Letovanje

odgovora

Objavljeno

Odlična tema i pravi trenutak da se počne sa planiranjem! :)

Meni će to biti prvo letovanje sa Vasilijem, koji jula puni godinu. Mm se malo protivi, kako s malim detetom, ali ja ne popuštam! :D

Dobro bi mi došao neki predlog od iskusnijih mama - šta izabrati: predsezonu, sezonu, ili sam kraj sezone, tj. početak septembra? Takođe bi mi dobro došlo da mi predložite neko malo, mirno i tiho mesto za letovanje u Grčkoj.

Hvala unapred!

ja mogu da ti preporucim, ali ne znam gde bi vi isli...sever grcke ili bilo gde? busom, avionom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO SECERU CITAS MI MISLIIIII , taman sam ovih dana malo gledala po netu kako gde sta , i htela da otvorim temu, ali u nedostatku vremena preduhitrila si me .

Odlična tema i pravi trenutak da se počne sa planiranjem! :)

Meni će to biti prvo letovanje sa Vasilijem, koji jula puni godinu. Mm se malo protivi, kako s malim detetom, ali ja ne popuštam! :D

Dobro bi mi došao neki predlog od iskusnijih mama - šta izabrati: predsezonu, sezonu, ili sam kraj sezone, tj. početak septembra? Takođe bi mi dobro došlo da mi predložite neko malo, mirno i tiho mesto za letovanje u Grčkoj.

Hvala unapred!

kuckam kasnije kad stavim decu na popodnevno spavanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mogu da ti preporucim, ali ne znam gde bi vi isli...sever grcke ili bilo gde? busom, avionom ?

Što bliže nama, dakle sever Grčke. Išli bismo sopstvenim kolima i želim da putujemo što kraće. Gledala sam malo ponude, pomišljam da je možda Olympic beach ono što ja tražim, ali nikad nisam bila tamo, a iz ličnog iskustva znam da opisu koji daju agencije ne treba baš uvek verovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno jun ili septembar.....a destinacija...hm....ja bi preporučila Herceg-Novi :rolleyes:

Jun ili septembar, o tome sam i ja razmišljala, mada je mođda bolje septembar, jer će Vasilije biti malo stariji, pa će valjda biti lakše. A ne bih CG, jer je jako naporan put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da podelim svoja razmisljanja sa vama,

iskreno meni je CG vise dosadila jer sam tamo letovala stalno sa roditeljima, ne kazem da nije lepo, HN i Igalo je po meni super , narocito sada sa porodicom, ali ja volim promene,

oduvek mi je Grcka bila pod br 1 kada se pomene more, a kako smo tamo proveli divnih 20 dana medenog meseca ostace i zauvek moj prvi izbor.

Posto sada putujemo sa 2 male dece i svojim kolima, razmisljala sam da hvatamo neko letovaliste cim se spustimo do mora, da ne idemo dole do kraja Halkidikija, i slucajno izbor je pao na mesto NIKITI , izmedju Metarmofosisa i N. Marmarasa

69k-halkid.jpg

po onome sto sam citala iskustva i preporuke na forumu PUTOVANJA.INFO

kao i na sajtu clana istog foruma koji je prokrstario Sitoniju, SITONIJA NA DLANU

izbor je definitivan, ostaje samo da se odlucimo da li idemo preko agencije ili da sami preko neta nadjemo i rezervisemo smestaj, za septembar, ne mozemo pre zbog posla, selidbe, i treninga mm u Texasu.

Da ne bih sad duzila pricu, mesto je prelepo, plaze na svakom cosku, grad ima i stari i novi deo, i jos gomilu stvari u okolini koje se mogu videti u okviru izleta, 4 velika marketa za kupovinu namirnica, posta, banka, ambulanta, blizina jos 2 turisticka mesta ako budemo imali potrebe za setnjom....sve u svemu cini mi se kao dobar izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedna od mnogobrojnih plaza

1vb-rw54yg.jpg

ovaj smestaj mi se svideo, preko agencije je i veoma povoljan,

a najbitnije ima igraonica za decu pored vile, i u samoj vili WiFi internet ukljucen u cenu smestaja

l43-malexa.jpg

x3q-malexa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedna od mnogobrojnih plaza

1vb-rw54yg.jpg

ovaj smestaj mi se svideo, preko agencije je i veoma povoljan,

a najbitnije ima igraonica za decu pored vile, i u samoj vili WiFi internet ukljucen u cenu smestaja

l43-malexa.jpg

x3q-malexa.jpg

A da li znaš kakva je situacija sa mestima za parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po komentarima na forumu onako 50/50 vikendom je guzva jer je omiljeno mesto Grcima pa se sjure svi , i onda je haos od guzve i na plazi i oko plaze,

skoro svaka vila ima svoj privatni parking, malo je problem pored magistrale kada se ide na neku drugu plazu ali to je vec varijanta gde ugledas dobro mesto tu kola parkiraj :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgled super. Jel mozda znas cenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za period kada mi idemo, od 11-23 sept najam duplex ( 5-krevetnog ) apartmana za 12 nocenja je 368e

