Letovanje

odgovora

Objavljeno

Da li vec znate gde cete letovati? I da li cete letovati? Nadam se da cemo ove godine ici na more i da ce moj sin konacno videti to plavetnilo...Ne volim da planiram unapred mada bi trebala mozda sada i nesto uplatiti preko neke agencije jer je sada povoljnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najverovatnije idemo u Kotor, tamo nam kum ima stan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

do sada smo svake godine u Grcku samo razlicita mesta,e sada jos uvek nismo odlucili mozda malo i promenimo pa odemo u Italiju na more...imamo jos malo vremena da odlucimo gde i kako....ali uvek idemo preko agencija ...bar meni licno najbolje i najsigurnjije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama,mi ove godine necemo ici jer cu u junu biti vec 8.,a u julu 9. mesec... Ali se nadam da cemo ici na neke blize destinacije,nesto u Srbiji,pa makar na dan ili vikend... Stvarno mi je potrebno. Prosle godine,kada smo se uzeli,nismo isli jer sam mesec dana pre svadbe pocela da radim pa nisam mogla da dobijem nista slobodno.. Svi koji idu neka uzivaju za one koji ne idu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svake godine idemo na letovanje, ranije more, sad se cesce odlucujemo za planinu. Gde cemo ici ove godine jos nismo poceli da razmisljamo, ali Boze zdravlja ici cemo sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ove godine nečemo iči na more, jer je beba mala, ali čemo iči na Zlatibor, pošto čemo celo leto biti u Srbiji. Dogodine čemo je voditi na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi se razmisljamo o kotoru,kod muzevljevih tetki.Dace Bog pa cemo i ici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ove godine nečemo iči na more, jer je beba mala, ali čemo iči na Zlatibor, pošto čemo celo leto biti u Srbiji. Dogodine čemo je voditi na more.

Moguce da cemo i mi ponovo na Zlatibor, bas bih volela da nam se termini poklope i da se upoznamo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi već godinama idemo u Sutomore jer tamo imam kuću.Prošlog leta prvi put nisam išla jer sam bila u 9 mesecu. U julu bebac puni godinu pa idemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

do sada smo svake godine u Grcku samo razlicita mesta,e sada jos uvek nismo odlucili mozda malo i promenimo pa odemo u Italiju na more...imamo jos malo vremena da odlucimo gde i kako....ali uvek idemo preko agencija ...bar meni licno najbolje i najsigurnjije...

RASPITAJ SE DOBRO ZA ITALIJU JER KAZU DA IM JE MORE JAKO PRLJAVO....MOZDA SU MENE DEZINFORMISALI, ALI NIJE NA ODMET DA PROVERIS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI CEMO MALO ovde PO ATINSKIM PLAZAMA PA U AVGUSTU AKO BOG DA NEGDE NA ODMOR....MOZDA PELOPONEZ ILI NEKO OSTRVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se upravo vratili sa pro-letovanja od nedelju dana ovde, u zemlji. Za leto smo vec organizovani i sve je sredjeno, avionske karte kupljene za dve nedelje u Fethijama u drugoj polovini juna. Onda nam dolaze moji na mesec dana pa cemo i sa njima na duzi vikend negde ovde u zemlji, i onda na kraju avgusta mm zeli na kampovanje u Francusku jer je to radio citavog detinjstva. To tek odlucujemo i zavisi od para, vremena i dana odmora koji nam preostanu... :rolleyes:

Inace malu ni mi nismo dosad vodili na "toplo more" vec dve godine zaredom ovde na ledeno gde smo se retko kupali... Nije to meni letovanje ako ja ne mogu u more uci vec ga samo gledati <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cera ce najverovatnije sa bakom i drustvom na hrvatsko primorje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove godine moj suprug i ja ne mozemo ici , posto septembra nam dolazi devojcica :) pa cemo Boze zdravla sledece godine sa nasom devojcicom :) jedva cekamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put smo išli na more kada je L. imala 2 godine u Leptokariju, prošle godine isto mesto, isto vreme. Ima super zanimacija za decu svih uzrasta - besplatno igralište i gumene tramboline i tobogani koji se plaćaju, a ima ih raznih oblika i veličina. Ima i ono što mi zovemo luna park sa automobilima na sudaranje, vozićem, ringišpilom, ljuljaškama u obliku brodića... Moja zamerka - prljavština na plaži- čitaj pikavci i otpaci koje "lepo vaspitani" odrasli ljudi ostavljaju po plaži. Ove godine idemo u Pefkohori. Znam da su ima tamo plaže prilično čiste, ali ne znam ima li zanimacija za klince.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepo vrijeme...pa da opet pokrenemo ovu temu!

Zna li se ko će gdje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo u Hrvatsku, najblize nam je, a takodje, planiramo i za Srbiju kod rodbine. Jedino me je strah kako ce Aleksa podneti put. Nadam se najboljem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto su Rusi uveli reda u CG poslednjih nekoliko godina, mi ćemo ove godine tamo. Nema se para za neku exlusivu, a i to mi je najbliže, iskreno ne volim da putujem, tj. ne volim da se pakujem i raspakujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bitno je da idete autom, pa da možete stati kada se unervozi i dosta tekućine. Nije Hrvatska daleko, samo da vas auto služi(mi smo išli u nedelju u Hrvatsku i auto riknulo na granici)...pehisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas su planovi ne promenjeni, u Hrvatsku, Mina, baka i drustvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi krećemo prekosutra za CG. Idemo kolima i pomalo se plašim kako će proteći put. Ali nadam se da će spavkati, jer voli da se vozi i često spava u kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi krećemo prekosutra za CG. Idemo kolima i pomalo se plašim kako će proteći put. Ali nadam se da će spavkati, jer voli da se vozi i često spava u kolima.

Srećan put. Mi idemo u avgustu pa javi kako je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećan put. Mi idemo u avgustu pa javi kako je bilo

Hvala, javljam se čim se vratimo, tamo oko 21.juna. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nismo ni poceli da pricamo o letovanju :( . Trenutno smo zaokupljeni pricom o menjanju stolarije u stanu...al doci ce na red i ta prica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce stigli sa mora,divno je bilo,naravno bebi prvo letovanje,super smo prosli,kupali je u moru svaki dan,MA DIVNO,OPET BIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.