Letovanje

odgovora

Objavljeno

Maki...Istra, Istra i samo Istra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo vec poceli da planiramo letovanje,od sredine juna,jer mm tada ima godisnji.

2009 smo bili u perfokoriju,takodje u junu i bilo nam je super,nisu velike vrucine,a ni guzve,za decu super(i nas)tada smo bili sa sinom 2 god. je imao a sada planiramo sa dvoje sin 3.5 god,a cera ce imati tada 10 meseci.

e sad moje pitanje ,da li ici solo bez agencije ili ipak preko agencije??? :rolleyes: kakva su vasa iskustva?

jos da napomenem da bi isli sa nasim autom!

pozzz

znas sta, ja u svom zivotu nigde nisam otisla preko agencije a imam 30 godina i obisla celu evropu da ti ne pricam o grckoj...

ali ipak znam da u srbiji agencije nekad imaju super dilove i dosta jeftinije nego da sam zapucas....

ali ni to nije pravilo...sa druge strane uvek mozes sam odluciti gde ces i sta ces i uveriti se licno gde je smestaj i kakav je....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Šećeru! Ni meni se Paralia ne sviđa. Po onome što nađoh na netu, Nei Pori mi izgleda privlačno! :)

meni je od svih tih mesta nei pori svidja. ali samo odredjeni deo.ako se odlucis sa tamo, posto imam dosta prijatelja javi mi na pp da ti dam telefone nekin ok kuca, ako vi trazite apartmane uopste. ove koje ja znam su na samoj plazi. i cisti su, sto je najbitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec zivimo pored plaze,pa imamo letovanje non stop:)Inace,preko leta uvek spartamo Halkidikijem,odemo i do Preveze,Lefkade(predivno ostrvo),a ovog leta cemo verovatno na Leros,jer mi se zaova sa porodicom seli tamo,pa cemo imati gde da se uvalimo:)))

jaj leros, lago tebi...hocu i ja!!!!!!

mi posto idemo na peloponez, sigurno cemo ici na zakintos malo i bas se radujem....

ali zdravlja boze, jer mi ti odlucujemo dan pre nego krenemo gde cemo....iako ja znam da rezervisem i godinu dana ranije pa onda zovem i menjam po sto puta..... :unsure::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki...Istra, Istra i samo Istra...

Lepa je Istra, al nekako mi se Dalmacija više dopada... :D

Mada bitno mi je da je more... a gde -je manje bitno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je od svih tih mesta nei pori svidja. ali samo odredjeni deo.ako se odlucis sa tamo, posto imam dosta prijatelja javi mi na pp da ti dam telefone nekin ok kuca, ako vi trazite apartmane uopste. ove koje ja znam su na samoj plazi. i cisti su, sto je najbitnije.

e mene bas i interesuje nei pori,a nase agencije to slabo nude,inace sam pokusala da pronadjem po netu neku tako kucu blizu plaze,ali bezuspesno,pa bih te molila da mi das neki od brojeva da probam da rezarvisem,hvalaaa unapred,pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaj leros, lago tebi...hocu i ja!!!!!!

mi posto idemo na peloponez, sigurno cemo ici na zakintos malo i bas se radujem....

ali zdravlja boze, jer mi ti odlucujemo dan pre nego krenemo gde cemo....iako ja znam da rezervisem i godinu dana ranije pa onda zovem i menjam po sto puta..... :unsure::unsure:

Da li mi verujes da jos nisam videla Zakintos?!A,bas imam veliku zelju.Mada,u Grckoj ima toliko ostrva da ti treba jedan zivot da ih vidis sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vama dvema ću zabraniti da pišete na ovu temu i pravite mi zazubice!!!!

Ja sam ko Šurda,ceo život sanjam o grčkoj i nikako da odem,čak bi i da živim tamo,ali nikad se nezna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mi verujes da jos nisam videla Zakintos?!A,bas imam veliku zelju.Mada,u Grckoj ima toliko ostrva da ti treba jedan zivot da ih vidis sve.

pa bas to... evo ja sam 8 godina u atini a jos postoje krajevi u kojima nikad nisam bila....a stvarno cunjamo...

a zamisli tek za ostrva, pa ima ih toliko hiljada gde da stignes sve?! meni je santorini san, svake godine se kanimo i uvek negde drugde zavrsimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e mene bas i interesuje nei pori,a nase agencije to slabo nude,inace sam pokusala da pronadjem po netu neku tako kucu blizu plaze,ali bezuspesno,pa bih te molila da mi das neki od brojeva da probam da rezarvisem,hvalaaa unapred,pozzz

dok ti veceras ne posaljem tel od kuca, znam da nasi prijatelji idu uvek u nei pori i novog sada preko jedne agencije koja ima par ok kuca u nei poriju. pitacu ih bas koja je agencija, jer nekad moze i preko njih jeftinije da te ispadne nego sama kad trazis smestaj.inace agencija se secam je iz ns, ne znam odakle si ti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dok ti veceras ne posaljem tel od kuca, znam da nasi prijatelji idu uvek u nei pori i novog sada preko jedne agencije koja ima par ok kuca u nei poriju. pitacu ih bas koja je agencija, jer nekad moze i preko njih jeftinije da te ispadne nego sama kad trazis smestaj.inace agencija se secam je iz ns, ne znam odakle si ti..

vazi,hvala ti,a ja sam takodje iz okoline novog sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi,hvala ti,a ja sam takodje iz okoline novog sada!

evo sad sad zvala drugaricu. agencija se zove elnos turs i nalazi se pored glavnog suda.

mislim da im se kuca zvala el greco, ali nisam sigurna, a zoboravih da je pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vama dvema ću zabraniti da pišete na ovu temu i pravite mi zazubice!!!!

