Torbe

odgovora

Objavljeno

Volite li torbe? Ja ih obozavam...dok sam bila student svakog maja sam isla u Bugarsku i kupila bih po 5-6 torbi...e sada trazim da kupim torbu uz nove cipele koje su neke cudne boje nesto kao zuto a nije zuto ma ne umem da vam objasnim...danas sam gledala po gradu ali, na zalost, nisam uspela naci tasnu uz cipele. A mozda sam prvo trebala d akupim tasnu pa onada cipele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je neki dan izjavio da če više da šizne od mojih torbi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OBOZAVAM TORBE!!! Velike, male, sarene, jednobojne, firmirane, pijacarke, elegantne, sportske.. nije bitno.. imam ih dosta, ali ipak nedovoljno.. haha.. zensko je zensko.. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OBOZAVAM TORBE!!! Velike, male, sarene, jednobojne, firmirane, pijacarke, elegantne, sportske.. nije bitno.. imam ih dosta, ali ipak nedovoljno.. haha.. zensko je zensko.. :wub: :wub: :wub:

I JA; I JA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OBOZAVAM TORBE!!! Velike, male, sarene, jednobojne, firmirane, pijacarke, elegantne, sportske.. nije bitno.. imam ih dosta, ali ipak nedovoljno.. haha.. zensko je zensko.. :wub: :wub: :wub:

Isti slucaj! Samo sto ja imam pored torbi iimam i gomilu obuce ali nekako nikada nemam sta da obujem! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve su zene stvarno zene...nikada nemaju sta da obuju i obuku i uvek im fali ili parfem ili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj! Samo sto ja imam pored torbi iimam i gomilu obuce ali nekako nikada nemam sta da obujem! :rolleyes:

isti slucaj/fetis su mi i torbe i obuca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, i ja sam pocela od pre neku godinu da kupujem torbe, torbe i samo torbe :D Stvarno, ne znam gde cu ih! Treba mi poseban orman samo za njih :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LUDA SAM ZA TORBAMA...IMAM IH MILION I UVEK MI FALE...

MICIKA, POSLEDNJIH GODINA JE HIT DA NE UKLAPAS CIPELE I TORBU...KAZU TO JE BABSKI....:)

ZATO AKO SU CIPELE SASAVE KUPI NEKU JEDNOSTAVNU TORBU DA BI CIPELE DOSLE STO VISE DO IZRAZAJA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja to sebi stalno govorim pa na kraju ukombinujem torbu i cipele! :( Neke stvari se bas tesko menjaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I JA LENA UGLAVNOM KOMBINUJEM, MADA KAD IMAM PATIKE NE KOMBINUJEM NIKAD....A ZAMISLI DA IMAS NEKE LUDE ZUTE CIPELE I DA STAVIS ZUTU TORBU, PA TO JE BAS KIC :) ZAR NE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brrrrr....... zaista strasno! Ipak je jedna Seka Aleksic, ne bih da joj budem konkurencija! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam gomilu raznih torba i torbica a uglavnom nosim 2-3... pošto sam skoro uvek u patikama sportske torbe su mi omiljene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim i torbe i obuću,ali ih uglavnom kupujem "namenski" (blago mom mužu)....nekupujem ih baš toliko često,ali zato kupim vredne komade

E da i volim da kombinujem "elegantnu" torbu sa patikama :)

I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim i torbe i obuću,ali ih uglavnom kupujem "namenski" (blago mom mužu)....nekupujem ih baš toliko često,ali zato kupim vredne komade

E da i volim da kombinujem "elegantnu" torbu sa patikama :)

I

PA DA VIDIS DA I U HOLIVUDU NOSE HERMES TORBE SA TRENDZAMA:)

I JA TO VOLIM, SAMO STO NEMAM HERMES TORBU:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA DA VIDIS DA I U HOLIVUDU NOSE HERMES TORBE SA TRENDZAMA:)

I JA TO VOLIM, SAMO STO NEMAM HERMES TORBU:)

Hermes:))))))prodaću auto i kupiti tu torbu;)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hermes:))))))prodaću auto i kupiti tu torbu;)))))

VIDIS DALA SI MI SUPER IDEJU....:P

ALI KAKO UPASTI NA LISTU CEKANJA? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro ti pitanje...kažu prosek 3 godine...pa ti vidi...moramo ganjati vezu:((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro ti pitanje...kažu prosek 3 godine...pa ti vidi...moramo ganjati vezu:((((

JA SAM CULA I DO 5...ALI AJDE:)

PA TEBI SA TOLIKOM DECOM MOZDA IZADJU U SUSRET...IPAK SI TI TA KOJOJ JE TA TORBA NAJPOTREBNIJA :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM CULA I DO 5...ALI AJDE:)

PA TEBI SA TOLIKOM DECOM MOZDA IZADJU U SUSRET...IPAK SI TI TA KOJOJ JE TA TORBA NAJPOTREBNIJA :):P

Pa da,kolika mi je torba potrebna moraću i stan prodati :blink:

Al' zamisli "lista čekanja'....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NEMOJ MOLIM TE STAN , KUPICU TI JA OD PRODAJE MOG AUTA....JEDNU TEBI JEDNU MENI, ALI TI NADJI VEZU ONDA ZA LISTU CEKANJA,,,,NIJE VALJDA DA NE ZNAS NPR SARU DZESIKU PARKER ILI KEJT MOS???NEMOJ SAD DA ME RAZOCARAVAS..... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih,svašta,juče smo ja i Sara pile kafu,Kejt nešto slinava nije mogla doći,kaže neki je virus strefio.....a Viktorija (Bekam) kupila je Hermes tašnu 120 000dolara....malo je skuplja,šta ti misliš :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih,svašta,juče smo ja i Sara pile kafu,Kejt nešto slinava nije mogla doći,kaže neki je virus strefio.....a Viktorija (Bekam) kupila je Hermes tašnu 120 000dolara....malo je skuplja,šta ti misliš :(

:)

MISLIM DA NJU UVEK PELJESE, BAR KAD UPOREDJUJEMO NAS DVE CENE ISTOG KUPLJENOG, ALI DA SE I OCEKIVATI....:P

SUTRA CU JA DA POSTAVIM SLIKE MOJIH TORBI, SAMO DA OZDRAVIM....NIJE NEKI IZBOR ALI OPET PONOSNA SAM NA NJIH...AXAXAXAXA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nisu fetish ko neke druge stvari, al kad vidim dobru i da mi se dopadne onda ne zalim para. Doduse ne padam nit gledam Hermes (za sad i na srecu mm-ovu :lol: ) al volim marke i kvalitet. Uglavnom trazim da uz cipele kupim i torbu- ne toliko da se slaze po boji, vec da mi ide uz raspolozenje i ostatak trenutnog stila odevanja. Trenutno imam par meni poklonjenih da poklonim jer neki ljudi nikako da nauce sta volim :P

E kad smo kod toga i moja curica ih vec ima 10-ak jer izgleda svi vole da ih kupuju devojcicama. :rolleyes: Najbolje je sto ima DKNY u roze boji koju teta nije nosila pa je njoj poklonila. Moja mama joj kaze da uzme mami telefone i strpa ih u svoju torbicu pa da ih cuva jer sam ja za vikend izgubila jos jedan i pored torbi i torbica za drzanje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA NARAVNO MICILICI...KAKAV BRE HERMES...I MOJE SU U FAZONU DKNY....NISTA PRETERANO...ZA HERMES SE ZEKIMOOOOO:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.