Letovanje

odgovora

Objavljeno

Upravo to mi i govore,dok su drugi,na celu sa svekrvom i svim pametnima,protiv toga jer je mali,bla,bla,bla,bla...verujem da ne bih mogla da se cvarim na plazi kao sto sam to do sada radila,i da bih veci deo vremena provodila u sobi,ali i ovde sam kod kuce u stanu po ceo dan ! :angry: Je l` putovao neko vozom do CG sa bebom?

Da dodam da mi je ovo 1. dete :)

Buli,ne slušaj nikog,ako se ti osećaš sposobnom IDITE! :) Pogotovo babe i dede znaju da paničare beba je mala ovo ono,da je do njih moja deca bi bila u nekoj sobi obloženoj dušecima ili sl. :lol: Pogotovo kod 1.deteta,ajoooj... :lol:

Ako dojiš bebu tek tad će ti biti lako,hrana uvek na dohvat ruke,opremiš se hladovinom,vodom,šeširom,kremom sa 50 onih faktora,peškirom,možda malim bazenčićom u kojoj bi bebica mogla da se brčka ispod suncobrana i ćao... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buzli,koliko meseci ti ima dete/devocica ili decak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cico, nosio je i Pavlika bez skidanja (celo leto) - pa ne bi prijalo ni njemu ni nama... ...

Pa dobro...a šetnja pored mora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo to mi i govore,dok su drugi,na celu sa svekrvom i svim pametnima,protiv toga jer je mali,bla,bla,bla,bla...verujem da ne bih mogla da se cvarim na plazi kao sto sam to do sada radila,i da bih veci deo vremena provodila u sobi,ali i ovde sam kod kuce u stanu po ceo dan ! :angry: Je l` putovao neko vozom do CG sa bebom?

Chi mama ti je dala odličana savet...greška je devojke što ste tako pasivne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac ce 30. napuniti 6 meseci,ali,upravo imah malu raspravicu sa muzem,kaze covek nemamo para trenutno,a i sezona mu je sada,posto trenira klince pa ne moze da izostaje....ma ajde...ali kaze,mogla bih da odem sa njegovom mamom negde u banju :blink: Bolje da sam se ubacila na neku drugu temu "zasto muzevi tolkio iritiraju " ili slicno tome... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi mama ti je dala odličana savet...greška je devojke što ste tako pasivne ;)

Niko nije toliko pasivan za more, koliko je često razlog neodlaska - novac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac ce 30. napuniti 6 meseci,ali,upravo imah malu raspravicu sa muzem,kaze covek nemamo para trenutno,a i sezona mu je sada,posto trenira klince pa ne moze da izostaje....ma ajde...ali kaze,mogla bih da odem sa njegovom mamom negde u banju :blink: Bolje da sam se ubacila na neku drugu temu "zasto muzevi tolkio iritiraju " ili slicno tome... :P

Pa dobro ako mu je leto sezona ok,ako nemate para ok,ali onda ga uhvati lepo i idite na jezera u Belu Crkvu za jedan produženi vikend,prijaće vam... ;)

Hihi,sigurno boja varijanta od sveki.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ChiMama, kad ćemo u BC?

Produžen vikend ili cela nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah,to bi moglo,da se utakmice ne igraju vikendom :lol: A readnim danima?aaaaa,pa tada se trenira :lol: :lol: :lol:

`de da nadjem smajlija koji puca sebi u glavu? :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali kaze,mogla bih da odem sa njegovom mamom negde u banju :blink: Bolje da sam se ubacila na neku drugu temu "zasto muzevi tolkio iritiraju " ili slicno tome... :P

:lol: :lol: :lol:

Niko nije toliko pasivan za more, koliko je često razlog neodlaska - novac. :)

Mi ove godine za malo da propustimo ljetovanje zbog novca. <_<

Ali, malom preorganizacijom i pomjeranjem prioriteta smo ipak uspjeli. :)

Pretprosle godine nismo isli zbog toga sto sam imala spontani, pa mi je psihicko stanje bilo katastrofalno. Da sam znala da cu poslije toga za dva mjeseca ostati trudna, ne bih se opterecivala i isla bih na odmor.

Prosle godine sam se porodila u avgustu, pa je bilo neizvodljivo, ali, sada konacno mozemo da idemo, i radujem se toliko, da me je strah da nesto ne izbaksuziram. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam ovde,a navikla na fejs,pa konstantno trazim "like" ispod nekih od vasih komentara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije toliko pasivan za more, koliko je često razlog neodlaska - novac. :)

Ivančice...dala sam odgovor tako što sam shvatila da ne idu na more ZATO ŠTO JE BEBAC mali...I DALJE SAM ČITALA ODGOVORE ZATO ŠTO BEBAC NOSI PAVLIKA...JA TU NIGDE NE PROČITAH RAZLOG NOVAC ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ChiMama, kad ćemo u BC?