Ja sam ko Šurda,ceo život sanjam o grčkoj i nikako da odem,čak bi i da živim tamo,ali nikad se nezna...

Bas si slatka! A one se udubile u temu.... kao da je grcka jedina destinacija... :lol::lol::lol: Surdo moj, ne tuguj! doci ce Grcka kod tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vama dvema ću zabraniti da pišete na ovu temu i pravite mi zazubice!!!!

Ja sam ko Šurda,ceo život sanjam o grčkoj i nikako da odem,čak bi i da živim tamo,ali nikad se nezna...

Ajde dodji, samo da prodje ova kriza malo!!! MIslim da zivis...Ili prvo dodji da je vidis pa ces onda da odlucis :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiramo uveliko, nedeljama iščitavam svašta. Uželela sam se, prošle godine nismo nigde išli.

Moja želja je bila Tenerife, videla sam i čula ekstra iskustva, ali naravno sa bebom to ove godine otpada.

Izbor nam je Kipar, sredina jula, 15 dana.

Idemo sutra baš da uplatimo, pa ću dopisati pojedinosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A one se udubile u temu.... kao da je grcka jedina destinacija... :lol::lol::lol:

Pa jedina gde mogu da dam preporuke... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiramo uveliko, nedeljama iščitavam svašta. Uželela sam se, prošle godine nismo nigde išli.

Moja želja je bila Tenerife, videla sam i čula ekstra iskustva, ali naravno sa bebom to ove godine otpada.

Izbor nam je Kipar, sredina jula, 15 dana.

Idemo sutra baš da uplatimo, pa ću dopisati pojedinosti.

e u koje mesto idete?

Ja sam bila u limasolu jedno celo leto i odusevljena sam.Iako mi se more ne svidja nesto preterano, kipar kako kipar je fenomenalna zemlja!!! i ima zaista sta da se vidi. a i pretpostavljam da idete u hotel, a hoteli su im zaista bruka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e u koje mesto idete?

Ja sam bila u limasolu jedno celo leto i odusevljena sam.Iako mi se more ne svidja nesto preterano, kipar kako kipar je fenomenalna zemlja!!! i ima zaista sta da se vidi. a i pretpostavljam da idete u hotel, a hoteli su im zaista bruka!!!

Bruka u pravom smislu riječi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e u koje mesto idete?

Ja sam bila u limasolu jedno celo leto i odusevljena sam.Iako mi se more ne svidja nesto preterano, kipar kako kipar je fenomenalna zemlja!!! i ima zaista sta da se vidi. a i pretpostavljam da idete u hotel, a hoteli su im zaista bruka!!!

Bruka u pravom smislu riječi???

Ne, već kao bruka dobri!!! :D

Moja sestra se udala za Kiprana, živi u Limasolu. Na žalost nikad nisam bila tamo, al po slikama vidim da je fenomenalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jedina gde mogu da dam preporuke... :lol:

Seceru, daj preporuku za drugi prst. Koja mesta su ok i za bebu? Mi da smo sami isli bi na ostrva, ali ovako nam je lakse kolima i blize.

Mi inace letujemo u Egiptu jer mm roni ali zbog malog smo se odlucili za Grcku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bruka u pravom smislu riječi???

Bruka dobri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, već kao bruka dobri!!! :D

Moja sestra se udala za Kiprana, živi u Limasolu. Na žalost nikad nisam bila tamo, al po slikama vidim da je fenomenalno....

E blago tvojoj sestri kad zivi u limasolu. Meni je tamo raj definitivno..... bila sam mesec ipo dana i mnogo emocija me veze za limasol, zato ga jos vise i volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru, daj preporuku za drugi prst. Koja mesta su ok i za bebu? Mi da smo sami isli bi na ostrva, ali ovako nam je lakse kolima i blize.

Mi inace letujemo u Egiptu jer mm roni ali zbog malog smo se odlucili za Grcku.

hej draga to najbolje da ti kazu ove solunke, one su verovatno non stop na halkidikiju. ja sam bila na prvom prstu samo jer nama je to bas daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yelena a na bojani ima i normalna plaza ili samo nudisticka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde dodji, samo da prodje ova kriza malo!!! MIslim da zivis...Ili prvo dodji da je vidis pa ces onda da odlucis :lol:

Čim prodje kriza dolazim da zivim,toliko sam je gledala na slikama da nema sta vise da se gleda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.