ako te interesuje i neki drugi period mogu da pozovem agenciju da pitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. Samo me zanima otprilike koje su cene,da znam sta nas ceka i sta da ocekujem kad krenem u organizovanje odmora. :rolleyes: Nisam imala pojma kako se krecu cene uopste a na sajtu sam nasla ali samo do kraja jula imaju neki arazmani. Uglavnom, slike su prelepe, mesto je divno i sigurna sam da vas ocekuje lep odmor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poredjenja radi ovaj apartman u julu ide cak i preko 800e za isti br nocenja

sad sam pricala sa prijateljicom kaze da je ova agencija imala super akciju prosle god na Sajmu, uplatis jedno letovanje drugo dobijes nesto 1e po danu :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nensi super je ovo gde idete...svidja mi se i smestaj i plaza....a i cena je super...ali to je zato sto je septembar.sto ti kazes u julu tj kod grka je avgust uvek najskuplji jer su im tad kolektivni odmori, je 800 evra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos najbolja stvar sto nije kod nasih atraktivno, svi luduju za Neos Marmarisom,

tako da na plazi necu gledati prazne flase od kisele vode, kutije od plazma keksa .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što bliže nama, dakle sever Grčke. Išli bismo sopstvenim kolima i želim da putujemo što kraće. Gledala sam malo ponude, pomišljam da je možda Olympic beach ono što ja tražim, ali nikad nisam bila tamo, a iz ličnog iskustva znam da opisu koji daju agencije ne treba baš uvek verovati.

ako bi vec isla na sever grcke i ako ti se svidja taj fazon kao olympic beach, ja bih ti preporucila nei pori, ali samo odredjeni deo nei porija....e sad ne znam da li si bila ili nisi...ali mislim da za malu decu nema boljeg mesta na severu grcke..plaza je ogrooooomna, pescana , plicak svuda itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos najbolja stvar sto nije kod nasih atraktivno, svi luduju za Neos Marmarisom,

tako da na plazi necu gledati prazne flase od kisele vode, kutije od plazma keksa .....

e pa to jeste...zato mi idemo na peloponez...tamo nema srba :lol:

salim se naravno.....super smo mi kakve su neke nacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

n35.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ovo je oblast pierie. za moonlight....

jedino gde ti nikako ne bih preporucila je paralia. nema goreg mesta, po meni.i leptokaria mi se isto ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ovo je oblast pierie. za moonlight....

jedino gde ti nikako ne bih preporucila je paralia. nema goreg mesta, po meni.i leptokaria mi se isto ne svidja.

Hvala, Šećeru! Ni meni se Paralia ne sviđa. Po onome što nađoh na netu, Nei Pori mi izgleda privlačno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec zivimo pored plaze,pa imamo letovanje non stop:)Inace,preko leta uvek spartamo Halkidikijem,odemo i do Preveze,Lefkade(predivno ostrvo),a ovog leta cemo verovatno na Leros,jer mi se zaova sa porodicom seli tamo,pa cemo imati gde da se uvalimo:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo vec poceli da planiramo letovanje,od sredine juna,jer mm tada ima godisnji.

2009 smo bili u perfokoriju,takodje u junu i bilo nam je super,nisu velike vrucine,a ni guzve,za decu super(i nas)tada smo bili sa sinom 2 god. je imao a sada planiramo sa dvoje sin 3.5 god,a cera ce imati tada 10 meseci.

e sad moje pitanje ,da li ici solo bez agencije ili ipak preko agencije??? :rolleyes: kakva su vasa iskustva?

jos da napomenem da bi isli sa nasim autom!

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo vec poceli da planiramo letovanje,od sredine juna,jer mm tada ima godisnji.

2009 smo bili u perfokoriju,takodje u junu i bilo nam je super,nisu velike vrucine,a ni guzve,za decu super(i nas)tada smo bili sa sinom 2 god. je imao a sada planiramo sa dvoje sin 3.5 god,a cera ce imati tada 10 meseci.

e sad moje pitanje ,da li ici solo bez agencije ili ipak preko agencije??? :rolleyes: kakva su vasa iskustva?

jos da napomenem da bi isli sa nasim autom!

pozzz

Pa ako znate kod koga idete, tj ako vec imate obezbedjen smestaj onda vam agencija ne treba,

ali u suprotnom ja se ne bih usudila sa decom da odem tamo na nevidjeno i onda jos celi dan da provedem u trazenju smestaja ..

u svakom slucaju na gore vec postavljenom linku za forum putovanja clanovi su pisali svoja iskustva pa ako imas vremena malo istrazi i njihova pisanija,

mislim da ce ti mnogo pomoci, ima tu i slika , pa cak i mozes dobiti br od pouzdanih vlasnika za smestaj..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja već i napisala, da li ovde ili negde drugde, mi 5 dana pred putovanje odlučimo gde i na koliko dana...u principu je tako, jer se ne zna kada ćemo dobiti odmor.

Ja inače ne volim duga putovanja, velika mesta, i luksuz. Petrovac na moru u CG mi u potpunosti odgovara i ako bude para da odemo na 7 dana našoj sreći neće biti kraja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam hoćemo li ove godine ići na letovanje :lol: a ako budemo išli idemo na Hrvatsko ptimorje, dal Zadar, Nin ili opet Trogir....A imamo i varijantu za Istru ( al ne znam koje mesto ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.