Sad ima sincica. Zelim ti srecu.

super :)))))

to je ono kad se najmanje nadas!!!!

Hvala,nadam se da ce i kod mene biti spontano ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super :)))))

to je ono kad se najmanje nadas!!!!

Hvala,nadam se da ce i kod mene biti spontano ;)

Ona inace ima neredovan ciklus. I taj dan bio joj zakazan Uz pred odlazak na VTO. Zove ona mene i place, kaze:Gleda me doktor i kaze, moramo da otkazemo VTO. Ona pomislila da je nesto bolesna. ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona inace ima neredovan ciklus. I taj dan bio joj zakazan Uz pred odlazak na VTO. Zove ona mene i place, kaze:Gleda me doktor i kaze, moramo da otkazemo VTO. Ona pomislila da je nesto bolesna. ;):lol:

O Boze, suze su mi krenule!!! Predivno, predivno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Martisa sta bi gde si,jel si radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Martisa sta bi gde si,jel si radila test?

:)))))))))))))) test pokazao dve crtice

uh ne disem,danas radila beta hsg test,pa sledece nedelje idem kod lekara

ne mogu jos da poverujem,a samo neka bude sve kako treba i ne treba mi nista vise :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)))))))))))))) test pokazao dve crtice

uh ne disem,danas radila beta hsg test,pa sledece nedelje idem kod lekara

ne mogu jos da poverujem,a samo neka bude sve kako treba i ne treba mi nista vise :)))))

Divno!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno!! :lol:

HVALA!!!!!

JEL IMA JOS NESTO DA MI KAZETE,NA STA BI TREBALO DA OBRATIM PAZNJU?

KAD ODEM KOD DOKTORKE JEL SE ZAKAZUJE ULTRAZVUK ILI RADI KLASICAN PREGLED?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)))))))))))))) test pokazao dve crtice

uh ne disem,danas radila beta hsg test,pa sledece nedelje idem kod lekara

ne mogu jos da poverujem,a samo neka bude sve kako treba i ne treba mi nista vise :)))))

Predivno!!!!!!!!!!!!!!!!! Cestitam!!!!!

HVALA!!!!!

JEL IMA JOS NESTO DA MI KAZETE,NA STA BI TREBALO DA OBRATIM PAZNJU?

KAD ODEM KOD DOKTORKE JEL SE ZAKAZUJE ULTRAZVUK ILI RADI KLASICAN PREGLED?

Uradice ti UZ, ali mislim tek u 6oj nedelji jer pre toga ne moze nista da se vidi.

Divno, zaista, zelim ti laganu i dosadnu trudnocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivno!!!!!!!!!!!!!!!!! Cestitam!!!!!

Uradice ti UZ, ali mislim tek u 6oj nedelji jer pre toga ne moze nista da se vidi.

Divno, zaista, zelim ti laganu i dosadnu trudnocu

hvala :)

posle 3 godine,ovo je nesto najlepse sto mi se desilo,mislim pozitivno i dobro se osecam!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA!!!!!

JEL IMA JOS NESTO DA MI KAZETE,NA STA BI TREBALO DA OBRATIM PAZNJU?

KAD ODEM KOD DOKTORKE JEL SE ZAKAZUJE ULTRAZVUK ILI RADI KLASICAN PREGLED?

Pa obzirom da si vec usla u sestu nedelju, nije ni sad rano za uz, mozda je rano da se vidi plod, ali da proveris da je gestacijski meshak na mestu, to vec moze :)

Pa sve ce ti doktori reci, ne brini..uradice ti pregled odmah sigurno a ultrazvuk ako ides kod drzavnog ce ti zakazati, nece raditi odmah, a ako ides privatno verovatno ce odmah i da te pogledaju na uz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

posle 3 godine,ovo je nesto najlepse sto mi se desilo,mislim pozitivno i dobro se osecam!!!! :D

Čestitam... Ne znam da li ideš u DZ ili u neku bolnicu na UZ, ali mislim da svakako zoveš prvo, zakažeš pa odeš - da ne čekaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa obzirom da si vec usla u sestu nedelju, nije ni sad rano za uz, mozda je rano da se vidi plod, ali da proveris da je gestacijski meshak na mestu, to vec moze :)

Pa sve ce ti doktori reci, ne brini..uradice ti pregled odmah sigurno a ultrazvuk ako ides kod drzavnog ce ti zakazati, nece raditi odmah, a ako ides privatno verovatno ce odmah i da te pogledaju na uz..

joj sta je gestacijski meshak??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

posle 3 godine,ovo je nesto najlepse sto mi se desilo,mislim pozitivno i dobro se osecam!!!! :D

DIVNO!!!

joj sta je gestacijski meshak??

To je tvoj beban u ovoj fazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam... Ne znam da li ideš u DZ ili u neku bolnicu na UZ, ali mislim da svakako zoveš prvo, zakažeš pa odeš - da ne čekaš :)

ma u DZ kod mene to rade,ali prvo odem ,pa onda tad zakazuju!

ali sam uzasno nestrpljiva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DIVNO!!!

To je tvoj beban u ovoj fazi

hahhaa joj sto nista ne znam :)

ma na mestu je nego sta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma u DZ kod mene to rade,ali prvo odem ,pa onda tad zakazuju!

ali sam uzasno nestrpljiva :D

A zakazivanje telefonom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Martisa čestitam, nek vam je sa srećom :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.