Letovanje

odgovora

Objavljeno

Ma kakvi, to ni govora..., al ovako situacija na ulici, na plazi ima i te kako. Naročito oko Zadra, Splita... Jos smo uglavnom isli nemačkim tablicama, al isto taj ko hoce da provocira namiriše... 

svejedno voli ovo

Objavljeno

Tako je Jecy, Zadar narocito! Nego, reci mi koje seoce, koje, koje? Znam ih sve. :)

Jecy voli ovo

Objavljeno

Posedarje. Znas? 

svejedno voli ovo

Objavljeno

Pa dobro, zna se se  se ide a gde ne. Ja sam u Cg imala neprijatnosti 2006.god. kamenovali su nam bus, tako da... To se prosto desava... Ali u Malom Losinju godinama letujemo sa decom, nase tablice, auto ispred stoji, na ulici, hvala Bogu nikad tih gluposti nije bilo

Objavljeno

Zato i kažem da nije isto u Istri i Dalmaciji... I zaista nesto mislim da oni imaju manje problema kod nas... Ne znam... 

MakiJana i svejedno volite ovo

Objavljeno

Zato i kažem da nije isto u Istri i Dalmaciji... I zaista nesto mislim da oni imaju manje problema kod nas... Ne znam... 

Mislis samo Jecy ^_^ muzeva familja se ne bi slozila. Ali to ne vazi za Vojvodinu. Mi ovde smo pitomi :lol:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      nekako mi je tako delovao tvoj upad , pozitivno, ili prosto samo nedostaješ  Bas bi bilo lepo bar jedan dan ovaj forum u punom sastavu. lepo je sto si uspešna na svim poljima. Uzivaj u tome . Ništa nije sa neba palo ali tako se više ceni  i sada znaci nova runda?
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la *andjelcic* · Objavljeno
      Čestitam! Nemam smajlije ♥ imaš dva dečaka i dve devojčice ili? Hajde da se kamen reši na najbezbolniji način! Bar znaš da je imalo cenu sve Evo pišem i brišem, ne znam šta da ti kažem, puna elana baš lepo zvuči. Ništa, položila sam prekvalifikaciju i radim evo tri godine, od kad je Bane krenuo u jasle sa godinu dana.  
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      takođe i tebe.  kod mene je sada četvoro, mala , najmlađa ima 4 meseca. I to je to od nas.  Izmedu ostalog sam zaradila kamen u žuči, ali šta ćeš , sve ima svoju cenu  zelim ti od srca da ti se ostvari želja tvoja . Kako si ti?  Delujes mi nekako puna elana
    • Žene gde je....?
      Baš sam pomislila isto kad sam se ulogovala...
    • Čekamo plusiće
      Dobrodošla i želim ti da ovaj red čekalica brzo dočekaš i da što pre odeš na trudničke teme. Da li je tvoj partner radio neke analize? Ovulatorna faza je uglavnom u istom periodu ciklusa, najčešće oko 14dc, a lutealna faza je ta koja se produži kada kasni ciklus. Koje trakice koristiš i kada? Ja sam koristila tračice kada sam planirala drugo dete, neke trakice su mi pokazivale čak dva puta ovulaciju u razmaku od 6 dana, za šta je dr rekla da je apsolutno nemoguće (ako i postoje dve ovulacije one su veoma blizu, uglavnom u periodu od 24h jedna za drugom i ne mogu se prepoznati tračicama, već na uz po puknutim folikulima). Ovog puta ne pratim bazalnu tt, tračice i položaj grlića. Samo folikulometrija i hormoni, ja sam se umorila planirajući drugu trudnoću od svih metoda praćenja ovulacije kod kuće. Što se tiče analiza, uglavnom ide redom, hormoni, folikulometrija, HSG, OGTT, trombofilije...
  • Teme