Ojed na guzi

odgovora

Objavljeno

Luka se razujedao non-stop.Cim sam namazala Pavlovicevu mast sve je proslo ko od sale...nama se najbolje pokazala do sada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas mislim da se zovu Active baby ili tako nesto,ali to je to.

Jaoj mi koristimo Active Baby i one imaju neki gel, bas sam sad rasceprkala jednu pelenu, jaoj :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Promenili smo pelene,kupila sam pampers premium care (jedino sam to nasla) i polako prolazi.Sad je samo malo crveno, ali jos joj necu vratiti siroki povoj (za svaki slucaj dok ne prodje skroz) i mazem sa sudokremom u debljem sloju kod svakog presvlacenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javim i ja posle nase borbe sa ojedom.U nedostatku resenja jedno vece smo pribegli jedinom sto nismo probali u kuci a to je bio Oktanisept i gentamicin mast.Bila sam vec ocajna i verovali ili ne sve je nestalo za dva dana.Ja sam dva puta dnevno prskala sprej i uvece mazala mast pri poslednjem presvlacenju.Naravno,uz sve to pranje prilikom svakog presvlacenja.pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo recimo potpuno izbacili vlažne maramice, sad guzu brišemo samo vaticom i toplom vodom, a koristimo Niveinu kremu protiv ojeda i ona nam je baš pomogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI SMO RECIMO, POTPUNO IZBACILI VLAŽNE MARAMICE. SAD BRIŠEMO GUZU VATICOM I TOPLOM VODOM, A KORISTIMO NIVEINU KREMU PROTIV OJEDA I ONA NAM JE BAŠ POMOGLA

A što Caps Lock?

Ili to ova dva dana samo ja vidim velika slova ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što Caps Lock?

Ili to ova dva dana samo ja vidim velika slova ;)?

Greškom, ... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam, takodje, izbacila iz upotrebe vlazne maramice, osim kada idemo negde, a ubacila u upotrebi vatu i vodu. Sto se tice ojeda, mojoj bebici je pomagao bepanten i kantarion ali za unutrasnju upotrebu jer je blizu genitalija (po preporuci pedijatra). Kada prodje, pocinjala sam da koristim pavlovocevu mast ali se opet vracalo. Cula sam da ona jos vise upali kozu. Medjutim, nedavno sam otkrila, i to slucajno u apoteci, da ona originalna pavloviceva mast koju proizvodi Pavlovic nije ona prava, stara pavloviceva a nju proizvode niske apoteke. Kupila sam manje pakovanje bas da vidim da li ce ona da pomogne i uspelo je. Za dva dana kao da nista nije bilo. I sada koristim nju. Zacudilo me je , a sto mi je drago, da je bas jeftina a delotvorna mast.

Pavloviceva mast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni je dobar ivancic i sinovi sprej protiv ojeda i osipa, a mozda jos bolje je krema seba med protiv osipa i ojeda. Govorim iz iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sudocrem zakon, mada ga retko stavljamo jer me to "mazi u jako tankom sloju" malo plasi, kao da je otrov! :D

Ali nama se guza nesto ne ojeda, vise ispod vrata- od balavljenja :)

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.