Torbe

odgovora

Objavljeno

Danas nadjoh torbu koja bi odgovarala i mojim sandalama ali, na zalost, nije odgovarala mom novcaniku...evo jos se prebrojavam da li sutra da je kupim...t3908.gif

Micika, kako je presudio novcanik? t3902.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika, kako je presudio novcanik? t3902.gif

Eh, sta da ti kazem kad sve znas...ali kada dobijem na greb greb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, veliki sam ljubitelj torbi i cipela, naravno. Bas ovih dana planiram da kupim neku

vecu tobru i cipele za ovu jesen... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, sto mi je slatka ova tema!

Koliko samo zena sa istim problemom, nikad dosta obuce i torbi!!! :lol:

Danas sam u delta c videla nove torbe Irene Grahovac, jaooo, majko, sto su slatke!!! MM je obecao da je dobijam za godisnjicu braka, ali to je tek za 15 dana, bojim se da se ne rasprodaju, a boje su nevidjene, ne znam koju bih pre - nekoliko nijansi braon, pa zelena, ljubicasta, aaaa!

E, nemoj sad da se sjurite sve tamo, pa da za mene ne ostane nista!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam sebe castila sa jednom crnom sportskom torbom...jeste da mi je trebala neka braon uz nove braon cizme ali ovoj nisam mogla da odolim a nije bila ni skupa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da odaberete savršenu tašnu...

RTEmagicC_Miu_Miu_prolceleto2010__3_.jpghandbagcoach-handbags-1.jpg

Boja: Koju boju volite? Koju boju najčešće nosite? Pre nego što se odlučite da promenite boju, razmislite kako planirate da je nosite.

Oblik: Jednostavan ili neobičan?

Otvaranje: Da li više volite rajsferšlus, zatvaranje na preklop, šnalu ili na magnet?

Drške: da li volite duže ili kraće drške, da li volite da su tanje ili deblje?

Dodaci: Koje dodatke volite? Da li volite da ima zaštitne nitne na dnu, dodatne unutrašnje ili spoljašnje džepove, neke posebne detalje?

Veličina: Da li vam treba tašna u kojoj ćete nositi samo novčanik, ključeve i mobilni, ili volite torbu u kojoj "sve svoje sobom nosite"?

Ako volite velike torbe, savetujemo da ona, kad je prazna, bude lagana. Imajte na umu i da se tanke drške usecaju u rame. Tašne koje nosite na ramenu dobre su za mali ili srednji "tovar". Ako veliku,

46374-velika.jpg

napunjenu tašnu nosite stalno na ramenu, to može uticati na leđa i kičmu. Dužina drški je takođe važna. Što su drške duže, to će vam tašna biti teža.

Funkcionalnost: Da li vam ta tašna odgovara? Postoje dve stvari koje treba uzeti u obzir kad je reč o funkcionalnosti:

Da li vam ona pristaje? Veličina tašne trebalo bi da je u proporciji sa vašom građom, da nije ni premala ni prevelika za vas. Ako imate široke kukove, tašna bi trebalo da seže do mesta iznad njih, kako bi bila u ravnoteži s kukovima. Ako imate prevelike grudi, izbegavajte tašne s kratkim drškama, kako ne bi privlačile pažnju na taj deo vašeg tela.

Upotreba: Kako ćete koristiti tašnu? Da li vam je potrebna svakodnevna tašna za posao, ili za neke specijalne prilike? Ovi faktori trebalo bi da utiču na vaš izbor. Ako ste za laganu torbu, napunite je i pogledajte kako izgleda kad je puna.

Specijalne prilike: Osim ako često ne idete na neka specijalna mesta, nije pametno da potrošite na tašnu koju ćete retko nositi.

Pogledajte u nekoliko radnji, kako biste videli šta se sve nudi, ne kupujte "na prvu loptu".

Preuzeto sa http://zena.blic.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj fazon...

Summer-2011-Handbags.51.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako sam rodila,moje torbe skupljaju prasinu,,,a ova mi je aktuelna...

libero_mammavaska_140423368.jpg sa svim pelenama,vlaznim maramicama i odjecom za presvuci... :rolleyes:

Genijalna si! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

definitivno sam ozbiljna... :lol:

tu torbu vucem vec godinu dana...

Znaci,mogla bi se i zamjeniti! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj fazon...

Summer-2011-Handbags.51.jpg

Svidja mi se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec odavno...

al dok bebaca malo bolje uzna,dobit ce i sama torbicu i nek nosi svoje prnjice...

a ja cu muza da kostam jos jednog modnog detalja... :lol:

Pametno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ih najviše u beloj i krem boji, jer volim da nosim svetle stvari. Ranije sam ih baš kupovala (sad stoje na gomili u ormaru), kad sam ostala trudna počela sam da nosim one sa dugim kaišem preko ramena.

Ovaj neki fazon:

025510-david-jones-tasna.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ih najviše u beloj i krem boji, jer volim da nosim svetle stvari. Ranije sam ih baš kupovala (sad stoje na gomili u ormaru), kad sam ostala trudna počela sam da nosim one sa dugim kaišem preko ramena.

Ovaj neki fazon:

025510-david-jones-tasna.jpg

Ivancice , tacno sam znala da je ovo tvoj fazon :)

Dobar dan , ja se zovem Sanja i ja sam torboholicar :D

Trenutno sam na prinudnom lecenju :D od decijih pelena , krpa i ostalih potrebstina nikako da padne neka dobra nova torba ali verujem da se nikada necu izleciti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice , tacno sam znala da je ovo tvoj fazon :)

Dobar dan , ja se zovem Sanja i ja sam torboholicar :D

Trenutno sam na prinudnom lecenju :D od decijih pelena , krpa i ostalih potrebstina nikako da padne neka dobra nova torba ali verujem da se nikada necu izleciti :D

:) :) :) :) :) Jel imaš više od 20?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada nisam razumela ljude koji vole stvari sa kojih "vristi" logo poznatih marki tipa Dolce&Gabbana,Gucci...Medjutim ovoj nisam mogla da odolim i kupila sam je(naravno kopiju)

louis-vuitton-monogram-vernis-alma-black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada nisam razumela ljude koji vole stvari sa kojih "vristi" logo poznatih marki tipa Dolce&Gabbana,Gucci...Medjutim ovoj nisam mogla da odolim i kupila sam je(naravno kopiju)

Sanja,ova mi se mnogo dja...ima i u rozoj boji...aa jedva cekam da je nadjem... :lol:

1x5-387439.jpg

A inace torbe obooozavam...posebno Guess i Liu Jo...

Evo jedne koju sam dobila od mm kada sam se porodila...:)

6hj-396915.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice , tacno sam znala da je ovo tvoj fazon :)

Dobar dan , ja se zovem Sanja i ja sam torboholicar :D

Trenutno sam na prinudnom lecenju :D od decijih pelena , krpa i ostalih potrebstina nikako da padne neka dobra nova torba ali verujem da se nikada necu izleciti :D

Menjam samo ime!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

louis-vuitton-monogram-vernis-alma-black

Like ittttttt!!!!!!!!!!!

Merkam je dugoooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c87-marc-j.jpg

Zar nije divna?? Uposliću tetku da mi šije ovakvu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

34pxp1l.jpg

stiže poštom ovih dana i ostvaruje moje snove. Za cenu me ne pitajte jer je četvorocifrena, ali i tajpraznik je jednom u 2-3 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.