Produžen vikend ili cela nedelja?

Mi nažalost ove godine ni tamo... :( Planirali smo ali odustali,ne da nemamo para nego jedva izvlačimo kraj sa krajem...

Mi ove godine za malo da propustimo ljetovanje zbog novca.

Ali, malom preorganizacijom i pomjeranjem prioriteta smo ipak uspjeli.

Pretprosle godine nismo isli zbog toga sto sam imala spontani, pa mi je psihicko stanje bilo katastrofalno. Da sam znala da cu poslije toga za dva mjeseca ostati trudna, ne bih se opterecivala i isla bih na odmor.

Prosle godine sam se porodila u avgustu, pa je bilo neizvodljivo, ali, sada konacno mozemo da idemo, i radujem se toliko, da me je strah da nesto ne izbaksuziram. :huh:

Ne brini Boki,biće uživancija! :) Samo easy,relax... ;)

Nova sam ovde,a navikla na fejs,pa konstantno trazim "like" ispod nekih od vasih komentara

E baš fali takvo digme ovde,mogli ba da "instaliraju"... :)

Ps:Pa zato kaže vikend,ne mora da bude produženi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam ovde,a navikla na fejs,pa konstantno trazim "like" ispod nekih od vasih komentara :)

:)

Ne brini Boki,biće uživancija! :) Samo easy,relax... ;)

Nadam se... Mislim da necu imati mira na plazi, skakacu kao malo dijete, traziti kamencice, skoljkice, dosadjivati mm-u i malcu da plivamo, setamo, izlazimo.... :D

Bas me uhvatilo neko pozitivno raspolozenje... Ko ce docekati 20-ti??? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Nadam se... Mislim da necu imati mira na plazi, skakacu kao malo dijete, traziti kamencice, skoljkice, dosadjivati mm-u i malcu da plivamo, setamo, izlazimo.... :D

Bas me uhvatilo neko pozitivno raspolozenje... Ko ce docekati 20-ti??? :rolleyes:

Blagos vama,uživajte i mesto ans koji samo idemo na temu letovanje... :) I da aparat škljoca da i mi vidimo malo tog moras... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam srecna, iskrslo mi je da idem sa najboljom drugaricom na Divcibare sutra! Njen sincic je stariji od moje cerke 4 meseca, a inace idemo u kucu gde su smesteni moja rodjena sestra i njen sin. Kakva euforija, kao da mi je sad neko rekao da idem na Sejsele mesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam srecna, iskrslo mi je da idem sa najboljom drugaricom na Divcibare sutra! Njen sincic je stariji od moje cerke 4 meseca, a inace idemo u kucu gde su smesteni moja rodjena sestra i njen sin. Kakva euforija, kao da mi je sad neko rekao da idem na Sejsele mesec dana

Zvrco,nije lose posle mora malo da odmoris na planini!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvrco,nije lose posle mora malo da odmoris na planini!!!! :lol:

Da, bice nam bas lepo, tamo je moja sestra sa sinom od 17 godina koji obozavaju Andrijanu pa cu se bas odmoriti, a i zazelecu se muza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam srecna, iskrslo mi je da idem sa najboljom drugaricom na Divcibare sutra! Njen sincic je stariji od moje cerke 4 meseca, a inace idemo u kucu gde su smesteni moja rodjena sestra i njen sin. Kakva euforija, kao da mi je sad neko rekao da idem na Sejsele mesec dana

hehehe sad slede visinske pripreme :D Lepo se provedite!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije se dugo pisalo na ovoj temi,idete li gde na more ove godine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije se dugo pisalo na ovoj temi,idete li gde na more ove godine?

Planiramo,ako sve bude kako treba,odosmo krajem juna za CG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na forumu maju dve teme o letovanju...uglavnom smo tamo pisale...tako da evo posla za admine...ona druga tema je more, ah more...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna neki sajt (engleski jezik) na kome mogu da izbacim apartmane za odmor? Da ne uzima neku proviziju ili mora sa provizijom? Ko ima iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne bih znala reci... 

Ja imam pitanje. Jerisos,Grcka,da li je letovao neko,zanimaju me iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna neki sajt (engleski jezik) na kome mogu da izbacim apartmane za odmor? Da ne uzima neku proviziju ili mora sa provizijom? Ko ima iskustva?

Ja kao gost koristim booking,ali znam da oni uzimaju proviziju vlasniku 15%.

Imaš i ove,mislim da oni ne uzimaju. https://www.airbnb.com/

Ideš na ovo become host..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.